Announcement

Collapse
No announcement yet.

gojkovich-natega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gojkovich-natega

    tale smrdliv model tipček pošilja oz. prodaja patch za skrekan texas holdem manager .. mu nakažeš nato ti pa pošlje drek verzijo in ničesar ne dela in tako imenovano te nategne ko prasca! ko pa hočeš zadevo vrnit in dolarje met nazaj, se pa tale tipček dela da je bogi pa še s dekletovega tel. kliče da skrije identiteto, pač podloooooo! ampak takšna je slovenije ... majhna vendar kruta ))
    Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

  • #2
    prvo kotpro sm ti vnaprej povedal da je PATCH verzija in se o tej stvari nebom več menil . ajde

    Comment


    • #3
      ka ti ni jasno smrdlivc!!! ?? ko pro moraš vedet da stvari ne dalajo tako kot morajo za to kar plačaš ????
      Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

      Comment


      • #4
        katera stvar pa nedela??

        Comment


        • #5
          pa ka ti ni jasno... se boš še bedaka delal ??? rush poker nni hud-a in doben ne more naredit zadevo v zagon ...za 30$ proji ne nategujejo ljudi tako kot ti ! zato si navadn guljif in smrdlivc ! .. za 30$ nategneš par ljudi pa misliš da si frajer ha ?? da si pameten in profesionalni igralec?? potem se pa folk čudi zakaj takšne ljudi sreča matilda, tako nepričakovano!
          Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

          Comment


          • #6
            drugič prej poglej kok stane HEM

            Comment


            • #7
              edismah ... pa ka ma to veze zdaj, če me je on nategnil pa da je smrdlivc ??? sem se pač nategnil, kot se je že velikrat kdo (nedavno je pjer pisal o tem o naših kolegih gor) ... ampak to so pro-poker igralci za 30$ nategujejo ljudi okoli in se zelo dobro počutijo, da svetu dobro delajo ... drugače sem pa pisal na poker pro kady-o .. je bil odsoten in nato sem dobil odgovor, da denarja ne sprejema na ftp, ker je blokiran withdrawal ...drugače bi že dolg časa uporabljal HEM z licenco! ...
              Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

              Comment


              • #8
                ma sej sm mu vnaprej povedal da je patch...poleg tega pa meni in vsem dela hud tako da je problem ker neznaš nastavit.

                Comment


                • #9
                  potem pa skupaj nastavima ... a velja ?
                  Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                  Comment


                  • #10
                    nastavim ti roko pa se zaleti vanjo..pa ne teži več...ajde bok

                    Comment


                    • #11
                      pa da je patch si povedal ko sem dobil na mail zadevo ... in ti je denar že bil poslan ... in tako se poker - pro frajerji javno lažejo !!! kaka gniloba raste v sloveniji pa to ni res ....
                      Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                      Comment


                      • #12
                        hahaha gojko njih si tudi vložo?
                        Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                        Comment


                        • #13
                          hahahaha loool xDDD
                          http://kidpokerslo.blogspot.com/

                          Comment


                          • #14
                            povedal sem ti takoj ko si me klical in vprašal če je orginal in ne bluzi.

                            Comment


                            • #15
                              kaj pa je z mojim dnarom?telefon maš izključen,zvoni pa?
                              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                              Comment

                              Working...
                              X