Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izginule ikone na desktopu WIN10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izginule ikone na desktopu WIN10

    Pozdravljeni!
    Nisem vedel, kam naj vtaknem tale problem, pa sem ga kar tu not dal...
    Skratka, danes sem zbrisal par igric iz računalnika, potem sem še poiskal vse mape in datoteke od teh igric (tiste v users/user/appdata...) in jih hočem izbrisat. Vidim da je tam še ena mapa od igrice, ki sem jo že zdavnaj uninstaliral... No izberem še to mapo, in kliknem shift + delete, ker nisem več imel namena jih igrat pa še prostor jemlje na disku... vmes med brisanjem se mi pokaže opozorilo, da datoteke uprablja drug program, ker to in tisto in bla bla standard, dam za vsak slučaj skip za vse... Stvari se izbrišejo in hkrati se mi pobrišejo vse ikone, ki sem jih imel na desktopu (seveda sem imel gor tudi stvari, ki so bile samo na desktopu (kekec ja))!!!!! Probam najprej recovery, tam je en datum iz enega tedna nazaj, dam ok in počakam... neuspešno??? probam preko file historyja... ni vključeno!?!?!?!?! ok, pogooglam, najdem(se spomnem) easeus pa recuva... probam oba in noben ne zazna nobene spremembe na desktopu... 0 map oziroma datotek!!! torej zadeve niso izbrisane, samo tam jih ni... zdej bi pa rabil pomoč stručkotov, če mi lahko posodijo kakšen nasvet, kaj bi se dalo storiti glede tega...
    Hvala lepa!
    LP, S
    Shut up and take my money!!!

  • #2
    Ali datoteke z desktopa vidiš na C:/Users/se7en.de2ce72/Desktop?
    Dugače pa nimam pojma. Moram rečt, da brišem stvari s shift+delete odkar pomnim, pa še nikoli nisem zbrisal nič pomembnega, kar je verjetno kar mali čudež
    *potrkam po lesu*
    Upam da ti rata rešit.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      sem jih videl pred brisanjem, zdej je pa vse v mojmu userju blo zbrisan (slike, video, dokumenti, prenosi, namizje.... skratka vse)... sm probu še v safe mode recovery in spet neuspešno... res ne štekam kako se je to loh sploh zgodil, k sm dva folderja samo označil za zbrisat, pa bilo mi je čudno zakaj bi še kateri drug program to uporabljal, zato sm dal za vsak slučaj da skipa vse kar ni mogu zbrisat. krneki, na srečo sem imel samo eno super pomembno stvar gor (za službo neki), ostalo lahko nazaj gor dam na desktop.... samo kako ni nikjer tega, mi je pa tudi čudno...
      Shut up and take my money!!!

      Comment

      Working...
      X