Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stop za izplačila dobitkov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    biaggo wrote: fantje , zdej pa resno: če najmanj pol leta že igrate online in ste winning player-ji in ne uporabljate izključno skrill al pa netteler opcije, se pa začnete pizdit k pride do takšni in podobnih problemov, ste zame neodogovorne seronje, ki si ne zaslužte delat plusa online. ok...mogoče sem mal šeu z seronjo čez mejo...ampak sem pač alergičen na bedarije.
    pa vsak dan kešoutaj iz BA in si dajaj v sef zarad mene. če delaš pa po 50k na mesec se pa zmen na skrillu da ti dvignejo dnevno izplačilo na 2,5k.
    sploh ne vem kje vidite korist, da uporabljate te naše posrednike (beri: slov. banke) da dobite vaš denar? varnost? varčevanje?
    pošten in zaveden državljan kompleks?
    Problem je, da preko francoskih strani lahko samo na bančni račun dviguješ? Tako da ja seronje smo prisiljeni uporabljat banko!!

    Comment


    • #17
      2/3 mladih brezposelnih, ker država ne more poštimat dovolj delovnih mest in zdj bi radi še tistim, ko so se znajdl in igrajo igre na srečo kot recimo poker ter pri tem vlagajo več truda kot večina tistih, ki delajo ( ker z dovolj truda se seveda da naučiti imeti več sreče od ostalih ), ukinal eno redkih možnosti primernega mesečnega zaslužka. Da ne govorim o tem, da bi se blo trenutno velik bolj pametno ukvarjat s kakšnimi drugimi zakoni in smernicami razvoja Slovenije.....in pa seveda o tem, da so naši politiki in strokovnjaki tako zelo zelo neumni, da se ne zavedajo, da nekdo, ki lahko na mesec zapravi, govorim hipotetično seveda, 8k EUR (doma), ki jih je dobil iz naslova pokra (beri igre na srečo), itak plača davek na dodano vrednost ( po večini za luksuzne stvari, ki so najbolj obdavčene), od katerega ima korist država neposredno, poleg tega pa še skrbi za likvidnost podjetnikov in ohranjanje delovnih mest, od česar ima država seveda posredno korist.
      Najbolj ironično pri vsemu skupaj je, da bi država, če bi ji uspelo prepovedati vse možnosti izplačil iz naslovov poker strani, imela na dolgi rok zgolj izgubo.....well played!
      #samodestruktivni kapitalizem
      <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

      Comment


      • #18
        tartaros6 wrote:
        Problem je, da preko francoskih strani lahko samo na bančni račun dviguješ? Tako da ja seronje smo prisiljeni uporabljat banko!!
        ja pol pa oprosti,no. si pač izjema. se pa moj post naslanja na tiste ki imajo omenjeno možnost.
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #19
          Hyper.Active wrote:
          Najbolj ironično pri vsemu skupaj je, da bi država, če bi ji uspelo prepovedati vse možnosti izplačil iz naslovov poker strani, imela na dolgi rok zgolj izgubo.....well played!
          #samodestruktivni kapitalizem
          Saj pravim, butalci v bananistanu! Da bi vsaj vplačila skušali zajeziti, da nebi šu denar iz države, ne budale na ministrstvih, ki niso skupaj spackale drugega kot par copy paste seminarskih na FDVju, še tega ne vejo....Jajo jao, vsak dan bolj razumem tiste, ki so rekli adijo bananistan!

          Comment


          • #20
            Hm... A to pomeni da v kolikor maš keš sam na Skrillu neb smelo bit nekih problemov? Sam nevem če bodo starsi še naprej sploh dovolil log-one če bo dejansko pršu zakon v veljavo.
            Nevem al bi paničaru al bi si mislu da se itak ne bo nč spremenilo
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #21
              Če prav razumem lahko igraš, vendar denarja ne smeš dvigniti direktno na bančni račun? Lahko pa ga dvigneš na Skrill?

              Comment


              • #22
                Hyper.Active wrote: 2/3 mladih brezposelnih, ker država ne more poštimat dovolj delovnih mest
                Se strinjam, da nas vlada pelje v prepad, sam ta izjava me je močno zbodla. Saj nismo v socializmu, da po narejeni šoli takoj dražava zrihta delovno mesto vsakemu (zato tud smo tle k smo). Folk gre študirat neke zadeve k se na 1000km vidi, da ni kruha notr, pol je pa država kriva (ok lahk bi skenslal te programe, ampak če ti ni jasno da ne bo € pol pa tud ne vem).
                Pač loteriji slo pada promet k kamen v vodi že od leta 2007 in iščejo načine, da bi dobil kak € nazaj (ta poteza zdaj je precej pametna, ne bi pričakoval kaj takega od naših).

