Announcement

Collapse
No announcement yet.

Osnove stav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osnove stav

    sam se že dolgo skup spravlam da bi začel stavit ampak se nikak nisem spravo skup da bi vprašo kak pa kaj, pa me zanima par stvari
    -kakšen bi naj bil BR če bi mel npr. enoto za stavit 10€ (pri pokru recimo če igraš nl10 x 30 = 300€)
    -nisem še nekaj dosti gledo ampak obstajajo tudi signup bonus kot pr pokru? pa na kaki način se pol to sprosti?
    -in pa najpomembnejša stvar kje najt tipe od folka ki se na to spozna? nekaj sem bral da so skupine na FB še kje?(lahko tudi na PM če je kao strogo zaupno)
    -pa če še ma kdo kakšen nasvet oz. karkoli glede stav za povedat rade volje preberem
    In the game of life, women are the rake.

  • #2
    -kakšen bi naj bil BR če bi mel npr. enoto za stavit 10€ (pri pokru recimo če igraš nl10 x 30 = 300€)
    Priporoča se, da je 5/10 okoli 3% celotne banke, zdaj pa računaj.
    -nisem še nekaj dosti gledo ampak obstajajo tudi signup bonus kot pr pokru? pa na kaki način se pol to sprosti?
    Seveda so bonusi na nekaterih stavnicah.. priporočam ti bet365, kjer imajo 100% do 100€, pa tudi za obrnit niso neki težki pogoji. Če pa dobiš povabilo (lahko tudi preko mene), pa dobiš še 25€ ko obrneš bonus. Pa še sprotne bonuse imajo.. na 14 dni al pa 1 mesec..
    -in pa najpomembnejša stvar kje najt tipe od folka ki se na to spozna? nekaj sem bral da so skupine na FB še kje?(lahko tudi na PM če je kao strogo zaupno)
    Stavni forumi so najboljša stvar. Dobro je, da tudi ti spremljaš neko področje in pomagaš s svojimi analizami, ampak se da tudi brez tega, torej le s prepisovanjem. Nevem če lahko dajem tule linke, ampak ti priporočam sportbets.si
    -pa če še ma kdo kakšen nasvet oz. karkoli glede stav za povedat rade volje preberem
    dober BR in samodisciplina, ter nekaj dobrih forumov je vse kar rabiš.
    pa srečno
    "Money won is twice as sweet as money earned"

    Comment


    • #3
      za začetk blogabet.com v povezavi z drugimi stranmi - zastonj pa profitabilni.. potem pa najbolš, da sam začneš spremlat eno ali 2 ligi(nizki kar se da)
      enota je 1/10, srednje stave(5/10) pa naj bi bile okrog 2% do največ 3% celotnega BRja.

      Comment


      • #4
        edismah wrote: enota je 1/10, srednje stave(5/10) pa naj bi bile okrog 2% do največ 3% celotnega BRja.
        ke to pomeni?
        se pravi BR za stavno enoto 10e bi mogo bit 800€+ ?
        fora je tudi v tem da sam nimam dovolj časa da bi še študiral tipe in da bi spremlal kakšne lige itd... ker mi poker + služba + življenje vzameta dovolj časa in še nimam namena več časa zapravlat za to. v mislih sem imel tak način da nekje preberem tipe stavim in končano par minut na dan. če že morem omenit stavne orle se mi je tak način zdel dober na mail dobiš kaj stavit, staviš in ajde lahko noč.
        In the game of life, women are the rake.

        Comment


        • #5
          Dego wrote: [quote=edismah]enota je 1/10, srednje stave(5/10) pa naj bi bile okrog 2% do največ 3% celotnega BRja.
          ke to pomeni?
          se pravi BR za stavno enoto 10e bi mogo bit 800€+ ?
          fora je tudi v tem da sam nimam dovolj časa da bi še študiral tipe in da bi spremlal kakšne lige itd... ker mi poker + služba + življenje vzameta dovolj časa in še nimam namena več časa zapravlat za to. v mislih sem imel tak način da nekje preberem tipe stavim in končano par minut na dan. če že morem omenit stavne orle se mi je tak način zdel dober na mail dobiš kaj stavit, staviš in ajde lahko noč.
          http://smicer.bloger.hr/
          Men osebno edn najboljsih tipsterjeu na hr blogerju. Skor usak k ma stavni blog ve zanjga. Tko da ce nimas casa ti priporocam da pac prepisujes od njega pa mislm da bi mogu bit na koncu mesca kak euro več :P

          Comment


          • #6
            1/10 - 10/10 je vrednost value-a stave in svoj vložek staviš temu primerno. Če je tvoj BR 1000€ je 3% 30€ in če zraven tipa piše 5/10 staviš 30€, čeprav ti priporočam bolj konzervativen BRM. Začni z malimi stavami, recimo z 2% BR je 10/10 in potem, ko boš videl, da delaš plus pa povečuj vložek v okviru BRM. Samo varianca je visoka

