Announcement

Collapse
No announcement yet.

poker brez zacetnega__denarja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Miran. Imaš PM.
    I´m your best friend, when you are steaming.....

    Comment


    • #62
      Pozabil si mu napisati da mora poslat osebno, vozniško in pasuš, brez heca to je standardni postopek pri pokerstrategy.
      Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

      Comment


      • #63
        Oooo, to pa ne bo držalo. Sam sem tam začel svojo poker kariero in zagotavljam, da mi ni bilo potrebno pošiljati nobenih osebnih podatkov. No, mogoče se je od takrat kaj spremenilo (ca. 1,75 leta je, kar igram), vendar prej tega pri njih ni bilo potrebno pošiljati.

        Comment


        • #64
          kakšno leto nazaj sem jaz dobil bonus preko pokerstrategy in sem moral poslat osebno itd.
          Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

          Comment


          • #65
            Čisto random je, ali kaj zahtevajo od tebe, ali ne.
            Jest imam referanih preko 200 igralcev, pa 2/3 ni blo treba nič pošiljat.
            Sem pa zbrisal link, ker so aff linki nedovoljeni.
            Tudi mi pri PokerPro ponujamo začetni kapital drgač.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #66
              ma ne vem kaj se tok spravljate na njega,verjetno res misli sam play money in ne ve da se v resnici taki denarci+ delajo na pravih cash mizah....verjetno je imel tistih začetnih 1000 čipov ln je zdej na 30k pa se mu fajn zdi...zato pa sprašuje če so za pravi denar mize nastavljene, da ti vse vzamejo,kar so itak! :lol:
              ne vem,mogoče ga morte drugače probat razumet...ali pač
              p.s.: je pa njegov pristop tut mal egofull (tko ko balotelli pri interju :lol: :lol: )

              Comment


              • #67
                CoreySteel wrote: Čisto random je, ali kaj zahtevajo od tebe, ali ne.
                Jest imam referanih preko 200 igralcev, pa 2/3 ni blo treba nič pošiljat.
                Sem pa zbrisal link, ker so aff linki nedovoljeni.
                Tudi mi pri PokerPro ponujamo začetni kapital drgač.
                si pa lepo pokasiral

                Comment


                • #68
                  ~600$.
                  ..........
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment

                  Working...
                  X