Announcement

Collapse
No announcement yet.

CoinPoker - Blockchain poker [Pre-ICO]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CoinPoker - Blockchain poker [Pre-ICO]


    CoinPoker je nov poker projekt z blockchain tehnologijo, ki je pred parimi dnevi začel z ICO-om (Initial Coin Offering), po domače povedano so začeli zbirati denar. V zameno za investicijo dobite CHP kovance (chips), ki bodo glavna valuta na tej strani, s kovanci se bo pa dalo tudi trgovati na borzah.
    Trenutno poteka pre-ICO, kjer bodo prodali 100.000.000 CHP kovancev, od tega jih je v samo petih dneh šlo že 95% (cca 5mio EUR). V tem obdobju se dobi 30% bonusa na kovance. Dejanski ICO pa se bo začel januarja, kjer bo ponujenih še preostalih 275mip CHP. Za projektom stojijo tudi Tony G, Pokernews, Michael Josem (ex PokerStars) itd.
    Jaz sem vrgel notri en Ether, če bi še kdo malo zagamblal, pa tukaj puščam še svoj referral link
    https://coinpoker.com/?ref=386553792
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    CoreySteel wrote:
    CoinPoker je nov poker projekt z blockchain tehnologijo, ki je pred parimi dnevi začel z ICO-om (Initial Coin Offering), po domače povedano so začeli zbirati denar. V zameno za investicijo dobite CHP kovance (chips), ki bodo glavna valuta na tej strani, s kovanci se bo pa dalo tudi trgovati na borzah.
    Trenutno poteka pre-ICO, kjer bodo prodali 100.000.000 CHP kovancev, od tega jih je v samo petih dneh šlo že 95% (cca 5mio EUR). V tem obdobju se dobi 30% bonusa na kovance. Dejanski ICO pa se bo začel januarja, kjer bo ponujenih še preostalih 275mip CHP. Za projektom stojijo tudi Tony G, Pokernews, Michael Josem (ex PokerStars) itd.
    Jaz sem vrgel notri en Ether, če bi še kdo malo zagamblal, pa tukaj puščam še svoj referral link
    https://coinpoker.com/?ref=386553792
    Raje daj v Populous pa boš malo manj gemblal. V poplavi ico-tov se zadnje pol leta dogaja BIG DUMP, ko pride kovanec na borzo. Večina true crypto ljudi odsvetuje ico-te. Tudi sem letos kupil 5 kovancov preko ICO-tov in se mi je zgodil DUMP. Časi iconomi-ja so mimo.

    Comment


    • #3
      Bomo pa dumpnil, ane
      PPT si mi predlagal na praktično ATH$? :P Potem že še manj gemblam z BTC. Itak pa držim prste čim bolj stran od lending servisov.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        definicja shitcoina...

        Comment


        • #5
          PPT sem ti svetoval samo zato ker napram CoinPokr-u ima proof ozadje, dober produkt in velik potencial, ki se že uresničuje.
          Ne vem zakaj bi v BTC vlagal, ker imaš puno drugih kovancov, ki delajo boljše donose, edino če iščeš stabilnost. Pa še to se bo spremenilo po BTC fork-u.
          Trenutno je vsaj 5 kovancev o katerih se zelo veliko govori in se pričakuje huge boost v kratkem.

          Comment


          • #6
            CoinPoker sem dal na forum zato, ker je zanimiv zaradi pokra in čisto nič drugega. Ne zaradi tega, ker bi iskal kovance z najboljšim donosom, to so debate za druge teme. Ni pa to, imho, PPT.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              CoreySteel wrote: CoinPoker sem dal na forum zato, ker je zanimiv zaradi pokra in čisto nič drugega. Ne zaradi tega, ker bi iskal kovance z najboljšim donosom, to so debate za druge teme. Ni pa to, imho, PPT.
              Np. Drugače sem na hitro pogledal in je še par drugih poker projektov na blockchainu:
              https://cashpokerpro.io/
              https://virtue.poker/
              http://www.bitpoker.io/
              Mogoče bo pa komu ratal big hit

