Announcement

Collapse
No announcement yet.

TURBO PAY PLAN 10$

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TURBO PAY PLAN 10$

    serbus klapa!
    Predstavu bom en sistem zaslužka pri katerem je moč zaslužiti veliko.
    Turbopayplan ni HYEP ali piramidni sistem,kateri je seveda prepovedan,ampak je matrični sistem.Kaj to pomeni?pomeni,da vsak posameznik gradi svojo matrico 4x4,ki izgleda takole:
    Phase 1-
    1. Your 4 direct (1st tier referrals) paying out $10 each for membership level 1. You earn $40!
    2. Your 16 indirect (2nd tier referrals) paying out $20 each for membership level 2. You earn $320!
    3. Your 64 indirect (3rd tier referrals) paying out $40 each for membership level 3. You earn $2560!
    4. Your 256 indirect (4th tier referrals) paying out $80 each for membership level 4. You earn $20,480!
    TOTAL POTENTIAL INCOME IN PHASE 1: $23,400
    Phase 2 works as the first, but now you earn 10 Times More!
    1. Your 4 direct (1st tier referrals) paying out $100 each for membership level 5. You earn $400!
    2. Your 16 indirect (2nd tier referrals) paying out $200 each for membership level 6. You earn $3200!
    3. Your 64 indirect (3rd tier referrals) paying out $400 each for membership level 7. You earn $25,600!
    4. Your 256 indirect (4th tier referrals) paying out $800 each for membership level 8. You earn $204,800!
    TOTAL POTENTIAL INCOME IN PHASE 2: $234,000
    Link za vpis:
    Torej,kaj je vase delo:kot prvo je potrebna registracija,.Ko to storite, se je potrebno nadgraditi v level 1, za kar je potrebno vplačati 10$.To je edino vplačilo v sistem in edini strošek,ki ga boste imeli.S tem ste si odprli pozicijo 1, v katero lahko sprejmete max. štiri nove kandidate,ki se bodo vpisali z vašim linkom.Ko se bodo tudi oni nadgradili v level 1(vplačali bodo samo 10$,vsak),boste vi od njih dobili skupaj 4x10$ je 40$.Kar je najlepše pri vsem tem,da dobivate denar direktno na vaše plačilne procesorje,preko katerih pa si potem lahko nakažete na svojo banko ali pa debetno kartico(visa).Pomembno pri vsem tem ,pa je da se sproti nadgrajujete v višje pozicije,ki jih je osem.Torej ,takoj ko imate na plačilnem procesorju 20$,od vaših referalov,takoj naredite nadgradno v level 2(20$),in potem v level 3(40$),pa level 4(80$),itd.do levela 8.zakaj so pomembne sprotne nadgradnje v višje levele.Zato,ker ko bo nekdo vplačal za level 3(40$),da jih boste lahko potem vi prejeli na svoj račun.Če ne, bo šlo teh 40$ tistemu nad vami,ki je nadgrajen v ta level.Mogoče se vam sedaj zdi vse skupaj malo težko,vendar vas bom jaz vodil skozi sistem.pa še nekaj,kar je pri tem sistemu najpomembnejše: spillover,kar pomeni ,da dobivate tudi referale od nas,ki smo vaši sponzorji.Ko imate 4 referale pod samo oglašujete naprej, ko se nekdo upiše,seveda ne gre pod mano,saj mi sistem dovoli imeti samo 4 kandidate,ampak gre pod vas.Tako,da sistem dela za vse.Vsak vsakemu pomaga,saj smo mi ,kot tudi vi odvisni od vsakogar,saj smo od tega plačani.Zato je to timsko delo.Smo največja oglaševalska skupina na netu,zato imate pri tem veliko prednost,saj boste deležni vse naše pomoči.Vse skupaj,pa je prav smešno točno zaradi vložka,saj je ta samo 10$.
    P.S.Za delo preko interneta boste potrebovali vpis v vsaj dve internetni banki.Za slovenijo sta to Payza in Solidtrustpay.Sta najboljši banki na netu.z njima boste poslovali,pri depozitih.Brez tega ne gre.Potrebujete mastercard ali visa kartico za internetna plačila.dobite jo v vsaki banki.Je zelo poceni.Z njo ste popolnoma zaščiteni.
    Če vas je sistem navdušil,potem ste na pravi poti k uspehu,če ne vam jaz osebno jamčim,in vam tudi vrnem 10$.Tako ,da ni nobenega rizika.Je pa vse odvisno od vas. Pomagajmo en drugemu! Lp aljoša
    Link za vpis: http://turbopayplan.com/?ref=malcoom
    Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

  • #2
    super da si izpostavo da ni piramidni sistem drugače bi lahko se kdo mislo da je
    A krek per day keeps the money away

    Comment


    • #3
      koliko let šteješ?

      Comment


      • #4
        mislim da se lepo vidi da to ni piramidni sistem ampak je matrični. hahahaha
        p.s. dam ti 800$ za 100k$ pa ti se naprej jebi za ostalih 100k$+.spešal ofer đust for ju.

        Comment


        • #5
          To je napisal moj sponzor in ne jz, moje delo je bilo copy-paste. Če vam je smešn vam nj bo, norca se pa ni treba delat, ti car dohc sohc in ostali frajerji!
          In Pjer, kaj je važno koliko sem star?
          Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

          Comment


          • #6
            :d
            ..........

            Comment


            • #7


              Comment


              • #8
                fant, prodej tiste parfume, ker mislim da ti tolče v glavo vs tist smrad.

                Comment


                • #9
                  Dj mouč prasica, smrdiš ti in ostali ko so okol tebe.
                  Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                  Comment


                  • #10
                    fnt posluš me....že zdej se obnašaš huj ku da bi ga mel v riti.resno prodej tisto reč al se jo znebi.

                    Comment


                    • #11
                      ... ni HYEP ali piramidni sistem ....
                      Lahko, da je binarni sistem ?! ( kot npr. sitetalk )
                      drgač pa
                      mal poštudiri :
                      1) Can it possibly work (do the ideas for how it works make sense)?
                      2) Is it a scam?
                      3) How long can it go (|)
                      itd.

                      Comment


                      • #12
                        Ka si e-močn pič ka ga spet nisi dobu v šupak? znebu se bom tebe ker se mi gnusjo pe dri
                        Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                        Comment


                        • #13
                          fant...primi se v roke. Ni še vse izgubljeno.Resda deluješ prizadeto, ampak so ljudje kateri ti lahko pomagajo.Samo verjet moraš v to. Ne daj se!

                          Comment


                          • #14
                            hahahaha golazen. Lahko da delujem prizadeto tistim ki so že prizadeti in jim ni pomoči. glupo jedan na roke delan za 10€
                            Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                            Comment


                            • #15

                              Comment

                              Working...
                              X