            Comment


            • #7
              Da napišem še svoje mnenje ali vodič kako začeti.
              Stave in poker imata ogormno skupnega, predvsem pa BRM!! Sam svetujem nekje 3% banke kot 10/10, je pa dejstvo, da je povprečna stava nekje 5/10.
              Kje dobiti picke? Ogromno je paysiteov, ki skrbijo za tvoje stave. Jasno, če nimaš časa za iskanje informacij, je to najboljša zadeva. Če te zanima kaj o tem, mi pošlji PM pa ti bom poslal kaj priporočam, da tu ne delam reklame.
              Bonusi obstajajo, večinoma pa bonus dobiš ob vplačilu, a moraš preigrati določeno vsoto, da denar skupaj z bonusom lahko izplačaš. Sicer pa ti svetujem, da ko enkrat na stavnico denar nakažeš, ne jemnješ več dol. Velja za evropske stavnice. S tem, ko si denar izplačuješ, uničuješ stavni račun in na dobri poti si, da fašeš limit. Svetujem torej, da denar razporediš na stavnice, nekaj na evropske in nekaj na azijske, vplačuj pa največ na azijskih, ker ti ne limiritajo zmagovalcev in denar lahko neomenejo izplačuješ brez posedic. Na evropskih stavnicah pa slej ko prej dobiš limit in takrat si pač izplačaš ves denar.
              Zavedati se je potrebno, da so stave dolgoročna investicija in da se ne da obogateti čez noč. Izogibaj se vsem "fixom", "dojavam", "insiderjem" in podobnim neumnostim, ker boš izgubil preveč denarja in živcev. Zaupaj ekspertom in na dolgi rok boš skoraj zagotovo v plusu.

              Comment


              • #8
                Rotar, a mi prosim posljes na PM, katere placljive starni priporocas!
                hvala!

                Comment


                • #9
                  kaj pa je to neki over/under bet pa 1-3 way ?
                  In the game of life, women are the rake.

                  Comment


                  • #10
                    Dego wrote: kaj pa je to neki over/under bet pa 1-3 way ?
                    Over/under so stave na vsoto golov, košev itd. 1-3 way pa ne vem kaj bi blo. Maš 2 way stave (se pravi hendikepi, kjer imaš samo 2 možna izida) in 3 way stave (kjer imaš možnost znakov 1 x 2 )

                    Comment


                    • #11
                      nekaj sem zdaj bral da "Da resno tipstersko delo temelji izključno na single stavah" klko je to res?
                      to je klko razumem stava na eno tekmo?
                      In the game of life, women are the rake.

                      Comment


                      • #12
                        Dego wrote: nekaj sem zdaj bral da "Da resno tipstersko delo temelji izključno na single stavah" klko je to res?
                        to je klko razumem stava na eno tekmo?
                        Jap, to je 100% res. S tem, ko dodajaš tekme sicer višaš kvoto in dobitek, a tudi verjetnost zadetka.

                        Comment


                        • #13
                          @rotar
                          cheers mate!

                          Comment


                          • #14
                            Evo še malo mojega mnenja...preden sem prisu v poker sem se kr resno ukvarjau s stavami....ce primerjam so zame stave trenutno 10krat tezje od pokra!
                            Poker recimo lahko igram proti nekemu gemblerju,ki igra z vsemi kartami,neve kaj je pot odds,itd,....kjer mam prednost 80-20%
                            Stavnice pa niso več fishi kot je bla pred 10let športna loterija ko so faljavali kvote...evo en primer: Mechelen-igrali so z mladinci!kvota pa 1.65...drugje blokirana!pri nas pa to tekmo umaknli komaj cez par dni...dosti je blo še tašnih faljenih kvot!zdej pa so stavnice koda igras proti tight igralcu :P kvote nastavljajo eni pametni ,izobrazeni ljudje,tko da če si res dober si dolgorocno nardis prednost 60-40%...NI to tko lahek poseu kot govorijo majstori ki dajejo po 16parov na listek
                            Sam trenutno gledee stav samo plačujem enga tipsterja za nogomet....stavim okoli 1,5% bankrola na tekmo...samo single....in dolgorocno se more delat plus

                            Comment


                            • #15
                              po koliko singlov na dan pa na mesec bi se naj stavlo? je kaka priporočljiva številka?
                              danes sem mel eno probo sem poisko malo free tipe in sem stavil 3

                              samo mi ni jasno kak bi te bil človek v plusu če stavi single? vložo sem 3$ ven pa sem dobo 2.88$....
                              In the game of life, women are the rake.

                              Comment

                              Working...
                              X