Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nakup stavnih napovedi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nism nikoli bil v stavah tako da nevem ampak morda ce navežemo na poker je da ublažijo varjanco in downswinge ? npr kot coaching?
    “Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll

    Comment


    • #32
      Stavnice imajo ponavadi limite, tako da na večino parov ni mogoče vplačati zelo velikih vsot, poleg tega pa jim je to samo še dodatni zaslužek, on itak ni nič na slabšem zaradi tega če še kdo vplača njegove pare...

      Comment


      • #33
        Nekaj takega ja.
        Kaj je zdaj Matjaz, so že vsi nakazali?
        TILTLESS!

        Comment


        • #34
          3-je so nakazali, pisalo pa mi jih je 10 . Kdo bi rad vstopil naj nakaže še danes ko nas bo 6 bom vplačal in že jutri dobimo prve stave...
          Za MB-naslov, naj mi pošlje PM.
          Neresnost pa taka

          Comment


          • #35
            E-to POSlano !
            Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

            Comment


            • #36
              Ajde no enih par se še jih naj javi da začnemo... ki ste vsi tisti od začetka

              Comment


              • #37
                Eden še pa nas bo dovolj kdor prvi pošlje PM in nakaže, je zraven!

                Comment


                • #38
                  itsokman wrote: js Nočem nobene negativne energije tlele izlivat, sam prosu bi za en kontkretn razlog, zakaj teli fantje k prodajajo bet tipse - ki naj bi na dolgi rok delali zagoovljen plus, ne stavjo VELIKIH vsot denarja in s tem profiterajo neprimerljivo več kokr s tem da prodajajo tipse ?
                  drugače sm pa tudi js tkoj in za kkšno tako zadevo, ampak to samo zaradi firbca, če se izkaže zelo pozivitno pa še tolk bolše.
                  Sj stavjo velke denarje. Na tega smicerja smo bli mi s kolegi naročeni... Po enmu mescu vam garanteram da se ne bote več naročil... Kralj stav ubija... tistih 60€ k date na mesec se vam hitr povrne

                  Comment


                  • #39
                    a se da tlele se ustopt not?
                    our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                    Comment


                    • #40
                      Matjazu pošlji PM!
                      TILTLESS!

                      Comment


                      • #41
                        poslano na mb
                        our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                        Comment


                        • #42
                          Poslano, skupaj nas bo 7. torej 10 evrov več. -0.5e si vzame MB za fee.
                          Predlagam da to pustim gor in za naslednji mesec manj plačamo!?
                          Prvi tipi bodo že jutri...
                          Še to. Ker imam celo zmedo z raznoraznimi vpršanji na PM-ju. bi vas prosil vse ki ste mi poslali, da še mi enkrat pošljete e.mail iz katerega ste mi poslali in pa vašo cifro zraven.

                          Comment


                          • #43
                            čez 12 mescev vsi bogati.. novi tajkuni incoming ....
                            Sori, ampak se nisem uspel zadržat , good luck vsem
                            EDIT: moj point je bil, da več kot vas je eventuelno bodo tisti najbolj zadaj meli najslabše kvote, in mgooče sploh ne bodo več +EV
                            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                            Comment


                            • #44
                              Sem ti poslal še enkrat mail in cifro, sicer sem pa dobil že tvoj sms zjutraj.
                              No, zdaj pa gremo kockat!
                              TILTLESS!

                              Comment


                              • #45
                                Šmicer je znan po tem, da imajo njegove kvote samo na marsu in nikjer drugje. Da ne boste presenečeni, če on objavi @2,10, nikjer pa več kot @1,85 ni na voljo.

                                Comment

                                Working...
                                X