Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt BitCoin Z Vložkom 1050€

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Projekt BitCoin Z Vložkom 1050€

    Zdravo,
    Včasih sem delal projekte s pokrom danes imam projekt z bitcoinom
    Glede na to da se zadnje čase na internetu pojavlja veliko raznih strani, ki obljubljajo dobre zaslužke na takšen in drugačen način.
    Pred 1 mesecem se je pojavila stran Control Finance katera je obljubjala dnevno izplačilo v procentih (1% do 1.5%) glede na vloženi znesek. In to brez kakršnega koli produkta. Stran se je potem tudi kmalu zaprla in tako odnesla 120 milijonov investiranega denarja (tudi mojega).
    Zato sem se odločil, da bom poskušal še naprej in bom tako vlagal po 150EUR mesečno v različne programe. Tako upam da bom odkril kakšnega, ki se dejansko res izplača. Trenutno sem vložil denar v Bitconnect in pa Genesis Mining. V okviru tega projekta imam v planu dodati še 3 druge programe za katere mislim da imajo prihodnost na tem trgu. Projekti v katere bom vlagal imajo svojo storitev ali svoj produkt. Upam da se bomo iz tega vsi nekaj naučili.
    to je to zaenkrat, če koga kaj zanima ali ima kakšno idejo naj pa le objavi.
    Če koga zanima naj si pogleda moj youtube kanal na https://www.youtube.com/channel/UCp3...htYlg1g10oFJDw
    Projekt je šele v zagonu ampak bo počas zrasu
    "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

  • #2
    Srecno s projektom, bomo spremljali

    Comment


    • #3
      Dobra ideja, ful zanimiv projekt! Hvala da boš poskusni zajček namesto nas za te in one "programe"
      Jest sem itak bolj skeptičen in coinov praktično ne dajem nikamor, skoraj izključno jih samo držim. Obljubljeni % kje so res nerealni in ponavadi dejansko predobri, da bi bilo res. Za vse svoje investicije imam nekje (konzervativno) pričakovanih 6% letne rasti, me zanima če me boš "premagal"
      Bi šel pa jaz na tvojem mestu v internacionalne vode. Nisem še videl takega projekta, mogoče dobiš kak klik na referral linke več
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Projekt bo s časoma postal bol obširen in bo zajemal tudi analitiko kanala, ki je imel pred štartom projekta 21 sledilcev. prikazani bodu tudi postopki in procesi pa tudi forumi in kanali s katerimi je bilo to doseženo. tako da pokerpro ne se čudit če bo forum prikazan v kakšnem od mojih videov. imam še drugi youtube kanal, ki ima 70 sledilcev in velika večina njih je čez lužo. tako da že razmišljam da bi tam začel snemat v angleškem jeziku. potem bi lahko primerjal analitiko teh dveh kanalov. uglavnm projekt se bo definitivno razvil v mnoge strani. je pa cilj projekta prikazat širjenje kanala in če se da v sloveniji s tem kaj zaslužit. Ker me pa v zadnjem času zanima BTC sem se tako odločil da bo tematika kanala kriptovalute.
        bomo videli koliko forumov bo sploh pustilo moj način objavljanja, recimo na slo-tech so mojo temo zbrisali prej kot v dveh urah
        Me zanima do kdaj jo bo pokerpro prebavlu..
        "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

        Comment


        • #5
          aintti wrote:
          Me zanima do kdaj jo bo pokerpro prebavlu..

          Služit s kanalom si kako mislil? Z YT reklamami ali izključno referral linki? Ker tisto prvo je zelo bogo za slovensko publiko
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Zdravo.
            Sam se tudi odlocam v to smer, da bi vsak mesec nekaj denarja namenil v to smer. Na podlagi cesa pa si se odlocil za ta dva programa?