                Comment


                • #23
                  Kako postavi vip na moneybookersu? Če pošljem email naj zdignejo dnevni limit za bankomate, ga zdignejo?
                  Ja naši fini politiki so se odločli da bojo naslednje leto zdignili prihodke v proračun za 0,5 - 1 milijarde Narod reven, gospodarstvo crkuje oni pa tako.
                  Mene želijo kot pokeraša obdavčit, dobesedno ta drobiž ki ga delam, namest da bi poštimali stvari ki nesejo milijone, milijarde. Nič ne de , se bom preselil v tujino, pa tam plačeval ddv. Dost jih mam
                  play wit heart not wit ego

                  Comment


                  • #24
                    Za VIP na MoneyBookersih rabte naredit 2k€ prometa, potem pa pišite na support@pokerpro.cc in bomo zrihtal
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      Kady wrote: (ta poteza zdaj je precej pametna, ne bi pričakoval kaj takega od naših).
                      To ciljaš na to blokado izplačil? Ker če ga, jaz res ne vidim kako ti je lahko to pametna poteza.
                      "Money won is twice as sweet as money earned"

                      Comment


                      • #26
                        malogar wrote: [quote=Kady](ta poteza zdaj je precej pametna, ne bi pričakoval kaj takega od naših).
                        To ciljaš na to blokado izplačil? Ker če ga, jaz res ne vidim kako ti je lahko to pametna poteza.
                        Da. Ampak kot sem napisal iz strani za zaščito Loterije Slovenije (za nas je slaba). Sej smo se vsi smejal kaki šalabajzerji so, ko so pač samo DNS blokiral pa haha sej lahko še zmer igramo. Evo en ha manj, čez kako leto ali dve lahko pa še kaj slabšega uleti. In glede na to, kaki retardi so v naši vladi, si nisem mislil, da lahko tako inteligentno potezo (spet za njihovo zaščito, ne našo) potegnejo.

                        Comment


                        • #27
                          corey, kere legenda, vedno pripravljen folku pomagat, hvala majstore. Je dovolj da shipnem 2k, npr jurja z tilta, jurja z starsov in pol nazaj na tilt? Al mora denar biti na računu dlje časa?
                          play wit heart not wit ego

                          Comment


                          • #28
                            Kady wrote: [quote=Hyper.Active]2/3 mladih brezposelnih, ker država ne more poštimat dovolj delovnih mest
                            Se strinjam, da nas vlada pelje v prepad, sam ta izjava me je močno zbodla. Saj nismo v socializmu, da po narejeni šoli takoj dražava zrihta delovno mesto vsakemu (zato tud smo tle k smo). Folk gre študirat neke zadeve k se na 1000km vidi, da ni kruha notr, pol je pa država kriva (ok lahk bi skenslal te programe, ampak če ti ni jasno da ne bo € pol pa tud ne vem).
                            Pač loteriji slo pada promet k kamen v vodi že od leta 2007 in iščejo načine, da bi dobil kak € nazaj (ta poteza zdaj je precej pametna, ne bi pričakoval kaj takega od naših).
                            Ja se strinjam, da določeni študiji trenutno ne omogočajo zaposlitev v prihodnosti in maš prav, da bi se tega moral zavedat mladi, predn gredo študirat določeno smer. Osebno sem si najbolj želel študirat zgodovino, pa mi je doktorca zgodovine to močno odsvetovala, zato pač nisem šel študirat tega....ampak vseeno cca 25% brezposelnost, ki ima celo najvišjo stopnjo rasti v EU (med mladimi) je preprosto nevzdržna na dolgi rok in če se to ne bo spremenilo v naslednjem gospodarskem ciklu, si bomo kmalu močno želeli, da bi bili nazaj v socializmu....torej del odgovornosti nosijo mladi vseeno pa večji del odgovornosti nosi država...
                            Drugače pa logično in premišljeno lobiranje iz strani Loterije Slovenija, ki pa bo žal prineslo več koristi njej kot pravni osebi, kot pa državi...res pa je, da nisem popolnoma prepričan o tem kako je sestavljeno lastništvo, ker mislim da so lani neki privatiziral, tak da se bom vzdržal ostalih komentarjev ( v primeru da je večinski lastnik država, je logika po kateri ima država majn koristi spet absurdna itd.itd.)
                            RS bo pa zelo težko dosegla prepoved log on-a (še Rusom to ni ratal), tak da dokler obstajajo moneybookersi, netteler itd., verjetno ni kakšnih večjih skrbi....če se pa to zgodi, se pa vidmo na Malti hehe, bomo mel piknike pa še lepo rjavi bomo, ribice bote pa kr direkt v morje hodl lovit
                            <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

                            Comment


                            • #29
                              Ja Kady, logično da je za nas slabo, ampak jaz ne vidim pravega pomena v tem za državo. S tem bodo zaprli pritok denarja V Slovenijo, kar je itak največji idiotizem. Saj če ne bo šlo drugače se pač odpre račun v Avstriji, ampak meni se to zdi bedarija. Zdaj ko so uvedli ta davek dodatni, hočejo riniti v odspredje Loterijo Slovenije in blokirati vse ostalo, ampak ne verjamem da se jim bo blokada obrestovala..na dolgi rok bodo še na slabšem.
                              Ampak to je itak šele predlog, do sprejetja je še daleč, upamo da se ne zgodi, če pa se, bomo pa takrat razmišljali kako naprej.
                              "Money won is twice as sweet as money earned"

                              Comment


                              • #30
                                zelenizmaj wrote: corey, kere legenda, vedno pripravljen folku pomagat, hvala majstore. Je dovolj da shipnem 2k, npr jurja z tilta, jurja z starsov in pol nazaj na tilt? Al mora denar biti na računu dlje časa?
                                2k€ prometa NA neko stran moraš nardit, tako da ja, to bo šlo.
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X