Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vprašanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vprašanje

    hello.
    imam en problem in sicer na svoj bančni račun si ne morem nakazat ničesar(problemi z državo, itd,... ).
    zdej me pa zanima če bi lahko naredil tako. na enem poker sajtu imam nekaj €. te € bi si nakazal na moneybookers. nato bi te € ki sem jih nakazl na moneybookers bi nakazal na pokerstars. na pokestaru bi nato poslav € prijatlu. prijatu bi si pa nakazl na svoj bančni račun in jih men dau na roke.
    zdej me zanima če se da to naredit? ko si nakažem na ps morem kej igrat preden jih pošlem? isto vprašanje za frenda. more on tudi kaj igrat preden si lahko nakaže na bančni račun? je sploh dovoljen takšen način pošiljanja denarja na ps?
    če ve kdo kaj več o tem bi prosil če napiše.
    vnaprej hvala za odgovore in upam da sem napisal tako da se zastopi.
    lp.

  • #2
    Zakaj pa ne prjatlu na MB direkt?
    Drugače pa ja lahko narediš, ampak je treba neki malega rejka obrnt če hoče prjatu cashotuat.

    Comment


    • #3
      prjatu nima mb-ja in si ga tudi noče odpret. pravi da mu je bulš da naredi deposit s paysafe card nato pa direkt na bančni račun tako da ostane samo opcija direkt na bančni račun.
      mogoč veš kok rejka treba naredit za cashout? vsaj prebližno kok vpp-ja more zbrat?

      Comment


      • #4
        zakaj si pa ti ne narediš MB kartice, pa si dvigneš na bankomatu.
        dolgove državi pa le poplačaj, ker zeeeeelo dolgo traja, da dolgovi zastarajo.
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #5
          če mene prašaš ko jih je**. ne dam jim ni centa!
          vidm da mam kr nekaj opciji na voljo tok da sem bom že znajdu da bo prav. še enkrat hvala vsem za odgovore.
          lp.

          Comment

          Working...
          X