Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tips by everyone else

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Že, ampak težko je to free tip, ko pa na desettisoče Slovencev stavi na to tekmo, ane?
    Mimogrede... Z namenom sem ti pobrisal podpis. Prosim če ne oglašuješ.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • gospod bttstave, eno vprašanje... Zakaj na bet-at-home PLAY MONEY računu vplačuješ 50 FAKE €, saj je račun Gosta napolnjen z preko 100K FAKE €... Govorim o 2h screenshot "dokazih" o zadetih parih na tvoji strani.

      Comment


      • to sem že js gledu lol

        Comment


        • 5652 Gulbis E.-Young D. ATP Cincinnati 1 1,20
          5655 Stakhovski S.-Roddick A. ATP Cincinnati 2 1,20
          5657 Isner J.-Kubot L. ATP Cincinnati 1 1,20
          5660 Querrey S.-Petzschner P. ATP Cincinnati 1 1,35
          5661 Simon G.-Fish M. ATP Cincinnati 2 1,45
          4571 Germania Windeck-Bayern (M) Nemški pokal 2 1,02
          4577 Midtjylland-Aalborg :S Danska 1.liga 1 1,80
          4597 Bursaspor-Konyaspor Turška 1.liga 10 1,07
          4572 Aalen-Schalke Nemški pokal 2 1,15
          2793 Manch Utd-Newcastle :S Anglija Premier 1 1,22
          4875 Bayern (M)-Wolfsburg Nemčija 1. liga 10 1,08
          tipi za danes
          A good poker player knows the difference between being lucky and playing well.<br />[br]http://www.twoplustwo.com/<br />[br]Don't throw good money after bad!

          Comment


          • mspp - najslabši možni tipi ever. navadi se stavit na tiste dogodke, ki imajo kvoto min 1.8 naprej, ker tole je ogromen EV-.

            Comment


            • midtjylland+ groth....
              c c c

              Comment


              • pjer wrote: mspp - najslabši možni tipi ever. navadi se stavit na tiste dogodke, ki imajo kvoto min 1.8 naprej, ker tole je ogromen EV-.
                Če tipster oceni, da ima ekipa 90% šans za zmago in je npr. kvota samo 1,20, je to še vedno value

                Comment


                • Kaj pa potem tale?
                  4571 Germania Windeck-Bayern (M) Nemški pokal 2 1,02
                  Torej mora biti 99% pa še vedno se lahko zalomi z dogodki na katere nima vpliva.
                  Staviš 100€ da dobiš 102€.
                  Če se ne izide moraš zadeti naslednjih 50 stav s to kvoto da sploh pokriješ izgubo za 2€. Vedno so presenečenja sploh na manj pomembnih tekmah še posebej pri nogometu in vseh športih ki imajo 3 way. SP Španija - Švica?

                  Comment


                  • Rotar wrote: [quote=pjer]mspp - najslabši možni tipi ever. navadi se stavit na tiste dogodke, ki imajo kvoto min 1.8 naprej, ker tole je ogromen EV-.
                    Če tipster oceni, da ima ekipa 90% šans za zmago in je npr. kvota samo 1,20, je to še vedno value
                    se strinjam. vendar v kvotah pod 1.5 se zelo težko najde value. to so kvote na izrazite favorite, ki pa so magnet za ovčke....

                    Comment


                    • Prvo kot prvo, ne igraš 3way, ampak 2way, tudi pri nogometu. Je res, da pač @1,02 ne igraš, ker 100% tekem ni. Hotel sem samo povedat, da je lahko tudi @1,20 value.
                      Sicer pa si kot drugi primer navedel dokaj slab primer. Kvote na SP, EP, LP in podobnih zadevah v veliki večini nimajo nobene vrednosti. Naj me sedaj kdo ne napade in pove, da je na SP naredil xx€ plusa. Super! Ampak dolgoročno so to tekme, kjer se dela EV-, ker na takih tekmah ti ne moreš vedeti nekaj česar stavnice ne vedo, torej so kvote v 99,9% postavljene pravilno in nobena kvota ne predstavlja nobene vrednosti.

                      Comment


                      • Rotar wrote: Prvo kot prvo, ne igraš 3way, ampak 2way, tudi pri nogometu. Je res, da pač @1,02 ne igraš, ker 100% tekem ni. Hotel sem samo povedat, da je lahko tudi @1,20 value.
                        Sicer pa si kot drugi primer navedel dokaj slab primer. Kvote na SP, EP, LP in podobnih zadevah v veliki večini nimajo nobene vrednosti. Naj me sedaj kdo ne napade in pove, da je na SP naredil xx€ plusa. Super! Ampak dolgoročno so to tekme, kjer se dela EV-, ker na takih tekmah ti ne moreš vedeti nekaj česar stavnice ne vedo, torej so kvote v 99,9% postavljene pravilno in nobena kvota ne predstavlja nobene vrednosti.
                        SP ni bil najboljši primer se strinjam. Moje prvotno stališče je tako ali tako da če se boš stav lotil resno se moraš specializirati na en sam šport in seveda v tem športu izbereš nišo.( naprimer 2.japonsko ligo). Ves tvoj čas bo namenjen iskanju informacij samo o tvoji izbrani ligi in na podlagi dobrih informacij boš podajal tudi dobre tipe. Žal se mi random izbrani tipi kakor je ta primer ne zdijo prepričljivi ker zgledajo kot najnižje prepisane kvote s stavnic brez pojasnil zakaj bi nanje sploh stavili.
                        Edismah naprimer kljub temu da ne dela tako kot jaz mislim da je dobro vsaj napiše informacije ki jih je prejel in to precej olajša predstavo zakaj prvit na kvoto npr. 2.6
                        In ja moje mnenje je da se pod 1.4(3w), 1.3(2w) ne splača polagati stav saj je vseeno šport dokaj nepredvidljiv. In tukaj sem sklepal da je 3w oz nisem zasledil da bi bilo mišljeno drugače. To je samo moj način razmišljanja da ne bo pomote.
                        PS: Če se s stavami ukvarjaš resno boš na razna mednarodna prvenstva (SP, EP...) stavil samo zato da ti bo tekma nekoliko bolj zanimiva za spremljati ob pivu z kolegi kot pa da bi nek + delal.

                        Comment


                        • SUPER SINGLE
                          Kvalifikacije Liga Europa
                          18.08.2010 20:45
                          Salzburk - H. Tel Aviv
                          Tip: 2 / Odd: @1,85
                          Vložek: 8 / 10
                          VIR: http://bttstave.blogspot.com/

                          Comment


                          • Jaz sem si pa ustvaril blog o staveh. Stransko vlogo pri blogu igra tudi poker, ampak to pride kasneje. Pare za danes najdete na mojem blogu. http://kevo1414.blogspot.com/

                            Comment


                            • kevo1414 = sonnobeno = matic jerko - JERKIČ - PREVARANT!

                              Comment


                              • bttstave wrote: kevo1414 = sonnobeno = matic jerko - JERKIČ - PREVARANT!
                                ?

                                Comment

                                Working...
                                X