Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rigged

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rigged

    ...
    ..........
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    a veste kaj se je pa meni naredil.turnir za 2,5$ na starsih.
    5 nas da al-in. 4 imajo v rokah AQ jaz pa 99
    na koncu padeta na mizo dva para KK in 10,10 in jaz izpadem
    povejte a je to nastiman al ni

    Comment


    • #3
      not sure if serious...

      Comment


      • #4
        Itak da je! Folk pa še kr slepo verjame pokerstarsom, ki so bajdevej v lasti židov, ki imajo baje dobre konekcije z Bushevo familijo, ki naj bi bili resnični lastniki Pokerstarsov. Poguglajte če ne verjamete, jst sm jih zdavnaj pokapiral in nehal igrat tam, ker gnarja jim pa neom dewo, da bo jo lahk pol oni bombe kupovali....

        Comment


        • #5
          Dejte že nehat s tem.Vsako drugo temo ko odprem in berem o tem da je naštiman pa zrigan. Čudno da vedno eni in isti so v vrhu in delajo plus. Vrjetno majo ful srečo da glih njim daje pa da je tko zrigan da so glih oni med temi izbranci.

          Comment


          • #6
            andz wrote: Itak da je! Folk pa še kr slepo verjame pokerstarsom, ki so bajdevej v lasti židov, ki imajo baje dobre konekcije z Bushevo familijo, ki naj bi bili resnični lastniki Pokerstarsov. Poguglajte če ne verjamete, jst sm jih zdavnaj pokapiral in nehal igrat tam, ker gnarja jim pa neom dewo, da bo jo lahk pol oni bombe kupovali....
            saj se hecaš, ane!?

            Comment


            • #7
              andz wrote: Itak da je! Folk pa še kr slepo verjame pokerstarsom, ki so bajdevej v lasti židov, ki imajo baje dobre konekcije z Bushevo familijo, ki naj bi bili resnični lastniki Pokerstarsov. Poguglajte če ne verjamete, jst sm jih zdavnaj pokapiral in nehal igrat tam, ker gnarja jim pa neom dewo, da bo jo lahk pol oni bombe kupovali....
              banda obrezana! šuri pa jst isto misliva!!
              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

              Comment


              • #8
                @Palma
                Loooool če ne verjameš men, počekiri gugl mal, pa ti bo vse jasno al pa idi na jutub pa poglej par videov od folka ko si jih je priš gr.... Za celo poker industrijo stojijo iluminati pa židi, ki si z rejkom filajo svoje žepe in pol s tem gnarjem delajo pi*darije po svetu.
                Itak je pa rigged na tak način da čimveč rejka pobere....
                Al pa te kao te skoz učijo da je AK dober hand, al pa da sta 2 janeza dober hand, looooool ko ti že zdrava pamet powe da ni res. In pol ti tišiš s temi handi ko budalo, ker kao so dobri, pa vedno zgubiš.... le zakaj!?!?! Po pa relodaš, židi se ti pa smejijo....

                Comment


                • #9
                  andz wrote: Loooool če ne verjameš men, počekiri gugl mal, pa ti bo vse jasno al pa idi na jutub pa poglej par videov od folka ko si jih je priš gr.... Za celo poker industrijo stojijo iluminati pa židi, ki si z rejkom filajo svoje žepe in pol s tem gnarjem delajo pi*darije po svetu.
                  mother of god
                  you sir, are an idiot
                  Bee Bee

                  Comment


                  • #10
                    Joj dajte se umirit,sam nisem podvomil o regularnosti takšnih saitov,še manj je bil moj namen sprožit debato tega tipa,hotel sem ""samo malo pojamrat"",v smislu,da so se mi hitro začele dogajat tovrstne stvari-se prekleto dobro zavedam,kaj vse se dogaja v pokru...
                    namen teme je predstavitev ""prvega projekta"" pomolnoma novega igralca v svetu online pokra.

                    Comment


                    • #11
                      Kva je zdej tu???.Ubrezanci,židi,štele,pa kva še, kje je tuki pulcija,al murm mačka prlept de se bo brisal in banal bando nespoštljivo
                      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                      Comment


                      • #12

                        Comment


                        • #13
                          andz wrote: @Palma
                          Al pa te kao te skoz učijo da je AK dober hand, al pa da sta 2 janeza dober hand, looooool ko ti že zdrava pamet powe da ni res. In pol ti tišiš s temi handi ko budalo, ker kao so dobri, pa vedno zgubiš.... le zakaj!?!?! Po pa relodaš, židi se ti pa smejijo....
                          AK in pa JJ so hendi z dobrim potencialom , če boš tiščal s temi hendi se pač vedno ne konča dobro. Če se preveč posvečaš volumnu zaradi rakea in forsiraš omenjene hende potem prej ali slej nasedeš.
                          lahko da je res kar praviš, in če v to verjameš pač ne igrat pokra. sama se ze dalj časa "uspešno izogibam židovski zaroti" in jim konstantno pobiram cekine. Malo manj premišljevanja o zarotah , medtem pa znanje v roke pa boš z lahkoto z.....l illuminate! Veliko sreče za mizami!
                          LpA

                          Comment


                          • #14
                            andz neki me zanima..... kaj ti misliš, na kateri spletni igralnici pa je igra nezrežirana, nenaštimana ? Lahko na ZS.... TNX....

                            Comment


                            • #15
                              No no no

                              Comment

                              Working...
                              X