Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stavni Singli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pjer wrote: ne kritizirajte tega picka, tudi AA ne zmagajo v 100%. Men se je zdel tud value tole...sam se mi zdi da je na psihološkem področju nadal razred zase....
    tole je bila prva misel pr men k sm vidu tale par, hehe
    <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

    Comment


    • #17
      jaz sem stavil na Nadala, ker je enostavno ževso sezono boljši.
      Sicer pa se lahko v življenju vsak včasih zmoči.
      kar se tiče košarke, bi jaz za single priporočal še
      cibona - barcelona 2
      in
      panathinaikos -valencia 1
      se pa strinjam tudi s tem, da bi macabi lahko premagal cajo.
      razmišljam pa tudi efes - olimpija HC( +9.5) tip 2
      je kar dobra kvota na goalwin.
      oz. zmoti.
      jebat ga .
      imam pač govorno napačo.
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #18
        pjer wrote: ne kritizirajte tega picka, tudi AA ne zmagajo v 100%. Men se je zdel tud value tole...sam se mi zdi da je na psihološkem področju nadal razred zase....
        value je bil mogoče ko je đoko mel kvoto 2,30, ob 1,80 pa je kontra rafi samomor

        Comment


        • #19
          value že,sam ni pa tole za all-in

          Comment


          • #20
            No če bi spremljali tekmo, ne bi bli tak pametni.... Djoko je izgubil samo zaradi težav z očmi, saj je skoraj dobesedno igral z samo eno.... Če se mu nebi šlo za nize bi se zagotovo predal saj po težavah z očmi ni imel več možnosti, drugače ste pa zadnjo igro, ko ni imel več težav, lahko videli da je igral boljše, vendar je bil zaostanek 2 brejkov prevelik!
            ps: 10/10 ne pomeni all in! To je pač velik vložek... lp

            Comment


            • #21
              Murray A./+1,5/-Nadal R. 2----2.5. 8/10...
              Zurich-Zug 1-- 2.10 7/10
              Maze T.-Worley T. 1--- 1.45 (če nebo odstopa ali večje napake je to fix) 8/10
              Atletico(M)-Espanyol---- vsota 2.5--manj---1.75 --- 7/10
              Spartak Moskva-Avangard Omsk --- vsota 5.5 1 (manj) 1.65 7/10
              Celje PL-Chambery--- 2----2.6--- 6/10
              Za danes... lp

              Comment


              • #22
                haha sam z nekaterimi pari si me pa dobesedno nasmeju :lol:
                da omenim recimor samo pick na Chambery. tole nikakor ni vredn 6/10. Chambery glede na videno prejšnji teden nič kaj navdušujoča ekipa. imajo res dobrega Bašića in pa 2 odlična golmana. Celjani so se jim prejšnji teden 3/4 tekme lepo upirali z samo 9 igralci. tokrat bodo igrali še Zorman, Kokšarov in pa Gajič. ekipa z temi tremi je popolnoma drugačna.
                poleg tega danes zadnja šansa za Celje in tega se vsi gladko zavedajo. danes drugega kot zmage preprosto ne more bit. in tudi sam menim da bi danes Celjani tole morali dobiti

                Comment


                • #23
                  nekaj pripombic:
                  a ni stava na to, koliko zadetkov bo padlo, čisti gembl??
                  poleg tega praviš, da se zadeve lotevaš analitično.
                  To pomeni, da spremljaš tri košarkaraske lige, tenis, smučanje, tri nogometne lige, ter mislim,dabi spartak in omsk lahko bila ruska hokejska liga?
                  Kdaj pa imaš čas spremljati in analizirati vseskupaj??
                  In kako spremljaš špansko ligo?
                  Preko člankov v Ekipi? Ali bereš članke v španščini??
                  Jaz recimo 90% svojih stav naredim na nemško ligo. In jo spremljam na spletni strani nemške lige, če se da pogledam kakšno oddajo na nemški TV in spletno izdajo časopisa o nogometu Kicker.
                  Pa ga včasih precej mimo vsekam in je dobiček na dolgi rok precej majhen. Ti pa po moje kar nekaj na pamet sekaš, čeprav govoriš o nekih analizah.
                  Mi lahko razložiš, kako si prišel na idejo, da bo Celje danes izgubilo doma??
                  Sicer je res, da že vso sezono igrajo slabo, a danes igrajo doma, prejšnji teden proti Chamberiju so igrali v gosteh brez šestih igralcev prve postave, torej z drugo ekipo, pa so se dolgo precej upirali Francozom.
                  Danes igrajo doma, štirje igralci, ki prejšnji teden niso igrali, pa so v ekipi.
                  Jaz sicer ne bi stavil da bo Celje zmagalo, ampak tudi proti njim ne bi stavil.....
                  HKl spartak proti omsku.
                  Omsk je dosegel povprečno 3,3 gole na tekmo, dobil jih je 2,3
                  spartak jih doseže povprečno 2,3, dobi 3.
                  če računamo še, da igra šesto uvrščeni proti šestnajstemu, če računamo, da ima spartak več tekem, kot njegovi zasledovalci, bi lahko bil celo še slabši, bi jaz pričakoval točo golov.
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #24
                    maliprofi wrote:
                    poleg tega praviš, da se zadeve lotevaš analitično.
                    To pomeni, da spremljaš tri košarkaraske lige, tenis, smučanje, tri nogometne lige, ter mislim,dabi spartak in omsk lahko bila ruska hokejska liga?
                    Mogoče spremlja en forum ali pa kaj takega
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      evo tebi Chambery pa HC na Nadala. sam da ne bom pameten neki tule bi te raj neki vprašu.
                      kako to da si v 3 dneh prišel od mnenja da Nadal nikakor ne more zmagat (vložek 10/10 na Djokoviča ker je blo za mene svetovna bedarija oziroma neumnost) pa do tega da bi danes moral s HC-jem premagati Murraya, ki je v dobri formi in ima tudi veliko podporo s tribun?

                      Comment


                      • #26
                        chambery pušancija,
                        ruskahokejska liga je padlo7 golov,
                        tina je zaostala za worley,
                        zürich je pušnil proti zugu
                        nadal v treh nizih, ne v dveh,
                        ostane sao upanje, da se špancem ne bo dalo igrati in bo 1:1
                        je možno, igrata 4. proti 6., espanyol je v 12 kolih dosegel 12 golov, dobil 13.....
                        ja, bi se lahko izšlo, a kot rečeno, gembl.
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #27
                          Kak ti te uspe na nemški ligi plus delat - vsaka čast, jaz še tega ne bi trofu koliko tekem bodo odigrali na kolo, kaj šele prave tipe - pa dvoznaki tu niso v neko pomoč.

                          Comment

                          Working...
                          X