Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt SP2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Projekt SP2010

    Evo na Bet at home dal 50€ in so dodali še 50€, zdej pa gemble.
    Prva stava včeraj 10€ na Mehiko in bil je remi. Stanje 90€.
    Sedaj pa v rajdo če da da, če ne pa konec stav za to prvenstvo. Stava se glasi 90€ na Slovenijo proti Alžiriji.
    Vložek 90,00 EUR
    Kvota 2,15
    Dobitek 193,50 EUR
    Če da bo pa nastal pravi projekt, če ne pa tudi prav.
    Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

  • #2
    Jaz sem včeraj predolgo kosil okrog bajte, zaradi česar sem bil prepozen, da bi stavil na sigurno zmago mehike, zvečer šel na poker in pozabil staviti na visoko zmago urugvaja......
    Danes predolgo spal, in nisem stavil na Grke, pa sem pravkar ugotovil, da korejci vodijo.
    Upam, da se boš jutri poduplal....
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      Evo je šlo skozi. Zdej je pa cilj obrnit 400€ pa če kaj ostane naredit cashout. Naslednja stava bo pa:
      Nemčija - Avstralija / Tip 1 / 1,45
      Srbija - Gana (0:1) / Handicap Tip: 1 / 3,60
      Vložek/stava
      Število vrst (stav) 2
      Skupna kvota 5,22
      Vložek 5€
      Dobitek 26,1€
      Bankroll 188,5€
      Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

      Comment


      • #4
        Nemčijo boš falil.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          čestitam, miran.
          če mene vprašaš, si eden redkih, ki se veseli takšnega rezultata.....
          precej Janezkov je stavilo proti našim in sedaj jokajo, da so naši imeli srečo.
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            Moram rečt da maš jajca da staviš za Slovenijo. Oprosti maliprofi ampak naši so imeli srečo. Te tri točke so si zaslužili ravno toliko kot včeraj ZDA. So pa to tudi prve in zadnje točke, ker če ne bodo nadgradili svojo igro nimajo kaj počet proti ZDA in Angliji.

            Comment


            • #7
              Hvala. Mah jaz sploh ne razumem kako lahko nekateri stavijo proti našim, pa neglede na šport.
              Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

              Comment


              • #8
                jnzavrl če realno pogledaš so bli Alžirci malenkost boljši v prvem polčasu. Slovenci pa kar dosti boljši v drugem polčasu. Priložnosti pa je bilo približno enako na obeh straneh. Vendar goli štejejo. Seveda s tako igro nimamo šans proti ZDA. Vendar sedaj je padel pritisk in bo večja sproščenost tako da ne kar tako odpisati naših. Jaz pravim da imajo naši vsaj 50% šans da grejo naprej.
                Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                Comment


                • #9
                  Staviš proti svojim in si vesel v obeh primerih. Mi je pa bedno, da bi stavil proti našim
                  Victoria Concordia Crescit

                  Comment


                  • #10
                    burnedfox91 wrote: Staviš proti svojim in si vesel v obeh primerih. Mi je pa bedno, da bi stavil proti našim
                    Res da ti je dobr v obeh primerih, sam js ob taki tekmi sploh ne bi mogu uzivat. Potem bi ze raj samo pocaku na rezultat ..

                    Comment


                    • #11
                      burnedfox91 wrote: Staviš proti svojim in si vesel v obeh primerih. Mi je pa bedno, da bi stavil proti našim
                      Ponavadi je potem neodločeno
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Super zmaga za naše !
                        Morda v primerjavo ZDA in Slovenije pa naslednjo:
                        1. Američani niso imeli kaj izgubiti proti ANG in so lahko igrali sproščeno.
                        2. Američani so igrali ponoči ob temperaturi cca 18 stopinj celzija in precej nižji vlažnosti.
                        Angleži so popolnoma nadigrali Američane, ki jih je rešil njihov vratar pred porazom.
                        3. Primerjava igre:
                        Mi smo bili malenkost slabši v prvem polčasu in mnogo boljši v drugem.
                        Remi bi bil pravičen, a le do izključitve. Potem je bilo karkoli razen zmage neuspeh.
                        3. Američani bodo pod izjemnim pritiskom v petek.
                        4. Slovenija igra kot izkušena reprezentanca čeprav imamo eno najmlajših reprezentanc.
                        Lastnost velikih reprezentanc je, da zmagajo tudi ob slabi igri.
                        5. Napovedujem v petek bistveno boljšo igor naših in precej slabšo igro Američanov. Razlog: vremenske razmere in pritisk na strani ZDA.
                        Jaz menim, da bodo imeli naši v petek veliko priložnost, da se uvrstijo naprej.
                        Hitri protinapadi naše reprezentance se bodo kar vrstili.
                        Go Slovenija.
                        When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

                        Comment


                        • #13
                          ne vem, a nekateri doživljate orgazme, ko slišite besedo ZDA???
                          Zamoje pojme niso včeraj pokazali absolutno nič.
                          Pri zadetku je bil strel takoslab,da se je žogo na poti do gola najmanj dvakrat odbila od tal. golman ga je pač vsral.
                          Sicer pa ne vem, kako lahko janezki trdite,da so naši imeli srečo??
                          Kdo jesprožil večstrelov?
                          Kdo je imel več žoge v posesti?
                          Kdo je dobil več dvobojev??
                          Za razliko do Američanov, so naši tekmo dobili tudi statistično.
                          Zakaj slab prvi polčas???
                          Igralci, ki tiščijo klopi v drugorazrednih tujih klubih so se enostavno posrali vgate, ko so stopili na stadion. Potem, ko so se v drugem polčasu zbrali, pa so imeli igro pod kontrolo. Za moj okus so storili samo veliko preveč napak pri podajah na sredini igrišča.
                          ampak janezek kot janezek
                          ga je sram, da so njegovi zmagali.
                          kakšna sramota bi šele bila, če bi se uvrstili v osmino finala?
                          Ali pa celo v četrfinale??
                          Če bi se jim uspelo uvrstiti v polfinale (v kar ne verjajem niti jaz,pa sem nepopravljiv optimist), pa bi nekateri Janezki verjetno zaprosili za Avstrijsko ali pa Hrvaško državljanstvo, saj bi to bila največja sramota, da bi našim uspelo kaj tako nezaslišanega.
                          Janezki, kar drkajte si jih na ZDA, a amere bodo naši premagali.
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #14
                            men tut ni jasn kaj vidte pri ZDA gladko premagljivi

                            Comment


                            • #15
                              ZDA nas podcenjujejo, ter so preveč samozavestni. To se jim bo lahko lepo maščevalo, tako da bo to lepa priložnost za napad na zmago.
                              Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                              Comment

                              Working...
                              X