            Comment


            • #7
              Živjo,
              Evo narejen je nov video o projektu. Pogledate si ga lahko na https://www.youtube.com/user/zmankalmijetobaka
              Zdej novega ni neki velik, ker te stvari pač rabijo čas. Sploh s tako majhnim začetnim vložkom. Idealno bi bilo vlagiti 1000€ v posamezen program. Ampak žal nisem med tistimi k si lahko to privoščijo..
              Kako izbiram programe in zakaj? Želim da ima program svoj izdelek ali nek produkt katerega trži. More imeti tud skupnost, ki predstavlja določen program. Če ni nič od naštetega potem je velika možnost da je to čisti nateg. Kot je bil to Control Finance. O njih si lahko velik preberete na netu. V Control Finance sem vložil 200$ od tega sem si izplačal 120$ preden so pobegnil v temo. Tko da dejansko nisem velik izgubil.
              Zato tud zdaj razmišljam, da bi mogoče rajš najprej čimveč denarja potegnil vn iz programa preden bi nazaj investiral.. To moram še mal preštudirat. Kaj vi mislite bi moral??
              Če se bi kdo odločil za vstop v kakšen program me lahko kontaktira pa bom probu pomagat kok pač lahko.
              Enkrat na mesec si bomo tudi pogledali statistiko kanala. Koliko ima novih ogledov in koliko novih subscraiberjev in pa kakšen je predvideni dohodek kanala. Čist mizaren Pogledali bomo tudi kje se kanal oglašuje.
              Bomo videli v katero smer se bodo stvari razvijale. in pa kakšna bo prihodnost kanala.
              "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

              Comment


              • #8
                Zanimiv projekt .
                Tudi sam že kar nekaj časa prebiram https://bitcointalk.org in sem več ali manj vedno bolj proti clound miningu...
                Zanima pa me nekaj drugega mogoče boš mi lahko ti ali kdo drug odgvoril (vprašanja so čisto začetniška, samo da bodo mi osnove jasne ):
                - Imam 10k€ ki bi jih rad vložil v bitcoine in seveda enkrat kasneje prodal (brez trgovanja)
                - Je provizija tudi že pri nakupu ali samo pri prodaji (kakšna je provizija?)?
                - Kako si najlažje/najceneje izplačam Bitcoine v EUR na bančni račun!?
                - Si je možno Bitcoine vedno izplačati, ali ostajajo kakšne izjeme?
                - Kako je z davkom?
                Thx!
                P.S.
                Do sedaj sem dokaj konservativno vlagal v delnice, kar pa se je izkazalo za kr ok varijanto (Siemens AG, Bosch, KTM). Redne dividende povprečno od 2,5 do 5% in vse skupaj lepo počasi leze gor...

                Comment


                • #9
                  to ti lah tut js odg.
                  1.) odvisno od menjalnice ampak generalno nek minimalen fee je ( poglej po menjalnicah)
                  2. Sepa nakazilo.. traja cca 1-2 dni, spet mores bit na menjalnici, ki ima btc/usd pair ne usdt(bitstamp npr)
                  3. Da
                  4. Za enkrat je sodec po slovenski zakonodaji davek samo na rudarjenje. Torej ti lahko prosto trgujes oziroma holdas btcje za neko obdobje oz nek altcoin in si mirne duse izplacas dobicek na trr
                  our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                  Comment


                  • #10
                    Ps: swingi so bistveno vecji kot pri klasicnem trgovanju. Ce bi to dal v poker zargon je k da bi recimo primerjal limit holdem z ogromnimi mttji. Gaini so lah res ogromni na dnevni ravni, lahko gre pa komot dol za 30-40% na dnevni ravni
                    our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                    Comment


