Announcement

Collapse
No announcement yet.

spajder bet project

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • spajder bet project

    PART 1: THE EXPERIMENT
    ************************************************** *
    Pozdravljeni!
    Par dni nazaj sem štartal svoj nov osebni stavni eksperiment oz. projekt. Odločil sem se da ga delim z vami, morda bo komu v pomoč. Morda bo kdo z veseljem spremljal. Morda mi to pomaga za disciplino.
    Zaradi lažjega vodenja bom projekt vodil z denarno enoto "Ejnotica" ali kar "E" . Ejnotico lahko enačite z 1€, 2€, 500€ ali več tisoč, po izbiri. BR bo začet s 1000 Ejnoticami.
    Pravila in cilji:
    1. Začetni BR 1000 Ejnotic (pred začetkom projekta)[/*]
    2. Naslednji mesec je BR karkoli je bil BR na koncu prejšnjega meseca[/*]
    3. Vsi vložki so enaki (flat) in sicer na začetku 2% BRja (se pravi 20 Ejnotic na začetku)[/*]
    4. Ko BR zraste za 50% ali več, se lahko vložki ponastavijo (vedno 2-5% od BR) ni pa nujno[/*]
    5. Vložki se ne višajo na podlagi hot runa, upošteva se le zgornje pravilo[/*]
    6. Vložki se ne nižajo na podlagi cold runa[/*]
    7. Stave načeloma vsak dan (gambler spirit) ni pa pogoj[/*]
    8. Na dan MAX 10 stav nikoli več[/*]
    9. Vse stave so single brez izjem[/*]
    10. Kratkoročni cilj je pozitiven mesec[/*]
    11. Dolgoročni cilj je pozitivno polletje oz. leto[/*]
    12. Trening dicipline - flat betting, ne loviti izgub[/*]
    13. Sprijazniti se z cca. 50:50 dobljenih:izgubljenih, ciljanje na nekaj % v prid dobljenih in posledično profit[/*]
    14. Vsak (igralni) dan objava parov, ki se igrajo pred začetki tekem IN označba zadetih/izgubljenih ter povzetek dneva za prejšnji dan[/*]
    15. Na koncu meseca povzetek meseca in skupni povzetek[/*]
    16. Na začetku novega meseca v vsakodnevnih objavah "reset" statistike (od prej ostane samo Trenutni BR) - se pravi v sprotnih postih vodena statistika za vsak dan in skupno za tekoči mesec, v prvem postu pa povzetek celomesečne statistike in skupne.[/*]

    Stave izbiram na podlagi tipov od drugih (imam več virov). Ker bi rad na začetku počasi in previdno zaštartal projekt, bo osebne analize (članki, predhodne tekme, forma, novice, karkoli) bolj malo. Vedno poskusim najti tudi value, vendar ciljam predvsem na čimvišjo natančnost oz. da čimveč zadenem s pomočjo izbora pravih virov informacij.
    Stavljal bom na raznorazne športe, verjetno najbolj nogomet in tenis.
    Kako bodo izgledale stave:
    ***Lyon v Bayern Munchen 2 3,10 :club:
    BK Hacken v GAIS 1 1,83 :heart:
    Maribor v Drava 1 1,46 diamond:
    PSG v Bordeaux 1 1,54 spade:
    *** Info: Bayern zmaga, ker ...
    Najprej sta napisana para. Za tem je označba 1, X, 2 ali pa recimo priimek (če gre za tenis) predvidenega zmagovalca. Za tem je kvota. Na koncu pa eden izmed 4 kartaških znakov:
    :club: = Križ pomeni zadet par.
    :heart: = Srce pomeni zgrešen par.
    diamond: = Kara pomeni stornirano tekmo (vložek je povrnjen).
    spade: = Tekma še v igri ALI še nisem označil rezultatov.
    *** Info: 1 Tekma bo označena s 3 rumenimi zvezdicami, pod vsemi pa bo pisalo *** Info: z rumeno. Tukaj bom povzel na kratko za tisto tekmo, zakaj sem tako stavil. To v večini primerov NE bodo moje osebne analize, temveč le POVZETEK analiz drugih. Vključil bom za popestritev.
    Razlaga pojmov:
    1. Stavljenih: pomeni koliko parov, tekem oz. stav sem odigral[/*]
    2. Dobljenih pomeni dobitne stave[/*]
    3. Izgubljenih pomeni izgubljene stave[/*]
    4. Uspešnost pomeni koliko procentov od vseh Igranih je Dobljenih (Uspešnost = Št. Dobljenih * 100 / Št. Stavljenih)[/*]
    5. Profit/Izguba pomeni koliko E se je zaslužilo oz. izgubilo[/*]
    6. Trenutni BR je stanje PO stavah tekočega dne[/*]
    7. Zelena barva označuje pozitivno (plus, zadeti pari,...)[/*]
    8. Rdeča barva označuje negativno (minus, zgrešeni pari,...)[/*]
    9. Prva številka je SKUPNO, druga v oklepaju pa samo za tisti dan.[/*]


