Announcement

Collapse
No announcement yet.

zlom € ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    [/youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ci26oQT82bs&feature=digest_tue]http://www.youtube.com/watch?v=Ci26oQT82bs&feature=digest_tue
    Poglejte si to pa boste videli da ne bo samo zlom eur ali pa usd,mislim da zna bit še kaj več.

    Comment


    • #32

      ..........

      Comment


      • #33
        Delat se spravite ne pa da bedarije po forumu pišete!

        Comment


        • #34
          margin call bil danes na tv. upam da ga je kdo pogledal. jst sem ga že 3tjič. zaradi fenomenalnega spacey-ja in ker mi obudi spomine na čas, ko sem začel mal z lastno glavo študirat.
          glede dogodkov pa:

          osebno sem pričakoval konec marca tale scary scenario, ampak bolje pozno kot nikoli.

          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

          Comment


          • #35

            ..........

            Comment


            • #36
              IgralecPokra wrote: Stara modrost pravi, da ni dobro imeti vseh jajc v eni košari. Za tiste srečneže, ki imajo presežek likvidnih sredstev je zagotovo najboljša izbira razpršenost naložb z poudarkom, da je le-ta možno hitro unovčiti oziroma zamenjati.
              Za večino, ki ima prihodke in odhodke v EUR je špekuliranje dokaj nehvaležno dejanje, ker predvidevam, da v povprečju nimajo dovolj znanja in sredstev za kovanje dobička v nestabilnih časih. Za večino je bolje dobro delati in se zavzemati za svetovni mir.
              Ekonomske razmere po svetu žal niso rožnate, kar pa ne pomeni, da bo zdaj zdaj vse vzel hudič.
              Osebno mnenje o igralcih pokra in njihov sredstvih v medmrežju:
              1) glede izplačil najbolj zaupam Moneybookers/Skrill in Pokerstars igralnici
              2) že dlje časa(več let) igram s pomočjo USD računa, ker raje igram igre za 20 USD namesto 20 EUR oz. 20 GBP
              moj razlog je preprost...v moji spletni igralnici je samo na USD mizah dovolj prometa, drugače bi verjetno raje igral v GBP
              3) neglede na priporočen "zdrav" bankroll, predlagam, da je na računu igralnice minimalen znesek potreben za normalno dnevno igranje...če se zgodi downswing je mogoče denar zelo enostavno in hito naložiti na račun(kratka pavza pa dobro dene za pomiritev živcev)
              4) ker za življenje v Sloveniji potrebujem EUR imam že dlje časa s pomočjo Forex-a zagotovljeno menjalno razmerje, ki mi zagotavlja, da ne rabim preveč časa posvečati razmerju EUR/USD
              P.s.: osebno(egoistično) si želim, da EUR pade vse do razmerja 1:1 glede USD
              $ vs eur s pomocjo forexa? lahko kaj vec poves o tem pls

              Comment

              Working...
              X