Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker prehrana, psihologija in duševnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker prehrana, psihologija in duševnost

    Glede na to da smo s to prehrano posmetili kar v večji meri jajcemanov projekt, odpiram posebej temo kjer lahko dalje diskutirate te pizdarije, dodajam pa še psihologijo (s tem mislim, kako se vi pripravite na session), ter duševnost (meditacija za pomiritev tilta, itd..).
    Kako zgledajo vaše prehrambene navade, psihološka priprava, ter morda kaj radi delate za 'dušo', ki vas naredi na koncu dneva v bolšega človeka?


  • #2
    Sup!
    Evo, da še jst na hitro napišem, kako zgleda stvar pri meni. Nikoli se nisem posebno skrbno prehranjeval (seveda paziš kaj ješ, ampak nikoli v smislu nekih diet, predpripravljenih načrtov, etc).
    Skratka, vstajam okrog pol 8ih, si zjutraj skuham kavo v malo večjo šalco in v njej raztopim 15g kokosovega masla (včasih sem pil bulletproof coffee, ki pa se mi ga zjutraj ne da več delat, uporabljam pa še kokosovo maslo, ki je zdravo, pa malo za koncentracijo, pa še super okus mi je).
    Okrog 10ih dopoldan ponavadi pojem zajtrk (večinoma je to kakšno jabolko, neka polnozrnata štručka s piščančjimi prsi ali pa nekaj v tem smislu).
    Nekje ob 1ih popoldan imam vedno rezervirano za miganje (nekje 45minut teka, T25, insanity, zunaj na štange, whatever pač že), potem pojem naslednji obrok (večinoma so to koruzni cornflakesi+kefir+koščki jabolka ali pa kakšna fina jajčka pa zraven kak rižev vafelj + narezan paradižnik).
    Potem popoldan, ko pride boljša polovica domov imava okrog 5ih popoldan kosilo/večerjo, tukaj je zelo raznoliko, večinoma skuhava topel obrok, velikrat kakšne bolj goste juhice, ali pa kakšna pičančja solata. Potem zvečer pa kakor kdaj, kakšen rižev vafelj + malo piščančjih prsi ali kaj podobnega.
    Ker sem ponavadi pokonci do nekje 1ih, sem tudi takrat spet lačen, ampak probam čim manj jest. Kdaj pojem malo rdeče pese, kakšno korenje, malo oreščkov, ovsene kosmiče ali kaj v tem stilu.
    To je pa tudi več al manj to. Počutim se ok, debel nisem, kondicija ja, moč tudi, tako da, voila
    lp, Jkob.

    Comment

    Working...
    X