Announcement

Collapse
No announcement yet.

PAIDVERTS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kdo pa je ta Jo? Lastnik strani PAIDVERTS? Ker, če greš na stran brez da bi klikno referal od tebe ali kerga drugega, te avtomatsko vrže pod tega uporabnika Jo!

    Comment


    • #32
      Prosim da tisti ki mislite resno delat to zadevo da se mi pridružite na skyp-u kjer imam ustvarjeno posebno skupino. Tam sem vsem na razpolago in skupaj bomo naredili več kot posameznik sam. Za Skype username mi pišite na pm.

      Comment


      • #33
        Ne vem, če je to isti Jo, ampak Jo je drugače ta, ki določi vsak dan koliko reklam da v katero skupino, ja on prav določi, če gre verjet enem slo forumu, kjer imajo o paidverts vsaj 1000 postov. Tako, da je čisto možno, da je to ta ta glavni, kar se mi zdi tudi fer, da se mora omenit, če se že pripopa screenshot nekoga, ki si izplača milijon ven
        Drugače pa se je treba zavedat, da če tudi je zdaj dnevno na voljo v določeni skupini več $$$ vse skupaj reklam, to kljub temu pomeni po večini, da ljudje v tisti skupini dobijo ven manj, kot pa so dobili pred par meseci, ker je pač že toliko več ljudi v tisti skupini.
        Če je kdo kdo pripravljen ali pa razmišlja da bi vložil večjo vsoto se naj glede tega tudi pozanima. In si prebere malo forume.
        Stran res izplačuje denar, s tem ljudje nimajo problema, ampak ne dobijo kaj dosti več v višji skupini, kot so pred par meseci v nižji skupini, zato ker je zdaj pač tolko več ljudi v skupini ker so zdaj. Eni mal gemblajo z paidverts delnicami (65% v nove reklame, da ostaneš v isti skupini, 35% pa v delnice na primer) in potem po mesecu, dveh prodajo delnice in gredo v višjo skupino. Ne pričakovat, da ko vložite recimo 1k$ da boste kar vsak dan meli 25$ plusa (2/3 tega je treba recimo vložit nazaj, da ostaneš v isti skupini). Pol maš ene ki vložjo po par jurjov v to, da so takoj v visoki skupini, če pa vložiš po 100$ pa brezveze sploh da klikaš po mojem, razen če ti je tisti 3$ plusa dnevno res velik priliv denarja ( pa te stane 1uro klikanja vsaj dnevno, kar je res slab hourly, sploh če igrate poker na semi pro levelu)
        pač preberite si izkušnje ostalih uporabnikov, ne kar nekaj na hitro.
        Ne govorim iz lastnih izkušenj, ampak sem si prebral teh 70 strani kolkor so pač ostali slovenci pisali po tistem forumu.
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #34
          Kot dodaten zaslužek ni nič narobe tole poklikat, pa neki zaslužit... Je pa res da če zdej delaš par kil ti ni interes tam cente klikat, razen da vložiš tut par kil v PV(tako ko je 1way napisal). Bo pa tut poker se prišel gor, tako da bo ta stran postala še bolj zanimiva.

          Comment


          • #35
            Tako kot je rečeno, v kratkem se pričakuje tudi poker gor, poleg ostalih iger, ki jih lahko igrate z BAP točkami. Velikost vložka je pa relativna, za nekoga ki v pokru premaguje NL1k mu ne bo problem dat gor 1k nekdo ki pa premaguje NL50 pa ne bo dal 1k gor. Vložiš toliko kot ti ni problem zgubit če gre vse v luft, enako kot pri pokru.

            Comment

            Working...
            X