Announcement

Collapse
No announcement yet.

Računalničarji na pomoč

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Računalničarji na pomoč

    a je komu jasno zakaj mi ze par dni tako prikazuje facebook....Kako to popravit?


  • #2
    ti v drugih brskalnikih isto dela? Meni v mozilli tudi nekaj prekriva, ampak ne tako hudo kot tebi v Chrome

    Comment


    • #3
      samo tukaj in samo zadnjih par dni...se mi zdi da sem zrihtal z resetiranjem nastavitev v brskalniku...(uvodna stran kjer pišeš geslo itd zgleda uredu)
      Pomoje je bla napaka al v stilu texta ali kodiranja (kere sem opazil da se je tud stil pisave spremenil od kar mi je tko kazalo)
      Sam zdej se pa fakinng ne morem prijavit,ker kao ne prepozna brskalnika in mi pošiulja kodoi na nek telkefon ki ga ze 5 let nimam vec....ce pa hočes karkol resit mores pa neke obrazce izpolnjevat in zraven dodat sliko svojga dokumenta( k je nimam),pa se to bo pol vprtasanje kdaj bo kdo to tam v usa prebral in se odločil da mi pomaga...hehe

      Comment


      • #4
        Pocisti facebook cookije.
        Reinstall firefox.
        To je edino kar mi pade na pamet
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          sej to sem nardil in se mi zdi da bo uredu vsaj stran kjer se logiras je uredu...sam zdaj se pa nemorem logirat ker je FB zaznal da se logiram iz drugega brskalnika..LOL
          Tko da ko me spustijo not poročam za zih ce je ratal...THNX

          Comment


          • #6
            Po tem ko so pri FB priznal da so dalal neko raziskavo z manipoliranjem počutja svojih uporabnikov se mi vedno bolj zdi da sem sam del teh manipulativnih poiskusov...LOL
            Tolk k ma pa ta clovek ki pregleduje skene dokumentov iktd da bi me spustil notri v racun zivcira me ni pa ze dolg noben....
            Mu posljem sliko osebne slikano z mobijem..cez dva dni sorry pictures are too dark small or bad qality....slika se enkrat z mobije tokrat lepa slika...cez dva dni isti odgovor...slikam z fotoaparatom slikma suuper..cez dva dni isti odgovor...grem v fotokopirnico njaredim 20megapixlop scan ki ga lahko povecas tolko da vidis umazanijo med crticami na osebni....cez dva dni spet isti odgovor...nevem a me delajo budalo al je tip slep...
            heh

            Comment

            Working...
            X