Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozna kdo kakega tipsterja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozna kdo kakega tipsterja?

    Lp!
    Prijatelj začenja s stavami in išče tipsterje, pa sem se spomnil, da mu lahko pomagam pa tule objavim to vprašanje, glede na to, da je verjetno vsaj nekaj folka, ki stavi tu gor.
    Zanima ga pač, če kdo pozna kakega tipsterja, ki je kokr tok uredu? Lahko stavi karkoli, kjerkoli. Mesečno pa ima namen plačat nekje do 100€, čim manj tem bolje.
    lp, J.

  • #2
    Tipserjev je ogromno in zelo težko je ločit kateri se splačajo in kateri ne. Najidealnejša opcija je ta, da sam začne spremljati določen šport/ligo in svoje znanje deli z ostalimi uporabniki na forumu. S tem dobi ogromno dobrih tipserjev zastonj, če bo pa uspešen pa še razne zaprte dele, kar je največji plus.
    Če pa se mu to ne da ali karkoli, pa je še največja EV+ če nabavi Dvoznak. Tule dobi ogromno koristih informacij za precej nizko ceno.
    "Money won is twice as sweet as money earned"

    Comment


    • #3
      Bettingin.com je ena kr kul slo stran, kjer delijo svoje listke ljudje free, kaj pa sledis in kaj ne je pa potem tvoj problem. Tipserjev je pa na fbju malo morje.

      Comment


      • #4
        jaz dobivam od tegale robsolo579@yahoo.com .Tedensko dobis od 15-20 parov za 25 €.Garantira 5 vlozkov plusa na teden.
        Kvote so vse okoli 2,vecina hokej.zaenkrat imam odigrano 234 parov,dobljenih pa174 tekem
        jaz imam vlozek 20 € na tekmo trenutno stanje vlozenih 4680 €,dobljenih 7482€ plus 2802 € za 13 tednov kolker igram
        Zaenkrat sem ful zadovoljen,moral bi edino mogoce povecati vlozek na 50 €,da bi vec zasluzil,vendar strah je gospod
        4/16/2013 1:30:00 AM WON East Coast Hockey League - Playoffs Elmira Jackals at Florida Everblades (Playoffs - Game 6) Three way (result after regular time) Florida Everblades Florida Everblades 2.20
        4/16/2013 4:05:00 AM WON NHL San Jose Sharks at Phoenix Coyotes Three way (result after regular time) San Jose Sharks San Jose 2.60
        to je bilo za vceraj oziroma danes zjutraj

        Comment


        • #5
          kako pa se prijaviš na tegale modela?

          Comment


          • #6
            napis mu mail,da bi rad dobival napoved od njega.
            pol bos pa vidu,a se hoce kerega zraven al ne

            Comment


            • #7
              podmornica wrote: napis mu mail,da bi rad dobival napoved od njega.
              pol bos pa vidu,a se hoce kerega zraven al ne
              mene pa zanima od kje si zvedel za njega, pa kje na netu ma svoj history pickov objavljen?
              Sem mislil, da lahko ima večina z lahkoto loosing mesec, tudi leto. Tako da mi je težko verjet, da bi res kdo garantiral 5 unitov plusa na teden, saj vsi vemo, da so stave dolgoročne in je verjetno potem loosing teden z lahkoto doseč.
              oprosti, ampak sem res skeptičen, da lahko ima nekdo tako bolano velik winrate, al si pa ti se ravno prijavil, ko je tip res na sick runu.
              u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

              Comment


              • #8
                1wayman wrote: [quote=podmornica]napis mu mail,da bi rad dobival napoved od njega.
                pol bos pa vidu,a se hoce kerega zraven al ne
                mene pa zanima od kje si zvedel za njega, pa kje na netu ma svoj history pickov objavljen?
                Sem mislil, da lahko ima večina z lahkoto loosing mesec, tudi leto. Tako da mi je težko verjet, da bi res kdo garantiral 5 unitov plusa na teden, saj vsi vemo, da so stave dolgoročne in je verjetno potem loosing teden z lahkoto doseč.
                oprosti, ampak sem res skeptičen, da lahko ima nekdo tako bolano velik winrate, al si pa ti se ravno prijavil, ko je tip res na sick runu.
                dobu sem od nekega prijatelja,tako da za internet,kje ga najdes ti ne morem pomagat.
                lahk da mam jaz to sreco da je ravno v plusu.jaz spilam ene tri mesece,pa je kar skoz v plusu.
                mesec nazaj sem zadel 16 tekem od 18 v enem tednu,
                lah probas dans spilat
                Tampa Bay Lightning at Winnipeg Jets
                Three way (result after regular time)
                Pick: Winnipeg Jets 1.95
                Texas Stars at San Antonio Rampage
                Three way (result after regular time)
                Pick: Texas Stars 1.95

                Comment


                • #9
                  lahko ti pokazem ,da dec zadeva
                  -4/14/2013 3:00:00 PM WON Serie A Cagliari - Inter Milan (Neutral Venue) 3Way - result Cagliari Cagliari 2.65
                  -4/14/2013 12:30:00 PM WON Serie A Palermo - Bologna 3Way - result X X 3.40
                  -4/14/2013 1:00:00 AM WON AHL Hershey Bears at Manchester Monarchs Three way (result after regular time) Manchester Manchester 2.25
                  -4/14/2013 2:05:00 AM WON NHL San Jose Sharks at Dallas Stars Three way (result after regular time) Dallas Dallas 3.00
                  lahk ti za cel mesec napisem,ce te zanima

                  Comment


                  • #10
                    nemogoče je garantirati 5 enot+ na teden...kaj se pa zgodi če ni 5 enot + na teden?

                    Comment


                    • #11
                      Pomoje pa je ''mogoče'' glede na tole zgodbo ---> klik

                      Comment


                      • #12
                        še kar mi nisi odgovoril kaj se zgodi če v tekočem tednu ni 5 enot plusa?

                        Comment


                        • #13
                          Dobiš free teden
                          "Money won is twice as sweet as money earned"

                          Comment


                          • #14
                            pjer wrote: še kar mi nisi odgovoril kaj se zgodi če v tekočem tednu ni 5 enot plusa?
                            cakal sem na odgovor.napisal mi je ,da ce nimas 5 plusa mas naslednji teden zastonj pare
                            napisal je se to, da ce igras njegovih 20 singlov po 100 eurov bos dobil sigurno nazaj 2500

                            Comment


                            • #15
                              kdor to reče, da je sigurno 5 enot plusa še ni dolgo v poslu, kjer varianca in statistika igrata veliko vlogo...
                              ne trdim pa da ni dober...svaka čast da dela preglavice stavnicam...

                              Comment

                              Working...
                              X