Announcement

Collapse
No announcement yet.

DaPhenomen TIPS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DaPhenomen TIPS

    No tukaj bom še jaz objavlal tekme katere bom stavil. Vse stave so iz športne loterije.
    Svetovno prvenstvo!
    22.6
    Mehika-Urugvaj - NO BET
    Francija-JAR - Prvi polčas 0 ali tekma 02
    Nigerija-J.Koreja
    Grčija-Argentina
    23.6
    Gana - Nemčija @1,50
    Nemci krvavo potrebujejo to zmago, saj v primeru neodločenega izidi in zmage Srbije izpadejo iz skupine.
    Avstralija - Srbija @1,80
    Zelo lepa kvota na Srbe, saj isto kot nemci potrebujejo to zmago za napredovanje. Avstralci so res da prikazali borbeno igro vendar lahko napredujejo le v primeru če nemci izgubijo. Mislim da zamag ne bi smela biti vprašaj.
    Slovenija-Anglija in ZDA-Alžirija
    Obe tekmi zame no bet tokrat. Na obeh tekmah se zna zgoditi marsikaj, možnosti za napredovanje imajo še vsi.
    24.6
    Slovaška-Italija - UNDER 2,5@1,55
    Glede na to da ekipi ne dosegajo veliko zadetkov na tekmah sem sam izbral under 2,5 gola. Za majhen vložek bi lahko poskusili tudi prvi polčas 0.
    Paragvaj-Nova Zelandija - 02@2,45
    Novozelandci so dokazali da so zelo borbena ekipa in tako remizirali z Slovaško kakor z Italijo. Z Zmago celo napredujejo v naslednji krog obe ekipe in mislim da jim je to zelo velika motivacija!
    Danska-Japonska @2,20
    Na tekmi bo krvav boj za vsako žogo, saj ekipa ki bo zmagal bo napredovala v naslednji krog. Sam sem izbral zmago Danske saj trenutno igrajo lepšo igro kot Japonska.
    Kamerun-Nizozemska @1,80
    Bolj kot ne no bet. Zakaj? Nizozemci že v 2. krogu vodilni v skupini tudi v primeru poraza(razen če bo na tekmi DAN- JPN res visoka zmaga katere ekipe), res pa je da je Kamerun že izpadel zato bo igra bolj umirjena na obeh straneh. Sam bom poskusil z majhnim vložkom na NL!
    25.6
    Portugalska-Brazilija - NO BET
    S.Koreja-Slonokoščena obala - NO BET
    Čile-Španija @1,45
    Španci so potrebni zmage kot sahara vode, saj v primeru poraza jim grozi izpad(ekipa uvrščena na 2. mesto fifine lestvice si ne more privoščiti izpada v 1. krogu enega največjih turnirjev!) Španci so proti Hondurasu pokazali svojo pravo igro in mislim da bo žoga večinoma časa v njihovih nogah, zadetek bo le vprašanje časa.
    Švica-Honduras @1,50
    Švica si enako kakor španci ne smejo privoščit poraza saj tako izpadejo iz skupine. Honduras je najšibkejši člen te skupine in švicarji bodo pritisnili od vsega začetka. Znala bi biti kakšna 0 vendar sam sem stavil na zamgo švice. za majhen vložek bi lahko poskusili tudi z handicapom!
    TENIS:
    Lopez F.-Berankis R.
    Brands D.-Davydenko N.
    Berdych T.-Becker B.
    Djokovič N.-Dent T.
    Martič P.-Bartoli M.
    Kulikova R.-Shvedova Y.
    Wickmayer Y.-Flipkens K.
    Peer S.-Kerber A.
    Bondarenko A.-Lepchenko V.
    Nogomet:
    Dinamo Brest-Neman Vsota 2,5 gola (1=manj/2=več)
    BATE Borisov-Naftan Novopolots Oba data gol (1=da/2=ne)
    Dinamo Minsk-Partizan Minsk Oba data gol (1=da/2=ne)
    Nisem strokovnjak za tenis, ampak pare sem izbral na podlagi medsebojnih srečanj in položaj na lestvici, tako da bi prosil za komentarje!
    Lp.

  • #2
    S.Koreja-Slonokoščena obala - 2

    Comment


    • #3
      davydenko nikoli ni dobro igral na travi, to ni njegova podlaga. ta par raje izpusti. sam igram na brandsa za 4/10 ter hc na brandsa 1,5 7/10

      Comment


      • #4
        flipkens bo zmagala wickmayer!!!
        c c c

        Comment


        • #5
          nima nekega teniškega instinkta glih..pa same neke kvote1, 20 lol
          Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

          Comment


          • #6
            majstore26 wrote: flipkens bo zmagala wickmayer!!!
            Mogoče drugič
            nejc1805 wrote: nima nekega teniškega instinkta glih..pa same neke kvote1, 20 lol
            Ti vidim si pa totalna nula v stavah. kthxby.

