Announcement

Collapse
No announcement yet.

ROI% Challange

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ROI% Challange

    če še kdo trguje s shitcoini, pol se naj pridruži tej temi, pa vsi naredimo čim večji ROI%. Naj ta tema služi kot dnevnik za trgovanje.
    zaenkrat zgleda, da bo BTC dopolnil ta inverse H&S in prebije star resistence channel, sicer še ni ziher, ampak če gledamo TA in indikatorje ki prihajajo iz bottoma, potem je temu vrjetno tako. Alti imajo product launche konec Marca, kar bi šlo z roko v roki da do takrat BTC preide v stabilno fazo in imamo spet bull rally.

    tud short pozicije so krepko padle

    osebno sem dal denar trenutno denar v ICX, ker je imel nazadnje zelo lep bounce iz bottoma, mislim da okrog 50%+ celo. Bottom support zgleda da je 3.5k sat. Buy@3.9ksat, stop loss imam sicer nastavljen 5% pod kupljeno ceno, ampak trenutno je vse vezano na to kaj bo BTC nardil.
    trendline in resistance line sta se skoraj že križala, tudi indikatorji kažejo da prihaja iz bottoma počasi, mislim da bo breakout v naslednjih parih dneh, če nebo BTC zajebal. Trade time frame = 7-14dni, razen če je stop loss dosežen


  • #2
    Nekdo je včeraj ogromno BTCja moral dumpnit, ali pa market maker trolla vse po vrsti in je longe squeeznil. Vsekakor je bilo fascinantno bitmex rekt likvidacije gledat https://twitter.com/bitmexrekt?lang=en . Vse zgleda, da bo šlo dol, ampak po drugi strani mi je sumljivo vse skupaj, ker se še kaj takega ni zgodilo sred dneva za brezveze v roku 5min, 1k$ flash crash candle. Tud ogrmno shortov se je odrplo od takrat, tako da mislim da je vredu vse skupaj prestrašil ta flash crash. Nagravžno bi bilo, če bi danes market maker lepo shorte squeeznil kot je včeraj longe (če je imel sploh pri tem roke). :lol: :lol:

    Svojo pozicijo sem tudi prklopil trenutno na VEN, ker ima KRW pairing v kratkem in rebranding, ter zgleda kot da bo eksplodiral na TA vsak čas.

    Comment


    • #3
      Skupni ROI% je približno -4%, VEN mi je zadel stop loss, ker je bil sprve totalni dump po tisti konferenci.
      Trenutno sem dal v NANO, glavni razlog: Ogromno volumna na Binance, BTC zgleda bo šel gor, stvari se v pozitivo obračajo. Zaradi ogromno volumna, tudi ne vrjamem, da bo kaj dosti konsolidiral, vbistvu je že po tistem 6k sat -> 17k sat run-u. Če še zdaj dodamo dejstvo, da bodo youtuberji začeli shillat mislim, da je okrog 15k sat vredu nakup. Sam sem mnenja da bo novi bull flag ustvaril, prodat imam namen okrog 23k sat, ker je 25k sat kar močn resistance. Čeprav bom spremljal is se še sproti odločil, v vsakem primeru mislim da tega runna trenutno nebo skoraj nič vstavlo glede na volumen, pa še manipuliran ni kot TRX recimo.
      Indikatorjev pri takem volumnu sploh ne gledam, raje kupim na key supportu/trendlinu, pa je.

      gl

      Comment


      • #4
        Zadel stop loss total = -7%, ker zgleda bo ta kratek BTC bull run spet in še bolj spil vso kri alt coinom. Mislil sem, da NANO-ja ne bo prizadelo, ker je imel največ volumna na Binance in se mi je zdel zaradi tega tudi nenako odporen na BTC. jbg, očitno ne.
        Razmišljal sem še, kateri alt coini so morda še 'in', ki jim bo ta BTC naraščaj dal fiat vrednost in ne bodo padli. Sicer ne poznam ogromno projektov, ampak HST zaenkrat ustreza prav temu, tudi v preteklosti ni crashal ko je imel BTC mini bull rune, med tem ko je spil ostalim alt coinom na večjih menjalnicah kri.
        Glede na to, da pa vse strmi k novem bull rallyu, kot ga je imel BTC novembra/decembra, ker imajo alt coini product launche, bom še probal najti kakšna dva manjša undervalued projekta, ki bota imela velik potencial in ustrezala določenim parametrom, da se ta potencial izkoristi. Se pravi, legit projekt, mali market cap, mali sat value, low supply, povprašat na telegramu če imajo namen it na kako večjo menjalnico. KuCoin je dal steroidno vrednost vsem novi listingom v Januarju . Edino CAN je bil fail, ampak takrat se je že iztekal ta run in depresija večala.
        ICO-je preziram zaenkrat.

        Comment

        Working...
        X