Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gospodarska kriza je nateg tisočletja!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Smrt je in bo ostal problem človeštva, ker človek ne ve, kaj bi z njo, vedno rosno mlado gospodično. In nekje je nekdo dejal, življenje je most, zato tam ne postavljaj hiše in prav to človeštvo masovno počne, oklepa se nečesa, kar je trdno prav toliko, kakor mavrica na nebu.
    Vse ob pravem času. Civilizacije so obstajale in so izginile. Kolo se vrti. Asteroid bo poknil in bo šlo lepo od začetka. Brez vilice in žlice, z rokami, "njami njami"..tih odmev v skalnati jami........................
    I´m your best friend, when you are steaming.....

    Comment


    • #47
      muflon, veš kaj mene najbolj moti pri tebi??
      da sploh nimaš svojega mnenja. ves čas trdiš, da je Komat bedak, ki nima pojma.
      kakšno pa je tvoje mnenje??
      če mene vprašaš, je tvoje mnenje to kar ti rečejo Obama in Co.
      se pravi, da ga sploh nimaš.
      In to te dela Muflona. Da ne misliš s svojo glavo. Ampak samo kimaš. Stvavim, da si bil eden prvih, ki se je cepil proti gripi in das i glasno kritiziral tiste, ki so trdili da je vse samo napizdancija, s katero bo GSK zaslužil milijarde.
      zame si največji butl v tej temi. tolčeš po drugih, motijo te ljudje, ki se ne strinjajo z vladarji. Očitno sta ti Oprah in Jerry Springer oprala možane in je edino, o čemer razmišljaš, to, če je pravično, da ženska pretepe transvestita, ki se je.. z njenim tipom in nimaš časa razmišljati o tem, kako ti vlečejo denar iz žepa.
      No, ja, tu in tam še razmišljaš o pokru. In o tem, kako ti tam vlečejo denar iz žepa.
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #48
        Muflon, edina stvar na katero si se obesil sta poncijeva shema pa triljon. Men se to nikakor ne zdi da nima razčiščenih pojmov. Najprej mi sicer ni blo jasn o kteri piramidi je govora, po guglu pa očitno ni edini ki uporablja ta izraz. So pač čarlita mal preimenoval. O triljonu bi pa tud znal podebatirat. Glede na to da je sigurno pobiral informacije v tujih virih bi znal bit da se je zmedel oz ni bil pozoren na izjavo. Je pač tako da izrazi niso poenoteni pa včasih pride do zbrke.
        Jst tipa ne poznam niti nimam mnenja o njem. Hočem ti sam rečt da si se obesil na dve banalni stvari, katere niso nujno dokaz o nerazčiščenih pojmih.

        Comment


        • #49
          mufl0n wrote:
          Tudi sam sem dal nekaj intervjujev cez in vem, da je pri intervjujih avtorizacija stalna praksa. Vem, da so med novinarji precejsni kreteni, ampak da obstaja tak, ki ti bo na prošnjo: "poglej kolega, super si napisal, ampak rekel sem ponZijeva shema in ne ponCijeva, a lahko popravis prosim. pa tisto o trilijonih nisem rekel, tako kot si zapisal" odvrnil z: "ne, ne bom uposteval popravkov, urednik tako hoce, FU fotr zabit" potem pa pa morda res ziviva na drugih planetih ... z vsem spostovanjem...
          Heh, maš pa zgleda boljše izkušnje. In nisi doživel da si zahtevu avtorizacijo pa pol v članku ni pisal tak. Jaz sem.... In v naslednji št ti popravek ne pomeni nič.
          Pa sej nima veze.....
          Hočem sam povedat, da vsako drugačno razmišljanje se najlažje diskreditira točn tak kot se je tle. In na to si se obesu.....
          They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

          Comment


          • #50
            one of the good things that came from fkn US&A, poleg bill-a hicks-a. george carlin, naj ti bo zemlja mehka.
            vse njegove stand up šove pogledam vsaj 1x na leto.
            povzetek tele tragikomedije , ki se trenutno dogaja po svetu:

            Comment


            • #51
              Ja, ampak eno zavestno bitje je kakor kapljica v morje. Dopovej milijardam, da se svojimi 10% zavesti ne zavedajo svoje 90% nezavesti????
              I´m your best friend, when you are steaming.....

