Announcement

Collapse
No announcement yet.

posojilo 300$

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • posojilo 300$

    žijo
    rabu bi eno dobro dušo, k ma 300$ na MB in ma račun na lucky ace odprt da mu vrnem tam prek player transfer v 48 urah. gre se zaradi, deposit bonusa k mi ga ponujajo. 100% do 300% . kr sm skor broke nmorem šipnt online na noben drugačen nacin denarja. vrnem pa v 48urah. al pa lohk kar tkoj ku nrdim nkazilo in dobim bonus. nebi pa rad d mi racun zaprejo, in ztu sm bl z 48 ur.
    referenca:
    upam d se kašn najde. dozdej nisem zajebu se nobenga razn samga sebe
    before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

  • #2
    prosim
    ..........
    before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

    Comment


    • #3
      Mrkvica wrote: žijo
      vrnem pa v 48urah. al pa lohk kar tkoj ku nrdim nkazilo in dobim bonus. nebi pa rad d mi racun zaprejo, in ztu sm bl z 48 ur.
      referenca:
      upam d se kašn najde. dozdej nisem zajebu se nobenga razn samga sebe
      samo v vednost, da ne računaš na nerealno, depozit bonusov, vsaj moje izkušnje so take, ne dobiš takoj v celoti ampak inkrementalno. Sicer bi vsi nardil en đžiro po poker roomih in pobral $10k v bonusih en dva tri.

      Comment


      • #4
        ker sm VIP na lucky ace mam moznost izkoristit ta bonus. vceri sm dubu majl od vip managerja da me caka ta bonus v lobiju. najbrs so vidli d sm bustno roll. nimam namena nobenga zajebat za 300$, kr nima smisla. nekak se je pojavla šansa da stem bonusom in tistim kar mi je se ostal na racunu dobim roll z nl20. to je vsa zgodba in zad z tem ni nobene prevare. kar se tice denarja nism v zivlenju nikol nobenga zajebu. kvecjemu sm sam ostal ze parkrat praznih rok. ce je kdo pripravljen zalozit teh 300 bi ga res prosu. to je to...
        before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

        Comment


        • #5
          peesda mrkvica prou na MB rabis? bom ti probu zrihtat od koga k ma na MB. Ce ma kdo $ na MB pa upa nrdit transakcijo nej nrdi pa krijem jst ce zajebe.

          Comment


          • #6
            zijo azo
            ja prow na MB kr morm deposit narest narest na LA. dajo match up bonus 100% do 300$. ti pa posljem na lucky ace al pa tistmu k bo posodu. najrajs bi pocaku usaj en dan d nebodo kej posumli. ce pa bom igral, bom igral nl10 tko da nbo teh 300 posojenih ogrozenih. kr igras n LA bos lohk tud preveru to sam !
            mislim da bo to zadn poskus nrest roll. sm pa vzel tvoje besede glede tilta k srci. sm trdnu prepricam d mi bo uspelu. bom probu ta imidž tilt opice izkoristit do amena. ce seveda pridem do tm kjer sm use stiltu.
            before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

            Comment


            • #7
              ce hoces ti lohk posredujem mejl k sm ga dobu?
              before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

              Comment


              • #8
                Em jst lahk dam v naprej 300$ na LA ce dobis koga k ti iz MB shipne. Drugac pa bom zvecer enga kolega zazical za 300$ direkt na MB. Tko da brez panike.

                Comment


                • #9
                  Mrkvica wrote: zijo azo
                  mislim da bo to zadn poskus nrest roll. sm pa vzel tvoje besede glede tilta k srci. sm trdnu prepricam d mi bo uspelu. bom probu ta imidž tilt opice izkoristit do amena. ce seveda pridem do tm kjer sm use stiltu.
                  kake besede?

                  Comment


                  • #10
                    Maš nov gsm????? ,jest ti lahk navijem,me pa čudi da ti nben od ta pravih ne uleti
                    ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                    Comment


                    • #11
                      ej reno, nimm vec gsm, j sow u navalu jeze u zid :/ bo treba pocas novga nabavt. punca tud teži
                      bo treba dost spremenit, d se bo stvar obrnila u pravo smer. reno ce si prpravljen bi te prosu! a mas racun na LA kr drgac ti nemorem vrnt.
                      before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

                      Comment


                      • #12
                        azo
                        to kar si napisu d dolker nastevas zkaj tiltas ne pomaga, dokler takrat ne reces evo zdej se to dogaja in tega nbom delu. dolga bo pot, kr sm res dosegu dno kar se tice psihe. zato tud nimm namena nikamor letet vec, ampak pocasi limit po limitu in delat na igri. prvo, pa kar bom nredu j d grem na dopust, proc od kompa in pokra. ta vikend bom pa malu spilow n10 in probu prave odlocitve delt, dnar bo ze prsu. prevec sm bu na kratkorocne rezultate orientiran, d sm pozabu n use druge faktorje.
                        before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

                        Comment


                        • #13
                          Dej zalep MB podatke,de ti navijem,pol grm pa zzzzzzzzzzz,ker mam šiht zjutro ,jutr je petk in mormo use uzjet,zvečer pa spet u heft in molit boga da mi zdrži
                          Na LA nism še nkol upletu,mislem pa de prec najdem enga,k mu zaupam in ti njemu naviješ,če se pa kej sfiži pa buh pumagi.TEb rade volje nardim transfer kr si borc.

                          ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                          Comment


                          • #14
                            svaka čast....vsi trije
                            Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor

                            Comment


                            • #15
                              evo zdej ti bom n privat poslu MB podatke. dnar dobis vrnjen sigurno. upam d ce azo zrihta d ti on pole teb n MB poslje pa jst njemu na LA prek transferja. al pa ce vuleta dobim. dost opletanja se ze cudenu zdi se meni use tu pa dej prosim ce se men d privat pustis tvoje MB podatke.
                              before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

                              Comment

                              Working...
                              X