                    • #11
                      Matjaz1 wrote:
                      - Imam 10k€ ki bi jih rad vložil v bitcoine in seveda enkrat kasneje prodal (brez trgovanja)
                      - Je provizija tudi že pri nakupu ali samo pri prodaji (kakšna je provizija?)?
                      - Kako si najlažje/najceneje izplačam Bitcoine v EUR na bančni račun!?
                      - Si je možno Bitcoine vedno izplačati, ali ostajajo kakšne izjeme?
                      - Kako je z davkom?
                      Thx!
                      - Fee je pri vsakem nakupu/prodaji. Višina je odvisna od borze, jaz BTC-je kupujem izključno na BitStamp in sicer samo iz enega razloga, ker je slovenski Tam je fee 0,25% za tako "majhne" menjave.
                      - Withdraw na TRR je čisto enostaven preko SEPA transakcije. Prodaš BTC v EUR in narediš withdraw. 90 centov fee.
                      - Z izplačat verjetno misliš BTC v EUR? Daš jih naprodaj in nekdo jih mora kupit od tebe. Po trenutni tržni vrednosti "vedno" prodaš, ker je volumen na borzah tako ogromen. Če pa nastaviš mejo na naprimer 4000€, ko se trenutno trejda po 3995€, pa ni nujno da jih prodaš.
                      - Davka na dobiček iz trgovanja BTC-jev ni. Edini davek pri BTC-jih je, če jih rudariš.
                      Matjaz1 wrote:
                      P.S.
                      Do sedaj sem dokaj konservativno vlagal v delnice, kar pa se je izkazalo za kr ok varijanto (Siemens AG, Bosch, KTM). Redne dividende povprečno od 2,5 do 5% in vse skupaj lepo počasi leze gor...
                      Meni se ni dalo več sledit vsemu in vsako leto na novo učit edavkov, zato zdaj posameznih delnic praktično nimam več, samo nekaj "za hec" Drugače je pa luštno, ko vlagaš dividende nazaj in počasi počasi raste
                      edit: mal prepozen :P
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        lol corey pozen si...
                        our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                        Comment


                        • #13
                          aintti wrote:
                          Evo narejen je nov video o projektu. Pogledate si ga lahko na https://www.youtube.com/user/zmankalmijetobaka
                          Pogledal video in mi nekaj ni jasno... Zakupil si 1 TH/s bitcoin mininga (SHA256), kako lahko potem 0,5TH/s kar allocataš v LTC, če ima drug algoritem? Kakšno "konverzijo" uporablja?
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            Matjaz1 wrote: Zanimiv projekt .
                            Tudi sam že kar nekaj časa prebiram https://bitcointalk.org in sem več ali manj vedno bolj proti clound miningu...
                            Zanima pa me nekaj drugega mogoče boš mi lahko ti ali kdo drug odgvoril (vprašanja so čisto začetniška, samo da bodo mi osnove jasne ):
                            Tko kot sta že zgoraj povedala +
                            Če misliš res kupit BTC za 10k potem posluši tole..
                            Obvezno moraš razmisliti kje boš steshu te kovance. Ne boš jih valda pustu na nekem tečaju (Bitpanda Kraken Gdax..) sej ta tečaj ni v tvojih rokah in že čez noč se lahko zgodi da stran ugasne. Kaj boš pa pol? Kako misliš pridt do svojih kovancev??
                            Zato si nabavi USB denarnico Trezor ali Nano S https://trezor.io/
                            Naloži gor kovance in zakoplji USB v zemljo za nekje 3-5 let. In to je to.
                            Če bo po planu bo v 3 letih že hud dobiček
                            Naredi si račun na Gdax-u, ker je enostavno dober in najcenejši. Google : Gdax fees.
                            Potem si nakaži gor SEPA nakazilo iz svojega b. računa. da kupiš BTC
                            2k daš v LTC kovanec. Lahko tudi v katerega drugega.
                            2k daš v Genesis Mining, ko pridej nazaj open-ended pogodba za BTC miniranje.
                            5.5k daš za BTC
                            0.5k pa imaš v online denarnici kot je Bitpanda https://www.bitpanda.com/?ref=1922723526624521585 ali pa jih pustiš ležati na Gdax-u.
                            To pa zato, da se spoznaš s kripto valuto. Ker če bodo šle stvari v pravo smer bo to znanje za tebe neprecenljivo. Prej kot se začneš zavedat bolš bo zate. Glej na to kot investicijo v znanje amen.
                            Če imaš katero od omenjenih USB denarnic potem lahko kadar koli menjaš BTC v EUR brez izjem.
                            "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

                            Comment


                            • #15
                              CoreySteel wrote: [quote=aintti]
                              Evo narejen je nov video o projektu. Pogledate si ga lahko na https://www.youtube.com/user/zmankalmijetobaka
                              Pogledal video in mi nekaj ni jasno... Zakupil si 1 TH/s bitcoin mininga (SHA256), kako lahko potem 0,5TH/s kar allocataš v LTC, če ima drug algoritem? Kakšno "konverzijo" uporablja?
                              Sej tud men ni veš. Ampak kovančki pridejo. To je važno..
                              "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

                              Comment

                              Working...
                              X