Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prepucavanje kotnikov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prepucavanje kotnikov

    ...
    ..........
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    glihkar ste stejkal nekoga za 500$, ki ne pozna osnov pokra...s tem znanjem smo eni kuril deposite od 50$ ne pa iskal 10x vecji ''stejk' (beri freeroll)'
    <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

    Comment


    • #3
      125$ + tega sem polek marsičesa drugega tud tvoje videje pogledal pajk tak da nisn brez znanja o pokru (v nekaterih situacijah pa seveda odreagiram drugače kot ti).

      Comment


      • #4
        najbols je da gres na šiht dobis 6 plač. Delas ko prasec cele dneve z univerzitetno izobrazbo. Se pravi kuča poso,poso kuča cele dneve dobre pol leta. Naredis rolco 3k na pošten način in si jo poknes na starse. počakas 2 mesca da ti vse uzamejo, al pa naredis plus. sam sem naredil to. Ker s tujim kurcem je lahko po koprivah klatit(beri z tujim dnarjem enostavno ne igras kot s svojim)

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            KoTzKaR wrote: Ti si res en don kihot..... Poišči si enega sancho panso, drgač nikol ne boš nič nardil.....
            S tem mislim, da si najdi nekoga, ki te bo spodbujal, da se začneš najprej učit in ko boš poznal osnove, začni igrat.. Ker očitno sam tega nisi dojel in zgleda rabiš tako kot je kihot rabil sanchota, tudi ti nekoga.....
            Ne pa da iščeš stake in takole igraš kot si tukaj gor.... Začni z osnovami.... The fundamental game of poker od sklansky-ja, al ne vem več točnega naslova.....
            Skratka, nehi igrat dokler še imaš kej na računu in si vzemi 1 teden za učenje.....
            Zresni se....
            Pa brez zamere, to je le nasvet....
            The Theory of Poker By David Sklansky. je to prav naslov?

            Comment


            • #7
              KoTzKaR wrote: Ti si res en don kihot..... Poišči si enega sancho panso, drgač nikol ne boš nič nardil.....
              S tem mislim, da si najdi nekoga, ki te bo spodbujal, da se začneš najprej učit in ko boš poznal osnove, začni igrat.. Ker očitno sam tega nisi dojel in zgleda rabiš tako kot je kihot rabil sanchota, tudi ti nekoga.....
              Ne pa da iščeš stake in takole igraš kot si tukaj gor.... Začni z osnovami.... The fundamental game of poker od sklansky-ja, al ne vem več točnega naslova.....
              Skratka, nehi igrat dokler še imaš kej na računu in si vzemi 1 teden za učenje.....
              Zresni se....
              Pa brez zamere, to je le nasvet....
              zelo konstruktivna kritika, v kateri si mu točno razložil, kaj in zakaj je naredil narobe, vse svoje trditve podprl z matematiko, citati iz knjige, za katero si enkrat slišal, mogoče v njej celo prebral posvetilo avtorjevi ženi in obema tetama, ter mu seveda pri tem tudi povedal, da J 10 ni ravno hand, s katerim bi se brezglavo zaletaval, ko imaš še 19 BB stacka.
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #8
                Pa kaj ste se vsi na tega reveža spravli Jst mislm da bo fant speljal zadevo tko kt se spodob, mogoče bo bustnu, ampak to je med njim pa stejkerji. Že vejo v kaj se spuščajo, in če pač išče pomoč pri handu mu lahko nekdo konstruktivno razloži kaj je narobe naredil in zakaj ali pa pač ne odgovoarjajo na temo. LP
                our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                Comment


                • #9
                  Se popolnoma strinjam newjack in ostli pozitivci
                  Ampak mislm da če se podajaš v stejk, morš bit prpravlen, met načrt - v katerga si verjetno že kar nekaj vložu ... Ne pa malo hojladri odpret temo pa pritiskat na folk in kazat "sploh ne najdem besede"
                  Tale stejk so sestavl stejkerji ne pa stejkanec, njemu je samo všeč da dobi banrkoll. Ostat 1 mesec doma in pršparat 195€ na pjači in kurbariji pa tut ni problem?
                  Reklama je bla roko na srce slaba še zdj mi ni jasno da se je stejk začel. Vprašanja so seveda dobrodošla, ne pa pisanje naj ne govori kr neki in rajš pomaga :/
                  Brez zamere kotnik, navijam zate, prvoščim najbolš ... Bom spremlu

                  Comment


                  • #10
                    ja,bilokolk je ta stejk čudn in se vidi da si še zelen,smo bli res malo pregrobi s tabo.sorry.je pa res,da pač malo preveč spammaš pa kr nekaj komentiraš v vsaki temi,ampak jaz sn bil na začetku še hujši,sicer sn se zajebaval,ampak ok. srečno no pa updejtaj čimveč pa ne lepit flipov gor pa to.
                    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                    Comment


