Announcement

Collapse
No announcement yet.

blokiranje tujih stavnic s strani ISP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ni mi takšna sila, da bi plačeval za VPN, da bi lahko zvečer malo pogemblal.
    Grem namreč službeno, tako, da itaq ne bo preveč časa.
    pa če bom skoknil še na kak hamam, pa na en šiš, pa malo pogledal istambul, pa malo izmir,mogoče bom spet poskusil na večerjo zvabiti kakšno zdolgočaseno angležinjo, ki bo tudi službeno v Turkiji, tako, da ne bo največja prioriteta poker...
    Sicer pa mislim, da bi morala delati sprememba DNS. Tudi po tem kar sem prebral v bukvi, ki sem jo imel na faksu, bi moralo delovati.
    teoretično.
    Javim ju3 popoldan, ko bom sprobal.
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #17
      Glej da ne bo naslov naslednjega projekta "Getting out of Midnight Express"..
      Naj ti čas hitro mine..

      Comment


      • #18
        mongo wrote: Glej da ne bo naslov naslednjega projekta "Getting out of Midnight Express"..
        Naj ti čas hitro mine..
        če ciljaš na film "midnight express", potem ni panike.
        jaz sem že tako visoko, da imam ljudi, ki počnejo nevarne stvari namesto mene ......
        :P :P :P
        sicer pa je bila panika po nepotrebnem in sem si na hitrco zavrtel pesem od črne sobote....
        FTP in PS delata brez kakršnihkoli čarovnij, za Party in BWin pa je treba malo pomagati s spremembo DNS.
        Ostalih pa nisem sprobal.
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment

        Working...
        X