    Prosim, da tukaj ne objavljate svojih stav, lahko pokomentirate kakšno mojo, vendar brez podrobnih analiz.
    Wish me luck!

  • #2
    Petek, 30.04.2010
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Stave za danes:
    Zulte Waregem v Anderlecht 2 1,78 :heart:
    Croatia Sesvete v NK Zagreb 2 1,41 :club:
    Clermont Foot v Bastia 1 1,87 :heart:
    Bohemians v UCD 1 1,44 :heart:
    Caen v Istres 1 1,62 :heart:
    Elche v Villarreal B 1 1,92 :heart:
    Slovacko v Mlada Boleslav 1 2,40 :club:
    Jo Wilfried Tsonga vs David Ferrer Ferrer 1,44 :club:
    Lucie Safarova vs Anna Lapushchenkova Safarova 1,56 :heart:
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Povzetek dneva:
    - Igranih: 31 ... (9)
    - Dobljenih: 21 ... (3)
    - Izgubljenih: 10 ... (6)
    - Storno: 0 ... (0)
    - Uspešnost: 67,74 % ... (33,33 %)
    - Profit/Izguba: 138,40 E ... (-75,00 E)
    - Trenutni BR: 1.138,40 E
    *Ker je bilo aprila le nekaj igralnih dni, nisem podal statistike za nazaj... Vidno je pa za zadnji dan in ostale nazaj ter zgoraj statistika celega meseca. Z Majem pa se štarta lepo vsakodnevno kot mora biti.*
    Komentar: Slabo tole... Se bo treba navaditi. Zadnji dan Aprila, prvi post posodobljen s statistiko. Danes "reset" sprotne statistike, začetek lova na pozitiven Maj. Vložek še vedno 2% Začetnega BR se pravi 20 E.

    Comment


    • #3
      no, takemu projektu se tudi sam ze nekaj casa nagibam da bi ga zacel...te bom pa se tebe malo spremljo, mogoce kaksno stavo tudi od tebe prepiso
      drgac pa velik srece
      lp

      Comment


      • #4
        Samo zanima me kje boš stavil?
        Victoria Concordia Crescit

        Comment


        • #5
          Vsa čast za ta projekt! Lepo postavljeno!
          Mogoče sam za razmislek; a si ne bi favorizirane stave (mogoče ena al pa dve na dan)...čist po tvojem občutku zaslužile večji vložek kot ostale!
          Drgač pa velik sreče
          Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor

          Comment


          • #6
            Sobota, 01.05.2010
            ---------------------------------------------------------------------------------------------
            Stave za danes:
            Man City v Aston Villa 1 1,91 :club:
            Stoke v Everton 1 2,1 :heart:
            Huddersfield v Colchester 1 1,73 :club:
            Parma v Roma 2 1,53 :club:
            Notts County v Cheltenham 1 1,4 :club:
            Villarreal v Barcelona 2 1,58 :club:
            Borussia Dortmund v Wolfsburg 1 1,62 :heart:
            Charlton v Leeds 2 2,52 :heart:
            Gillingham v Southampton 1 3,2 :club:
            Swindon v Brentford 1 1,57 :club:
            ---------------------------------------------------------------------------------------------
            Povzetek dneva:
            - Igranih: 10 ... (10)
            - Dobljenih: 7 ... (7)
            - Izgubljenih: 3 ... (3)
            - Storno: 0 ... (0)
            - Uspešnost: 70,00 % ... (70,00 %)
            - Profit/Izguba: 58,40 E ... (58,40 E)
            - Trenutni BR: 1.196,80 E
            Komentar: Mesec je krenil tako kot mora! Ob koncu Aprila sem v Maj prinesel 1.138,40 E BRja. Začetek dober, vse dobro, pravijo. Danes zeleno, trapiramo dalje!
            *Opomba - statistika bo vodena za MAJ, od Aprila je v prvem postu! Na koncu meseca bo statistika Maja dodana v prvi post in narejena skupna za vse mesece, in se spet "resetira" v Juniju*

