Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFT - a ve kdo za kakšno slovensko alpha skupino?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFT - a ve kdo za kakšno slovensko alpha skupino?

    A ve kdo za kakšno slovensko alpha skupino? A je sploh tu začel trgovat z NFTji? Zanima me vaše izkušnje in mogoče da se povežemo v eno slovensko skupino. Zaenkrat je še zelo malo ljudi v NFTjih ampak tu je prihodnost

  • #2
    NFTji so kr zanimiva zadeva sledim če je kdo ki je bolj v tem
    Ne rabiš biti odličen, da bi uspel. Moreš pa začeti, da uspeš!

    Comment


    • #3
      jmarkezI1 wrote: NFTji so kr zanimiva zadeva sledim če je kdo ki je bolj v tem
      glede na pomanjkanj odgovorov očitno za to temo ni kaj precej zanimanja. A si ti že kaj trgoval z NFTji jmarkez?

      Comment


      • #4
        NFTji so trenutno samo neki oportunistični money grabi, če mene vprašaš, zato verjamem, da so zanimivi :P
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote: NFTji so trenutno samo neki oportunistični money grabi, če mene vprašaš, zato verjamem, da so zanimivi :P
          Ja moram priznat da sem podobno mnenje imel tudi sam praktično od kadar sem prvič slišal za NFTje 2017 in jim do nedavnega nisem posvečal pozornosti. Zadnje čase pa sem začel podrobno raziskovat to temo in sem čedalje bolj prepričan da temu ni tako. Vedno več NFT projektov razvija različne metaverse kjer bo naslednji gamerski bum, temu sledi tudi vse več podjetij - META anyone? NFTji delujejo tudi kot access authentication itd.

          Comment

          Working...
          X