Announcement

Collapse
No announcement yet.

William Hill

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • William Hill

    Lp, zanima me če kdo igra na william hill poker sajtu...po zaprtju FTP-ja razmislam da bi se preselil sem...majo 200% do 2k$ bonusa za sclearat prek pokerstrategija. za 350WHPs(william hill points) sclearam 5$ bonusa. vaša mnenja? kolk $$$ bi se dal sklearat v 90 dneh, ki jih imam na voljo od dneva depozita.aja, gre za depozit 2k$.
    lpC.
    Do what you love and fuck the rest.

  • #2
    Ja odvisn kok igraš pa ker stake, lol. Na NL100, NL200 lahk komotvse .
    AIEV graph coach.

    Comment


    • #3
      ups, pozabu napisat...igrou bi SNGje..11+1 buyin, zravn pa še mtt-je do 24+2 buyin
      Do what you love and fuck the rest.

      Comment


      • #4
        Igram, sam a si neb raj RB porihtal kot pa da greš sam na te bonuse? Drgač pa od vseh ipoker skinov na kterih sem igral še najbolj pri srcu, vsaj glede držanja obljub izračunov "bonusov". Na 6 max je pač borba več ali manj med takšnimi in drugačnimi regi in nekaj ovcami + neskončne waiting liste tko da bolj mal igram zadnje čase na WH, SNG pa žal ne vem.
        "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

        Comment


        • #5
          če še nimaš na titanu ti predlagam da greš tja majo isti bonus sam ga najhitrej clearaš ( 200% deposit bonus je isti kot bi mel 51% rb) se pravi da rabiš 330 pik za clearat 10 $ dobiš pa 17 za 1$ rakea

          Comment


          • #6
            BrankoVostic wrote: če še nimaš na titanu ti predlagam da greš tja majo isti bonus sam ga najhitrej clearaš ( 200% deposit bonus je isti kot bi mel 51% rb) se pravi da rabiš 330 pik za clearat 10 $ dobiš pa 17 za 1$ rakea
            aha, kaj pa ko ga sklearaš?
            "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

            Comment


            • #7
              Tudi na PokerProju imamo luštne ponudbe, tako da ti predlagam, da si malo pogledaš še našo.
              Temo selim na smetišče.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                CoreySteel wrote: Tudi na PokerProju imamo luštne ponudbe, tako da ti predlagam, da si malo pogledaš še našo.
                Corey je mel v mislih poker770 ponudbo, ki je prav tako skin na i poker networku. Za podrobnosti pišite na support@pokerpro.si

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Tudi na PokerProju imamo luštne ponudbe, tako da ti predlagam, da si malo pogledaš še našo.
                  Temo selim na smetišče.
                  zato k pa delam "reklamo" za drug sajt, pa takoj na smetišče, a? GG team
                  P.S. zares bedno..
                  Do what you love and fuck the rest.

                  Comment


                  • #10
                    A ni to normalno?
                    Sej v Merkatorju tut ne morš za Tuša reklamo delat
                    Oz vsaj prav lepo ni, ane?
                    Probi to napisat na PokerStrategy forumu o PokerProju... Boš banan. Preverjeno.
                    Ne vem no, to da sem prestavil temo na smetišče pa res ni nič nenormalnega. Pravzaprav bi bilo celo boljše, če bi jo kar brisal.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      hm..gledam in gledam vašo ponudbo pa nikjer ne najdem william hill sajta...sej neboš šu v Merkator po lubenice, če jih nimajo, greš pa v špara, ne? Preverjeno.
                      Do what you love and fuck the rest.

                      Comment


                      • #12
                        Ne vem zakaj tak odnos. Vse kar sem napisal je res in čisto lepo sem napisal.
                        V eni firmi reklamiraš drugo firmo. Res ne razumem zakaj tak "halo", ker sem temo premaknil pod smetišče. Nisem je izbrisal, nisem te kaznoval, nisem te opozoril, samo prestavil sem temo v podforum, ki ni viden na uvodni strani PokerPro portala. Še vedno se lahko naprej pogovarjaš, še vedno lahko dobivaš konstruktivne odgovore na svoje vprašanje, še vedno lahko naprej iščeš najboljšo izbiro...
                        Ko smo že pri tem. Tudi mi imamo 200% do $2000 na Poker770, ki je na isti mreži kot William Hill. In verjemi, da če pišeš na support@pokerpro.si, da boš dobil (precej) boljši "deal" kot na PS.
                        Pa tvoja analogija ima luknje. Če nadaljujeva v tem stilu... Nihče te ne brani iti po lubenice v Špara, samo ne boš se pa postavil sredi Merkatorja pa o tem razlagal mimoidočim.
                        Jaz upam, da zdaj razumeš in da še naprej ohranimo dober odnos.
                        Še enkrat ti pa predlagam, da si ogledaš našo ponudbo
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          corey, moj zadni post je biu rahlo sarkastičen. in ja, razumem kaj hočeš povedat. in še enkrat ja, mogoče se obrnem na vašo ponudbo in se morda zmenimo za en pošten "deal".
                          lpC.
                          Do what you love and fuck the rest.

                          Comment


                          • #14
                            Zanima me, če komu dela william hill in/ali njihova spletna stran?? Včeraj se nisem mogel več loginati na njihov client, ko pa sem poskušal dl-jati na novo pa mi enostavno njihove spletne strani več ne odpre ala: ta spletna stran ni na voljo... sam sem na amisu, toda tudi prijatelju, ki je na telemachu stran ne dela.. pisal sem jim e-mail:
                            Thank you for emailing us back. We don't see any technical issue nor restriction in your account or your jurisdiction. But of course we would always suggest that you check in your local country or territory as to whether or not it is legal for you to gamble there.
                            Your government might have imposed the restriction which I cannot confirm on my end. Also I sugest that you check with your Internet provider if they might have installed a security block to such sites.
                            zanima me če komu dela, ali če ima kdo kakšne informacije; lp

                            Comment


                            • #15
                              slovenija bi jih naj trenutno blokirala

                              Comment

                              Working...
                              X