            Comment


            • #7
              @tmtslash: Kar pogumno, če si postaviš nekaj in se držiš, plus malo sreče, je to to. Lahko prepišeš kako stavo, vendar še enkrat opozarjam da bo cirka 50:50 (če bo vse po planih) zadetih in izgubljenih, upam samo da bo rahlo % v prid dobljenih in da bo plus.
              @burnedfox91: Glede na to da mi leži nekaj dorbiža tu, nekaj tam - sem namreč že eksperimentiral s stavami, večinoma neuspešno, zato poskus tega projekta... Bom uporabljal več stavnic, odvisno bo katera od teh ima najboljšo kvoto in če je tam še dovolj $$$.
              @nopy555: Čeprav bi rad rekel JA, nekateri si zaslužijo več... Tega NE bom naredil. Odločil sem se za sistem FLAT stav kjer bom vsaki stavi namenil identičen vložek. Ko sem poskušal z višjimi vložki "favoritov" se mi ni obneslo. Plus tega pa gre tukaj za trening discipline, ki kot vemo, nam gamblerjem ni ravno domača. :P
              Hvala vsem za GL, upam da bo zabavno tole in da boste uživali ob spremljanju.
              LP

              Comment


              • #8
                Nedelja, 02.05.2010
                ---------------------------------------------------------------------------------------------
                Stave za danes:
                Sevilla v Atletico Madrid 1 1,4 :club:
                Blackpool v Bristol City 1 1,5 :heart:
                NAC v FC Twente 2 1,53 :club:
                Sunderland v Man Utd 2 1,4 :club:
                Liverpool v Chelsea 2 1,83 :club:
                Lazio v Inter Milan 2 1,44 :club:
                Bordeaux v Toulouse 1 1,46 :club:
                Catania v Juventus 2 2,12 :heart:
                QPR v Newcastle 2 2,25 :club:
                Athletic Bilbao v Mallorca 1 2,1 :heart:
                ---------------------------------------------------------------------------------------------
                Povzetek dneva:
                - Igranih: 20 ... (10)
                - Dobljenih: 14 ... (7)
                - Izgubljenih: 6 ... (3)
                - Storno: 0 ... (0)
                - Uspešnost: 70,00 % ... (70,00 %)
                - Profit/Izguba: 84,60 E ... (26,20 E)
                - Trenutni BR: 1.223,00 E
                Komentar: Odličen dan. Na take bi se človek zlahka navadil. A treba se je pripraviti na hude čase, tako dobro (žal) ne bo šlo vedno. Ajmo dalje!

                Comment


                • #9
                  Pri Lazio vs Inter Milan si verjetno mislil 2ko?
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • #10
                    @1wayman: Ja seveda... Pri tolikih stavah se bom vrjetno tudi kdaj pa kdaj zmotil, ker si vodim posebej evidenco v Excelu in se lahko kdaj zgodi da kje kakšno cifro narobe kiksnem Dobro da si opazil, res je, kvota drži in stava seveda Inter, sem popravil tudi zgoraj.

                    Comment


                    • #11
                      spajder wrote: Revn al bogat vse na teb je brat, nikol ne pusti stat, dej življenje notr da boš dubu rezultat.
                      čvrsta...

                      Comment


                      • #12
                        konkretni pari dans, js sm iste pisal, ampak malo manj parov
                        gl lp

                        Comment


                        • #13
                          Newcastle ma pa res hudo kvoto kaj jim ni jasn lol
                          edit: eh, tekma je že mim :/

                          Comment


                          • #14
                            dosti sreče z projektom in pa hud podpis
                            nemoj da ides mojom ulicom!!

                            Comment


                            • #15
                              Hvala vsem za podporo Podpis je iz pesmi Poker Avtomat od Trkaja, kot zanimivost če kdo ni vedel. Še 2 tekmi moram počakati potem pa sledi analiza dneva in pari za jutri. LP

                              Comment

                              Working...
                              X