            Comment


            • #7
              medo wrote: davydenko nikoli ni dobro igral na travi, to ni njegova podlaga. ta par raje izpusti. sam igram na brandsa za 4/10 ter hc na brandsa 1,5 7/10
              evo hc je šou čez brands vodi 2:1 v setih zdaj pa samo še zmaga se čaka

              Comment


              • #8
                Trenutno stanje. Lep dobitek je odnesla Srbija, Davydenko in pa Peerova. Nemčija je povrnila celotni vložek 50€, v igri pa je trenutno še en listek za 40€ (Španija, Švica ter SVK-IT under)
                Svetovno prvenstvo!
                22.6
                Mehika-Urugvaj - NO BET
                Francija-JAR - Prvi polčas 0 ali tekma 02 :heart: :club: 1:2
                Nigerija-J.Koreja :heart: Sam sem odigral na enemu 2 na enemu 02.
                Grčija-Argentina :club: 0:2
                23.6
                Gana - Nemčija @1,50 :club: 0:1
                Avstralija - Srbija @1,80 :heart: 2:1
                TENIS:
                Lopez F.-Berankis R. :club: 3:1
                Brands D.-Davydenko N. :heart: 3:1
                Berdych T.-Becker B. :club: 3:0
                Djokovič N.-Dent T. :club: 3:0
                Martič P.-Bartoli M. :club: S
                Kulikova R.-Shvedova Y. :heart: 2:0
                Wickmayer Y.-Flipkens K. :club: 2:0
                Peer S.-Kerber A. :heart: 1:2
                Bondarenko A.-Lepchenko V. :club: 2:1
                Nogomet:
                Dinamo Brest-Neman Vsota 2,5 gola (1=manj/2=več) :heart: 4:0
                BATE Borisov-Naftan Novopolots Oba data gol (1=da/2=ne) Ne vem če je :heart: ali :club: ker je bil avtogol. 1:1
                Dinamo Minsk-Partizan Minsk Oba data gol (1=da/2=ne) :club: 0:0
                Za jutri tenis mojstri kaj predlagate? Tole vredu?
                Simon G.-Marchenko I.
                Youzhny M.-Mathieu P.H.
                Serra F.-Ferrer D.
                Malisse X.-Reister J.
                Dulgheru A.-Oprandi R.
                Pennetta F.-Niculescu M.

                Comment


                • #9
                  poveš, da nimaš nekega teniškega znanja, ti fantje pomagajo in ti s tako aroganco odgovoriš..
                  ps: kvote okrog 1,20 - tennis, not good

                  Comment


                  • #10
                    Hmm in kdo mi je tu kaj pomagal? Zahvalil bi se lahko edino medo-tu, ker njegov tip je bil pravilen vendar sem jaz listek vplačal že zjutraj. Ravno zaradi takih ki poznajo kateri igralci so dobri na travi kateri ne sem vprašal za mnenje. Ne pa majstore26, ki je napovedal napačno in še to da bo pač zmagala prva in ne druga, krneki v bistvu. Potem je pa še tu poleg tebe vrli stavni mojster nejc1805, ki vse kar sta povedala je kvota 1,20 no good in pa lol. Ne vem ampak občutek mi pravi da nisi ravno stavni tip in staviš po 16 tipov za 1€.
                    Še moj glavni listek od danes: 3283044915456
                    Gana-Nemčija 2 - 1,45 0:1
                    lope F.-Berankis R. 1 - 1,40 3:0
                    Berdchy T.-Becker B. 1 - 1.25 3:0
                    Monfils G.-Beck K. 1 - 1,25 3:1
                    Kvota: 3,17 Vplačilo:15€ Izplačilo 47,55€
                    Zaenkrat mi kvote okoli 1,20 čisto ustrezajo

                    Comment


                    • #11
                      medo wrote: [quote=medo]davydenko nikoli ni dobro igral na travi, to ni njegova podlaga. ta par raje izpusti. sam igram na brandsa za 4/10 ter hc na brandsa 1,5 7/10
                      evo hc je šou čez brands vodi 2:1 v setih zdaj pa samo še zmaga se čaka
                      tudi zmaga šla čez

                      Comment


                      • #12
                        medo wrote: [quote=medo][quote=medo]davydenko nikoli ni dobro igral na travi, to ni njegova podlaga. ta par raje izpusti. sam igram na brandsa za 4/10 ter hc na brandsa 1,5 7/10
                        evo hc je šou čez brands vodi 2:1 v setih zdaj pa samo še zmaga se čaka
                        tudi zmaga šla čez
                        Supr si to napovedu. Kr tko naprej :club:

                        Comment


                        • #13
                          super, super počakaj, da spoznaš Dolgi rok.. prijazen tip

                          Comment


                          • #14
                            edismah wrote: super, super počakaj, da spoznaš Dolgi rok.. prijazen tip
                            sused ne me preveč hvalit bom kr zardel

                            Comment


                            • #15
                              nism vedu kam nej napišem.. najdaljši match v tenisu: http://sports.espn.go.com/sports/ten...ory?id=5319726
                              po desetih urah so ga prekinl zarad teme

                              Comment

                              Working...
                              X