Announcement

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nejc, glede komunajzerjev je tako, da je edini aktivni politik v sloveniji, ki je bil član KPJ, tvoj ljubljeni general Glanzkopf.
    Kar pa se tiče varčevanja, pa sem jaz za to, da se začne varčevati. Ampak tam, kjer se preveč razmetava, ne pa tam, kjer se ne.
    Medicinske sestre niso povzročile 40 milijard deficita, upokojenci tudi ne, pa delavci ne, ampak tudi prijateljčki generala Glanzkopfa, Bavčar, Kordež, Šrot, ki so pokurili milijarde, pa bivša člana Krščanskih demokratov, Ivan Zidar in Holda Tovšak, pa še in še jih je.
    Sicer pa je Glanzkopf že nakazal, kako bo začel varčevati: en ukrep bo, da se bosta malica in prevoz na delo štela v dohodninsko osnovo, kar pri ljudeh,ki delajo za minimalca in imajo 400 € plače in 200 malice in prevoznih stroškov, pomeni 50% povečanje dohodnine....
    ja, reveža je treba vsekati po hrbtu.
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • this is going to be fun!
      iz 720 mil, kolikor letno plačujemo obresti, mislim, da bo tole porinl čez 1 milj
      http://www.bloomberg.com/news/2012-0...h-ratings.html
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • nejc1805 tole si preberi....
        http://www.mladina.si/108659/j-j-ne-hvala/

        Comment


        • ja daj še ti s tem srat ..to je tak verodostjno ,kot da bi kučan bil urednik mladine,no ,saj na nek način je..
          Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

          Comment


          • Preberi si članek, je dokaj analitično napisan, poleg tega je večina stvari v njem napisanih preverljivih.
            Dodala bi samo še to, le kako to, da leta 2008 na volitvah ni ponovno zmagal JJ, če pa naj bi tako dobro vodil državo?

            Comment


            • zaradi tega,ker s(m)o slovenci idiotski narod,ki vedno išče način,da bi blo vse čimbolj v kurcu in ker so se na levici zelo dobro organizirali z lažjo patrie par dni pred volitvami :lol: , obljubami in tremi lopovskimi nasmeški,no pahor je kul,ostalo je za vislice(milo rečeno)..sicer pa ne boma nikam prišla,ker mama itak svoje mnenje,tak da se umikam iz te teme,ker me itak tilta..lp
              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

              Comment


              • Ne morem da nebi:
                www2.arnes.si/~osmbcirk1/www_fizika/Elektricni_pojavi.htm
                brez - ni + .....
                nje se prevč sekirat


                Comment


                • sicer je že par let star posnetek, ampak še vedno dober

                  pa še en video o janševem najboljšem kolegu in upajmo, kmalu sostanovalcu na Dobu.

                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment

                  Working...
                  X