Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stop za izplačila dobitkov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stop za izplačila dobitkov

    http://www.zurnal24.si/stop-za-izpla...-clanek-206818

  • #2
    Valda jim gre na kurac, če so kao blokiral PokerStarse, po radiju pa vsako uro reklama kako so PokerStarsi way of life, pa medijsko promovirani dogodki v rudniku in skakalnic

    Comment


    • #3
      AHHAHAHHAHAHAHA nov biser našega bananistana. sedaj če že kdo hoče prinest denar v Slovenijo, ga je treba z kolom po glavi ahhahahahahahaha

      Comment


      • #4
        Sam eno vprašanje: do Moneybookersa se ne upajo dokopat?

        Comment


        • #5
          Pomoje da ni šans, ker ni nujno da je denar na Skrillu iz "iger na srečo".
          "Money won is twice as sweet as money earned"

          Comment


          • #6
            kjer ni davčne številke zapisane, se lahko sladko jebejo.
            v sloveniji ti 8mestna cifra definira življenje...če nisi cigan....
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment


            • #7
              2. člen
              (igre na srečo)
              Igre na srečo po tem zakonu so igre, pri katerih imajo udeleženci za plačilo določenega zneska enake
              možnosti zadeti dobitke, izid igre pa je izključno ali pretežno odvisen od naključja ali kakšnega negotovega dogodka.
              Evo lepo so še naš poker notr porinili.

              Comment


              • #8
                Sem reku, da jim gredo reklame na živce
                V 11. členu
                Oglaševalska sporočila je na radiu in televiziji prepovedano predvajati med 7. uro in 21.30, v kinematografih pa pred 22. uro.

                Comment


                • #9

                  Comment


                  • #10
                    Serbus.
                    Ka pa če si enostavno v Avstriji račun odpremo? To pa nebi smelo bit problem? Pa naj se pol jebe država!!

                    Comment


                    • #11
                      nice pizda! kva pa lahko nardijo z $ k so že na računu? in že za porabljena sredstva iz računa?
                      You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

                      Comment


                      • #12
                        Zdravo!
                        Dane sem probal cashoutat iz starsov in so mi zavrnili prošnjo za cashout in poslali zahtevek za dokumente. Do sedaj sem normalno cashoutal je to samo naključje ali je še pri komu tako ?
                        lp!

                        Comment


                        • #13
                          Po mojem naklučje...

                          Comment


                          • #14
                            tole je za zdej samo predlog,tko da ne bi smelo vplivat na nč.

                            Comment


                            • #15
                              fantje , zdej pa resno: če najmanj pol leta že igrate online in ste winning player-ji in ne uporabljate izključno skrill al pa netteler opcije, se pa začnete pizdit k pride do takšni in podobnih problemov, ste zame neodogovorne seronje, ki si ne zaslužte delat plusa online. ok...mogoče sem mal šeu z seronjo čez mejo...ampak sem pač alergičen na bedarije.
                              pa vsak dan kešoutaj iz BA in si dajaj v sef zarad mene. če delaš pa po 50k na mesec se pa zmen na skrillu da ti dvignejo dnevno izplačilo na 2,5k.
                              sploh ne vem kje vidite korist, da uporabljate te naše posrednike (beri: slov. banke) da dobite vaš denar? varnost? varčevanje?
                              pošten in zaveden državljan kompleks?
                              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                              Comment

                              Working...
                              X