Announcement

Collapse
No announcement yet.

matos446

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • matos446

    dobu to na privat. nevem za kaj se gre, nevem kdo je to, presodite sami.. sam jst se tega ne grem... tko da tega ne mi posiljat in ce se to banali, verjamm da so te z razlogom!!!
    matos446 wrote: Živjo.
    Pišem Vam, ker bi vam rad ponudil dobro priložnost, da tako kot jaz, tudi vi nekaj zaslužite. Na forumu so moje sporočilo brisali(Mene pa benali), ker je bilo na tem področju ogromno prevar in vsega in jih povsem razumem. Jaz bom svojo zgodbo podkrepil z dokazi, vi pa ocenite če se vam to splača. Sporočilo pošiljam naključno po forumu, Vas uporabnikov ne poznam vendar ne poznam boljšega prostora, kjer bi razposlal nekaj takšnih sporočil. Kdo pozna področje stavništva in ga zanima naj stvar pretehta in se odloči, kdo pa ne, pa prosim, da sporočilo ignorira.
    Pred kakšnimi tremi tedni sem online spoznal nekaj ljudi, ki kupujejo stavne nasvete o dogovorjenih tekmah iz Finske. Enkrat sem plačal 20€ za informacijo, in gor položil samo 10€, saj sem bil glede tega zelo skeptičenin. Tekma je zadela. Bil sem zelo presenečen in sem o tem želel vedet več. Kvota je bila 21 in tekma se je zdela res dogovorjena. Po tem sem se o stavri osebno pozanimal in dobil kontakt od tega Finca. Kasneje sem se z njim tudi pogovarjal preko maila in to in sem dolgo časa okleval če bi informacijo vzel ali ne, saj je bila cena le te 800€ . No potem smo z nekaj ljudmi spet skup vrgli in vzeli ta nasvet za v petek. Nasvet smo dobili že dan in pol pred tekmo. Dobili smo informacijo točnega rezultata in informacijo polčas/končni rezultat, kot smo bili dogovorjeni že pred tem.
    Že tisti dan sem tekmo oglaševal na pokerpro.si forumu ampak admini so kar brisali moje poste. No uspel sem delit informacijo samo enemu uporabniku na forumu, kot sem spodaj posnel screen shoot, spodaj pa še lahko vidite dejanski rezultat. Če PMjate in prosite 1wayman uporabnika bo vam mogoče naredl screen z še več dokazi, vendar njegove pomoči jaz ne morem garantirati.
    Dva različna infa za eno tekmo kvoti 15+ sta spet šle gladko skoz, kot teden in pol poprej.
    No včeraj pa sem dobil email, da lahko dobim novo ziherco, za v sredo spet bo tekma dogovorjena in za isto ceno 800€ lahko spet dobim dve informaciji za tekmo. Polčas/Konec in točen rezultat. (Kvote okrog 15!!!)
    Nakazat moram 800€. Denar imam, vendar želim vedet če bi se kdo povezal zraven in bi ga takšna informacija zanimala. Možnosti za zaslužek so tukaj izjemne. Povezal bi se rad tudi zato, da bi lahko vec stavil na samo tekmo in maksimiziral dobitek. Cena je 50€ in ste zraven za to tekmo. Denar lahko sprejmem na Moneybookers saj od tam nakazujem na Finsko. Morda se da preko emila dogovorit tudi za plačilo kako drugače. vendar le izjemoma. Sprejel bom le par interestov. Tekmo gre staviti vseposod (Bet-at-home, bwin, bet365, unibet,...)
    Dobil sem ponudbe, kjer ponujate 100€ in takšne stvari če tekma zadane. Takšni dogovori odpadejo, saj z vami nimam kosristi pred tekmo. Delam škodo le sebi, saj če bi tip množično delili bi lakho prišlo do pada kvot. Čeprav se še do danes to ni zgodilo. Dogovoril sem se za že za pol pred tekmo pol po tekmi, ampak čist zastonj informacije pred tekmo ne bom delil. V dokaz lahko pošljem tip 10min po tem kotse začne tekma,da se odločite za drugič!
    Vsekakor kogar koli zanima kaj in je zainteresiran naj mi piše na email: safehouse.slo@gmail.com
    ali me doda na MSN: safehouse.sl@hotmail.com
    Spodaj pa so dokazi kot obljubljeno:


    Lep dan,
    Mato
    before you master the game, master yourslef! <br />[br]zen and the art of poker by Larry W. Phillips

  • #2
    Jst sm tud dobil to sranje... Pa da nisi isti kmet ki je ze prodajal drava-nafta tekmo ki je bila 10000000%

    [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

    Comment


    • #3
      Ja na teh priloznostih mam od zadnih 3h ziherc kjer so isto obljubljal 500€ minusa
      [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

      Comment


      • #4
        Haha. Tisti keri ti jo je prodal ma pa 30€ plusa.
        matos446 stavi sam lepo kaj ti bo teh 20€ če maš keša ko dreka če skos zadevaš... bolani folk telebani retardirani