                    • #11
                      Pajk wrote: glihkar ste stejkal nekoga za 500$, ki ne pozna osnov pokra...s tem znanjem smo eni kuril deposite od 50$ ne pa iskal 10x vecji ''stejk' (beri freeroll)'
                      Ne bi komentiral, ampak takšni "konstruktivni" komentarji mi res gredo na kurac. In vedno v temi za stejkanje si glasen, ko se debatira o kakšnem handu te nikoli ni zraven. Si pa en navaden pametnjakovič, jaz se na tvojem mestu ne bi oglašal v nobeni temi za stejkanje. Človek jemal si stake v višini 2k$ za en dan MTT-jev in ta denar si zapravil v enem dnevu. Da bi vsaj nek povzetek napisal, razlago kaj je šlo narobe, opravičilo, da ti žal ni uspelo, nič...sem se potrudu in našel temo http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?id=8429
                      Pa mislim, da je bil še kakšen stake, kjer si ravno tako bil "uspešen" ampak ne da se mi iskat.
                      V glavnem nisi vložil dolarja v ta stake in kaj te boli kurac kdo koga stejka. Stejkerji so se odločil, stejkali nekoga, ki ne zna osnov, lahko bi stejkal tudi supernovo elite in bi ravno tako popušili, tako kot pri tebi, eni gredo na črnke, eni gredo na ruleto, vsak zapravlja denar po svoje...
                      In če smo že pri hendu, razloži prosim kaj je naredil narobe, da ne pozna osnov pokra? Res bi rad slišal razlago s strani profiča...

                      Comment


                      • #12
                        Človek jemal si stake v višini 2k$ za en dan MTT-jev in ta denar si zapravil v enem dnevu. Da bi vsaj nek povzetek napisal, razlago kaj je šlo narobe, opravičilo, da ti žal ni uspelo, nič...
                        zgleda si poleg nezmozmosti branja tud retardiran u glavo...kaj ti mislis da jst u stejku nism naredu vsega kar sm lohk zato da bi uspel? razlago bi rad? cesa, ti retardiran kreten? rabs razlago kok flipov more jet skoz na nedeljeskih turnirjih, kolk coolerjev? opravicilo? a si ti fuknjen u glavo? pejd ran na bibaleze forum pa tm predavaj,
                        out
                        <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

                        Comment


                        • #13
                          radi se imejte
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #14
                            maliprofi wrote: radi se imejte
                            http://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo

                            Comment


                            • #15
                              Pajk wrote:
                              Človek jemal si stake v višini 2k$ za en dan MTT-jev in ta denar si zapravil v enem dnevu. Da bi vsaj nek povzetek napisal, razlago kaj je šlo narobe, opravičilo, da ti žal ni uspelo, nič...
                              zgleda si poleg nezmozmosti branja tud retardiran u glavo...kaj ti mislis da jst u stejku nism naredu vsega kar sm lohk zato da bi uspel? razlago bi rad? cesa, ti retardiran kreten? rabs razlago kok flipov more jet skoz na nedeljeskih turnirjih, kolk coolerjev? opravicilo? a si ti fuknjen u glavo? pejd ran na bibaleze forum pa tm predavaj,
                              out
                              Velik žaljivk, ne bom se spuščal na tvoj nivo, da te pomirim, nisem retardiran, sem sposoben in imam super službo do katere sem prišel s svojim znanjem. Še vedno pa nisi rekel kaj je narobe odigrano na handu, ampak si takoj udaril po žaljivkah. To je očitno tvoj način komunikacije.
                              Da prilimam še ostalo:
                              http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?id=8095
                              http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?id=6406
                              http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?id=6284
                              http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?id=6241
                              Ti pa res imaš smolo s temi nedeljskimi turnirji, ves čas zgubljaš s temi flipi. Jaz ti priporočam da si prebereš kakšno knjigo, osnove kako se igrajo MTT-ji, niso to SNG, kjer čakaš in potem igraš push/fold in zgubiš na flipu, še pred ITM. Opravičilo pa v smislu da ti je žal, da ni šlo, da prilimaš kakšen hand kako si zletel ko te je ovca klicala z 27 in mu je dalo...da pa na 16-ih turnirjih ne prideš niti v ITM, jaz bi se z glavo tolkel v zid cel dan...ampak na tvoj stejk ni nobeden rekel nobene besede v tvoji temi, tudi meni je vseeno, moti me pa to tvoje pametovanje v vsaki stejking temi kot da bi bil ti kaj bistveno boljši...over and out

                              Comment

                              Working...
                              X