Announcement

Collapse
No announcement yet.

Murray-Nadal, Federrer-Nole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Murray-Nadal, Federrer-Nole

    Kako realno je pričakovat, da bi kdorkoli od teh zmagal 3-0?

  • #2
    mogoce nadal... glede na to da je murray posskodvan mislm da ma nadal sanse za 3:0.

    Comment


    • #3
      r0ky wrote: mogoce nadal... glede na to da je murray posskodvan mislm da ma nadal sanse za 3:0.
      Učer, ko je bil review Murray-Chella, je komentator reku: "Murray has an ankle injury. I wish I had one too" Nekako se mu ne pozna mislim, da.
      Skratka, stavla sva s frendom 200€, na oba matcha, da bo >3.5 v nizih (se pravi vsaj 3-1 na obeh), skupna kvota je bla 3. Bomo vidli kaj bo, ampak mislim, da so dobre šanse tole za triple up.

      Comment


      • #4
        bojim se da noben......
        vsi so utrujeni, vsi bodo delali napake, tako da je mala možnost, da bi kdo tako zelo dominiral.
        poleg tega so to prvi štirje ATP lestvice...
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #5
          maliprofi wrote: bojim se da noben......
          vsi so utrujeni, vsi bodo delali napake, tako da je mala možnost, da bi kdo tako zelo dominiral.
          poleg tega so to prvi štirje ATP lestvice...
          Ja sej ravno to je moje mišljenje. Čeprav Nole ne bo ravno utrujen, glede na to, da se že 4 dni po jajcih praska Ampak uglavnem, na +3.5 v nizih skupno na obeh matchih je 3, se pravi iz 200€ -> 600€, imo soliden bet. Bomo vidli
          P.S.: Ker vidim, da si napisal "bojim se...", naj pojasnim, če si slučajno narobe razumel. Stavila sva, da bo na obeh matchih VSAJ 3-1 (na nobenem ne bo 3-0).

          Comment


          • #6
            Bomo vidl, res pa je da Chella ni glih Nadal
            GL, upam da dobis

            Comment


            • #7
              r0ky wrote: Bomo vidl, res pa je da Chella ni glih Nadal
              GL, upam da dobis
              True that. Ampak je tudi Chella ekspert za clay, tako da dobit 3-0 gladko je tut kr nekaj imo. We'll see, saj verjetno drugače ne bi, ker zna biti Murray precej nepredvidljiv, ampak glede na to da je moj top player, sm reku da gremo probat Fedex pa mislim, da zle najboljš v sezoni igra, tko da en niz bo pa že zmogu no

              Comment


              • #8
                Bomo vidl
                Fedex pa sigurno dobi 1 niz najmn
                mogoce celo zmaga :P

                Comment


                • #9
                  3:0 nole: fedex with ease

                  Comment


                  • #10
                    pjer wrote: 3:0 nole: fedex with ease
                    tudi js sm takega mnenja. V bistvu mislim da bosta tako Nole kot Nadal 3:0. Bomo vidli, vsekakor bo zanimivo gledat najbolše kako se tolčejo.
                    zdej sm pogledal na stavnice in tudi tam mislijo tako. Najmanjše kvote za točen rezultat so pri 3:0 pri obeh.

                    Comment


                    • #11
                      pjer wrote: 3:0 nole: fedex with ease
                      jaz pa ne mislim da bo ravno "ease"

                      Comment


                      • #12
                        pjer wrote: 3:0 nole: fedex with ease
                        no way, zmaga Fedexa, ce bodo vremenske razmere taksne kot so bile zadnje 3-4 dni
                        moja napoved 3:1 ali 3:2 zmaga Federerja
                        Čuri Muri pa bi tut mogu šicnat en set Nadalu
                        Moja Napoved 3:1 za Nadala
                        tak da po mojem mnenju dober "prop bet" J-Kob GL!

                        Comment


                        • #13
                          Tako je tut moje mišljenje...no ja, fingers crossed

                          Comment


                          • #14
                            kaj bi dal da stari dobri švicar zapre lape celemu balkanu..
                            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                            Comment


                            • #15
                              nejc1805 wrote: kaj bi dal da stari dobri švicar zapre lape celemu balkanu..
                              Hah, to pa bi bil sick life!

                              Comment

                              Working...
                              X