        Comment


        • #5
          Zanimiv men je pa to poslal sfhouse! V glavnem to tekmo je ponujal drgac waydaNI. Zdej ne vem la jih je vec al en k ima prevec casa in bi rad kej zasluzil. Pac IPje bi blo fajn da mal pocekirate.
          F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

          Comment


          • #6
            @Rok: Ja ti si me pa skos zical za ziherce a ne ? :P
            [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

            Comment


            • #7
              Jaz sem dobil enako sporočilo in to me ne zanima. Poslano pa od na novo registriranega istega uporabnika sfhouse.
              sfhouse napisal:
              Živjo.
              Pišem Vam, ker bi vam rad ponudil dobro priložnost, da tako kot jaz, tudi vi nekaj zaslužite. Na forumu so moje sporočilo brisali, ker je bilo na tem področju ogromno prevar in vsega in jih povsem razumem. Jaz bom svojo zgodbo podkrepil z dokazi, vi pa ocenite če se vam to splača. Sporočilo pošiljam naključno po forumu, Vas uporabnikov ne poznam vendar ne poznam boljšega prostora, kjer bi razposlal nekaj takšnih sporočil. Kdo pozna področje stavništva in ga zanima naj stvar pretehta in se odloči, kdo pa ne, pa prosim, da sporočilo ignorira.
              Pred kakšnimi tremi tedni sem online spoznal nekaj ljudi, ki kupujejo stavne nasvete o dogovorjenih tekmah iz Finske. Enkrat sem plačal 20€ za informacijo, in gor položil samo 10€, saj sem bil glede tega zelo skeptičenin. Tekma je zadela. Bil sem zelo presenečen in sem o tem želel vedet več. Kvota je bila 21 in tekma se je zdela res dogovorjena. Po tem sem se o stavri osebno pozanimal in dobil kontakt od tega Finca. Kasneje sem se z njim tudi pogovarjal preko maila in to in sem dolgo časa okleval če bi informacijo vzel ali ne, saj je bila cena le te 800€ . No potem smo z nekaj ljudmi spet skup vrgli in vzeli ta nasvet za v petek. Nasvet smo dobili že dan in pol pred tekmo. Dobili smo informacijo točnega rezultata in informacijo polčas/končni rezultat, kot smo bili dogovorjeni že pred tem.
              Že tisti dan sem tekmo oglaševal na pokerpro.si forumu ampak admini so kar brisali moje poste. No uspel sem delit informacijo samo enemu uporabniku na forumu, kot sem spodaj posnel screen shoot, spodaj pa še lahko vidite dejanski rezultat. Če PMjate in prosite 1wayman uporabnika bo vam mogoče naredl screen z še več dokazi, vendar njegove pomoči jaz ne morem garantirati.
              Dva različna infa za eno tekmo kvoti 15+ sta spet šle gladko skoz, kot teden in pol poprej.
              No veraj pa sem dobila email, da lahko dobim novo ziherco za v sredo spet bo tekma dogovorjena in za isto ceno 800€ lahko spet dobim dve informaciji za tekmo. Polčas/Konec in točen rezultat. (Kvote okrog 15!!!)
              Nakazat moram 800€. Denar imam, vendar želim vedet če bi se kdo povezal zraven in bi ga takšna informacija zanimala. Možnosti za zaslužek so tukaj izjemne. Povezal bi se rad tudi zato, da bi lahko vec stavil na samo tekmo in maksimiziral dobitek. Cena je 50€ in ste zraven za to tekmo. Denar lahko sprejmem na Moneybookers saj od tam nakazujem na Finsko. Morda se da preko emila dogovorit tudi za plačilo kako drugače. vendar le izjemoma. Sprejel bom le par interestov.
              Vsekakor kogar koli zanima kaj in je zainteresiran naj mi piše na email: safehouse.slo@gmail.com
              Spodaj pa so dokazi kot obljubljeno:
              Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

              Comment


              • #8
                Štiri različne nicke je že imel. Vse smo banali. Prihaja pa vedno nazaj, tako da nimamo kej dost.
                safehouse = sfhouse = matos
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  Ja kaj ima tud skoz drugi IP? Ce povejte vsaj to?
                  F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                  Comment


                  • #10
                    zgleda da tu dobi nekaj od ziherc.

                    Comment


                    • #11
                      Dinamicni IP kaj pa druzga, to more met usak fixed game nategator :heart:

                      [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                      Comment


                      • #12
                        slikec wrote: Ja kaj ima tud skoz drugi IP? Ce povejte vsaj to?
                        Jap, dinamični IP in nimaš kaj.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Škoda k B.Stanič nima dinamike :P
                          [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                          Comment


                          • #14
                            http://www.xfire.com/profile/waydani/
                            evoga gejmerja. še ime ma napisan če komu prau pride

                            Comment


                            • #15
                              Tud sam sm dobu omenjen PM. Sploh ne stekam te logike, da gres prodajat zicerje .. zakaj? Ja ce si ze tok sigurn, das več dnarja in bos tud vec dobu in ce je res zicer, se ga posreduje sam frendom in ne nekim random uporabnikom .. sm ze waydaNI povedu na chatu in tud temu sm isto odgovoriu .. :/

                              Comment

                              Working...
                              X