Announcement

Collapse
No announcement yet.

70% obdavčitev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Letos sem že 60€ zmetal pa so mi profiči pobrali vse više ne depositam adraž!!!!!!!!!

    Comment


    • #17
      a celih 60€ matr ko je govora o takih ogromnih vsotah me pa kr pr srcu stisne
      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

      Comment


      • #18
        Kolega ''lopove'',
        Za 60€ pri meni dobiš čudovit vpogled v svet prekrasne slovnice

        Comment


        • #19
          admin, a nikjer ne piše, da je prepovedano KRIČANJE NA FORUMU?
          lenak, ti pa mu najprej za 8 ojrof pokaži, kje se se caps lock izklopi, potem pa mu ostanek od 60 ojrof na pokru poberi.
          po moje ne bo dolgo trajalo.
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #20
            Tisto prvo mu ''đabe'' pokažem... Vsak ura inštrukcije je pa 15 ojrof. Pol je pa od kolega ''lopofa'' odvisno koliko HITRO BO VPIJAL!!!!!!
            Pa upam, da nisem komu bobniča predlr z vreščanjem :>
            P.S.: Za take manijake kot sem sam... Dajte prst v uho pa podrsajte levo in desno in se skoncetrirajte v zvok. Isto kot, da bi Pacmana igral wolololo

            Comment


            • #21
              HU ANYONE? 50 HANDOV PA KDO ZMAGA JE BOLJŠI IGRAČ?!?! ANYONE? SE MI JE ZDELO. :club: Z GOBCOM BI GORE PREMIKALI. :heart:

              Comment


              • #22
                najaćilupov,
                14.8. me poćaki na žel. postaji .
                Potovala bova v Ukrajino. Tam boš imel priložnost, narediti veliko za Mojo državo (predvidevam da si še mlad, pa da maš higijeno zrihtano). 70% tvojga "zaslužka" boma pa po vrnitvi dala, državi.
                Nić bat po poti lahko žgema HU kulker ti je vola.
                Će pa ti ni jasn kaj/zakaj sn ti napisal pa raje ne hodi čakat, ker si neuporaben. lp

                Comment


                • #23
                  Z gobcem samo standardno blablabla blablabla ko stara baba.

                  Comment


                  • #24
                    Stara baba rompompom vrgla moža u kanton,mož je rekel hočem sex baba rekla niti keks
                    Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                    Comment


                    • #25
                      Konstruktivno

                      Comment

                      Working...
                      X