              Comment


              • #52
                Zanimiv prispevek na temo globalnega segrevanja.
                http://www.rtvslo.si/mojvideo/el-com...revanju/16259/

                Comment


                • #53
                  IzidorAQ wrote: Zanimiv prispevek na temo globalnega segrevanja.
                  http://www.rtvslo.si/mojvideo/el-com...revanju/16259/
                  Dejstvo: globalno segrevanje je mit
                  Dejstvo: ljudje z brezobzirnim vplivom na okolje uničujemo floro in favno ter iztrebljamo prvinsko biološkost planeta
                  Zdej kaj ljudi bol prestraši, da se spremenijo, oz. da nehajo uničevati svoje okolje: da jih opozoriš, da iztrebljajo unikatni živelj na Zemlji ali to, da če ne bomo nehali to počet (onesnaževat), nas bojo uničle naravne katastrofe...
                  Je pa itak zaslužek vmes: Carbon tax, chinese holistic medicine, ...
                  Sam čist iskreno: a misliš ,da količina gozdov na tej zeleni-modri (zaenkrat) grudi nima nikakršnega vpliva. in vs led na polih (kolikor ga je še) nima nobenega vpliva. ker ko bo obojega zmanjkalo, se bo deficit nekje poznal. teorija kaosa postane zelo sprejemljiva v tem primeru.

                  Comment


                  • #54
                    Dajnomir wrote: Mislm..... muflon glede na to, da si očitno načitan, si preber še kakšno knjigo o načinu komuniciranja oz.komentiranja. Ne moreš na osnovi neke slovnične napake totalno skritizirat intervju in pa človeka, ki se je izpostavu v javnosti z dobrim namenom, ne pa da bi ujel 5 min slave. Mism... za to bi najdu kak drug način pomoje. Prav je da opozoriš na napako, sam da si tko diskreditiru človeka, je pa nizkotno.
                    +1
                    Muflon očitno te dober kema letos da si tako prepotenten..

                    Comment


                    • #55
                      Pa se jaz nekaj o globalnem sgrevanju.


                      Drugace pa se v spodnjih videih vidi kako so zagovorniki globalnega segravanja brez pravih argumentov.
                      http://tvslo.si/predvajaj/omizje-po-...ava2.90741729/
                      http://tvslo.si/predvajaj/kdo-ce-ne-...0:00:27/0:0:0/

                      Comment


                      • #56
                        Pa tem "glavetinam", ki imajo 5 erekcij letno, se jebe, kaj in kako. Boli jih pinč, le da zadovoljijo svoj ego ali le tega pripadajoče stranke.
                        Sicer pa, energija je energija. Tle segrevaš, tam zmrzuje. Ni šans, da jo izničiš.
                        I´m your best friend, when you are steaming.....

                        Comment


                        • #57
                          Ne pase cist sem sam delno pa...
                          Pa Gadafi in zlati dinar....

                          Škoda ne,sej ceb mu ratal,bi na zacetku kr jebal jeza,sam mislm,da bi se scasom dost stvari poštimal....K to da denar ni vec krit z zlatom ni za nikamor,in tko ne bo šlo v nedogled...
                          Pol pa pravjo,da cena zlatu raste....ne cena zlata je ze 300 let ista sam od kar dolar ni vec krit z zlatom cena dnarju pada (zato zgleda da zlato raste)

                          Comment


                          • #58
                            Zanimiv intervju s španskim politikom, ki je nekoliko drugačen od drugih lopovov, ki nas vodijo.....

                            http://www.rtvslo.si/svet/ce-bi-v-evropi-in-svetu-obstajala-pravica-bi-moralo-veliko-bankirjev-v-zapor/289804

                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment

                            Working...
                            X