              Comment


              • #8
                greytex wrote: PPT sem ti svetoval samo zato ker napram CoinPokr-u ima proof ozadje, dober produkt in velik potencial, ki se že uresničuje.
                Ne vem zakaj bi v BTC vlagal, ker imaš puno drugih kovancov, ki delajo boljše donose, edino če iščeš stabilnost. Pa še to se bo spremenilo po BTC fork-u.
                Trenutno je vsaj 5 kovancev o katerih se zelo veliko govori in se pričakuje huge boost v kratkem.
                Katere imas v mislih, da se ostali kaj zasluzimo

                Comment


                • #9
                  greytex wrote: [quote=CoreySteel]CoinPoker sem dal na forum zato, ker je zanimiv zaradi pokra in čisto nič drugega. Ne zaradi tega, ker bi iskal kovance z najboljšim donosom, to so debate za druge teme. Ni pa to, imho, PPT.
                  Np. Drugače sem na hitro pogledal in je še par drugih poker projektov na blockchainu:
                  Ja, in samo ta in Virtue delujeta spodobno.
                  Precej bolj zanimiv projekt mi je No Limit Coin https://nolimitcoin.org/.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    greytex wrote: PPT sem ti svetoval samo zato ker napram CoinPokr-u ima proof ozadje, dober produkt in velik potencial, ki se že uresničuje.
                    Ne vem zakaj bi v BTC vlagal, ker imaš puno drugih kovancov, ki delajo boljše donose, edino če iščeš stabilnost. Pa še to se bo spremenilo po BTC fork-u.
                    Trenutno je vsaj 5 kovancev o katerih se zelo veliko govori in se pričakuje huge boost v kratkem.
                    lol...alt market spring is over. O kaksnem forku ti govoris? Po vseh forkih do zj je btc prsu vn se stronger. Zj so pa itaq sam se brezvezni forki, k bi jim lah reku kr failani ICO-ti. Tko da ne vem. Bi pa res prou rad slisal kerih 5 coinov mas v mislih

                    Comment


                    • #11
                      Kr_en wrote: [quote=greytex]PPT sem ti svetoval samo zato ker napram CoinPokr-u ima proof ozadje, dober produkt in velik potencial, ki se že uresničuje.
                      Ne vem zakaj bi v BTC vlagal, ker imaš puno drugih kovancov, ki delajo boljše donose, edino če iščeš stabilnost. Pa še to se bo spremenilo po BTC fork-u.
                      Trenutno je vsaj 5 kovancev o katerih se zelo veliko govori in se pričakuje huge boost v kratkem.
                      lol...alt market spring is over. O kaksnem forku ti govoris? Po vseh forkih do zj je btc prsu vn se stronger. Zj so pa itaq sam se brezvezni forki, k bi jim lah reku kr failani ICO-ti. Tko da ne vem. Bi pa res prou rad slisal kerih 5 coinov mas v mislih
                      Tvoje mišljenje glede Bitcoina. Nič narobe s tem.
                      Če bi rad slišal katerih je teh 5 coinov prebiraj dnevno razne forume reddedit, telegram, itd...ne vidim smisla zakaj bi neznancu zaupal informacije, katere sem pridobil z delom.....

                      Comment


                      • #12
                        preberem precej tega pa se kej druzga Sam zanimal me je pac kateri so to po tvoje, ker iz tega kar si napisal ni vidt, da ti kej dost beres Moje misljenje glede BTC? Jst sm sam povedal dejstva, ki so se zgodila. Nima veze tle moj misljenje. Aja ker fork se se caka?

                        Comment


                        • #13
                          Tocno to je mene zanimalo

                          Comment


                          • #14
                            https://support.bittrex.com/hc/en-us...it2x-hard-fork
                            S tem da je bil odpovedan in se bo zgodil kasneje. Ko se bo zgodil se pričakuje, da se bo takrat veliko sredstev iz BTC prestavilo v alt coine posledično padec BTC-ja.
                            Ker dejansko ni realno da ima BTC še vedno tako visok marcet cap.

                            Comment

                            Working...
                            X