Announcement

Collapse
No announcement yet.

O 100jku ostali

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O 100jku ostali

    Jah nč, sem sem vas prestavu ozrioma vas bom, če nimate veze s stejkom.
    Povzetek če kdo ne spremlja:
    100jko je bil stejkan za 2,5k € 500 od njega.
    100jko "prijatelj" skadi 1,1k$ izbruhe 1 teden pred volitvami velika afera pokerpro foruma.
    PTR laže a kljub vsemu 100jko noče SS računov dat.
    Michi k Zidar dodaja anekse k pogodbi, 100jko užaljen.
    Dippy nevtralen, a je pred izbruhom.
    100jka ne razume cel forum razen Vrane, ker je njemu isti "prjatu" skadil BR.
    Zdaj pa čakamo update.

  • #2
    100jko wrote: No pa djmo razdret stejk! Pun kurac vas mam. Tisti, ki čete dnar nazaj mi napište kam naj vam ga klunem in je to konec. Tisti, ki boste ostali bomo pač stejk razporedili med nas. Michi kam ti klunem? Ne da se mi vsake 5min več s tabo ukvarjat pa brat tvoje dvome v mene in pisat raznorazne opcije in debatirat na forumu o debilozah. Kr mi je že res slabo. Prvo bi mel MB screene, pol bi mel acc. sreene, pol bi mel zdej še bonus screene in še transakcije screene, pa points screene pa ka ti kr poslikam še vsak pofukan hend k ga bom odigral? Pa čudno kr me še ne začnete učit da bi lahko A haj zaprial na sparjenih bordih in podobne reči.
    Sploh več ne bom pisal tuki. Vsi stejkeri, ki hočete denar nazaj mi pišite na PM in vam ga bom poslal. Tisti, ki bomo ostali bomo dobiček pač delili glede na preostale delež. Updejte vam bom pošiljal na PM.
    100jko over and out
    ------------
    zadnji updejt tuki:
    1.8k plusa iz igre
    jbnti...temu bi v dramskem trikotniku lahko rekli vrh...zdej pa še počakimo razsnovo in razplet

    Comment


    • #3
      Zasnova: 100jko pride v fazo stejka..
      Zaplet: 100jko se ne drži dogovora stejka ..
      Vrh: Michi začne postavljat pogoje, 100jko pa z ranjenim egom živalsko popizdi..
      Razplet: 100jko izplača denar..
      Razsnova: Vsi so spet srečni.

      Comment


      • #4
        Ob živce ste ga spravli tisti, ki nimate nič s stakeom

        Comment


        • #5
          ja ane, ubožec...

          Comment


          • #6
            ob živce seje spravil sam, malo pa mu je pomagal michi, ki pa ga je stejkal in se ima pravico razburjati.....
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #7

              If only river had been a blank.

              Comment


              • #8
                No pa djmo razdret stejk! Pun kurac vas mam.
                LOL.
                Napad je najboljša obramba, a ne.
                Ampak to drži samo ko gre 1 na 1. Tukej pa temu ni tako.
                Skratka za ta keš k so ti ga zaupal je že marskšn ledvico prodau, ti pa tkole....
                Mislm, res si pacient.

                Comment


                • #9
                  tajlin wrote: No pa djmo razdret stejk! Pun kurac vas mam.
                  LOL.
                  Napad je najboljša obramba, a ne.
                  Ampak to drži samo ko gre 1 na 1. Tukej pa temu ni tako.
                  Skratka za ta keš k so ti ga zaupal je že marskšn ledvico prodau, ti pa tkole....
                  Mislm, res si pacient.
                  Totalni pacient!!!

                  Comment


                  • #10
                    kera ovca

                    Comment


                    • #11
                      Pa ti si res en papak. Dejansko nisi sposoben razumeti kje so težave stejka.
                      Dokler si rabil stejk si bil ponižen, zdaj, ko pa predvidevaš, da boš obdržal dobiček (si naredil neki BR), pa si pravi svinski egosit.
                      Za tebe je prihodnost stejkanja na tem forumu uničena.

                      Comment


                      • #12
                        iz posta v post samo še bolj dokazuješ kak neumn,narcisoidn in egoističn si
                        Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                        Comment


                        • #13
                          Ne razumem kako se lahko tako obnasas do svojih stejkerjev.
                          Kakor da so te oni prosili na kolenih,ce te lahko stejkajo...res mislis da si tako dobr kot mislis?!
                          Ni vse v denarju...upam da bos kdaj to spoznal :/

                          Comment


                          • #14
                            No folk, saj smo (ste) mu jasno dali vedt, da je njegov odnos popolnoma zgrešen, in da to kar dela je na ravni parletnega mulca. Ampak zdaj bi bilo pa že mogoče primerno, da se res dopusti, da se udeleženci v tem stejku zmenijo med sabo, brez da je vmes še 204024 postov, ki ni namenjen reševanju nastale situacije. Tudi moderatorji bi se lahko malo oglasili tukaj!
                            Moje osebno mnenje: glup stejk, glupi pogoji, glup odnos do stejkerjev in neverjetna aroganca. Vem, da ti to bore malo pomeni, ampak z moje strani si zgubil popolnoma vse spoštovanje. Glede nastale situacije pa mislim, da je morda še najbolj +EV opcija, da mu pustite da spelje stejk do konca in je to to. Še vedno če zatilta in spuši ves profit, ki ga je naredu, se lahko prekine stejk ko bo na 0 in dobite začetni vložek nazaj.
                            lp, Jkob.

                            Comment


                            • #15
                              ichiban wrote:
                              Za tebe je prihodnost stejkanja na tem forumu uničena.
                              Stejkanja? More like končana prihodnost v poker sceni (no, razen WDW i guess pa še oni bi se mogli mal zamislit, glede na to kakšno slabo luč mečeš na vse tam). To je res žalostno.. Kako hitro nekdo vrže čast in ponos stran za nekaj eur. Da te ni sram res..

                              Comment

                              Working...
                              X