Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt - Stave - Genius155

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Projekt - Stave - Genius155

    Pozdravljeni vsi. Sem nov na forumu in ker vidim da vas je na forumu kar dosti, ki stavite sem se odločil še sam za en projekt in sicer do konca julija priti iz 20€ na 500. Prisluhnil bom tudi vašim nasvetom, kaj se vam zdi pametno staviti in kaj ne. Torej:
    - začetni bankrol je 20€.
    - končni cilj je 500€
    - stavil bom samo na ŠL.
    - vplačila bodo 0,5€-1€ samo na kombinacije.
    - single bodo vplačila 5€-10€ ampak šele, ko si že naberem vsaj 100€, če si jih bom seveda...
    - ko pridem oz. če pridem do cilja, torej 500€ neham igrati, prav tako neham, ko izgubim vse.
    - stavil bom na vse športe oz. na tiste tekme, ki se mi bodo zdele primerne.
    - dnevno bom tudi objavljal kaj sem stavil in, če je stava šla skozi ali ne.
    Vabim vas k spremljanju tega bloga in če ima kdo kakšen nasvet ali karkoli bom z veseljem prisluhnil in ga tudi upošteval v primeru, da se mi bo zdel primeren.
    Lp
    Max
    <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

  • #2
    boš objavljal ko bodo tekme že v teku ali že prej, če bi še kdo stavil?
    srečno

    Comment


    • #3
      Že prej Če bo slučajno še kdo hotel vplačati.
      Hvala!
      <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

      Comment


      • #4
        za danes maš kaj?

        Comment


        • #5
          Imam samo nimam listkov pri sebi. Bom napisal čez kakšno uro, ko jih dobim.
          <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

          Comment


          • #6
            Današnji listki .. Trije listki po 16 parov.
            Mehika vs Kostarika 1
            Novara vs Padova 10 :club:
            Elche vs Valladolid 02 :heart:
            Lugo CD vs Alaves 1
            Estudiantes vs River Plate 1
            Dinamo Brest vs Belšina 1 :heart:
            Botafogo RJ vs Coritiba 1
            Atletico GO vs Ceara 1 :club:
            AIK Stockholm vs Malmo FF 10 :club:
            Sandefjord vs Bryne 10 :club: 1:1 FT
            Dallas vs Kansas 1
            Miami vs Dallas 1
            Poljska vs Portugalska 1 (Rokomet) :club: 30:22 FT
            Rusija vs Belorusija 1 :club: 35:27 FT
            Slovaška vs Črna Gora 1
            Falkenberg vs Hammarby 1 :heart:
            Skupna kvota: 889,86
            Vplačilo: 0,50€
            Vrednost dobitka: 444,93€
            Davek na dobitek: -66,74€
            Za izplačilo dobitka: 378,19€
            In pa 2 listka z vsemi pari istimi le da se pri tipu 2 para razlikujeta.
            21Češka vs 21Ukrajina 10 :club:
            Verona vs Salernitana 1 :club: 2:0 FT
            Juve Stabia vs Atletico Roma 10 :club:
            Eibar vs Alcoyano 1 :heart:
            Huracan vs Velez S. 2 :club:
            Dinamo Minsk vs FC Minsk 10 :heart: 1:2 FT
            TPS Turku vs Haka 1 :club:
            FC Espoo vs AC Oulu 2 :club:
            Elfsborg vs Mjallby 1 :club:
            Poljska vs Portugalska /+6/ 1 :club: 30:22 FT
            Kohlschreiber vs Petzschner 1 :club: Predaja Petzschnerja v 2. setu pri izidu 7:6 in 2:0 za Kohlschreiberja.
            Ekranas vs Dainava /1,5/ 2 :heart: 0:0 HT
            Corinthians SP vs Fluminense 1 :club:
            Murcia vs Sabadell 1 :club:
            Naftan Novopolots vs BATE Borisov 02 :club:
            RoPS Rovaniemi vs Kuopio PS 10 :club:
            Skupna kvota: 752,08
            Vplačilo: 0,50€
            Vrednost dobitka: 376,04€
            Davek na dobitek: -56,41€
            Za izplačilo dobitka: 319,63€ - kvota 1,65 zaradi predaje Petzschnerja 193,72€
            21Češka vs 21Ukrajina 10 :club:
            Verona vs Salernitana 1 :club: 2:0 FT
            Juve Stabia vs Atletico Roma 1 :heart:
            Eibar vs Alcoyano 1 :heart:
            Huracan vs Velez S. 2 :club:
            Dinamo Minsk vs FC Minsk 10 :heart: 1:2 FT
            TPS Turku vs Haka 1 :club:
            FC Espoo vs AC Oulu 2 :club:
            Elfsborg vs Mjallby 1 :club:
            Poljska vs Portugalska /+6/ 1 :club: 30:22 FT
            Kohlschreiber vs Petzschner 1 :club: Predaja Petzschnerja v 2. setu pri izidu 7:6 in 2:0 za Kohlschreiberja.
            Ekranas vs Dainava /1,5/ 2 :heart: 0:0 HT
            Corinthians SP vs Fluminense 1 :club:
            Murcia vs Sabadell 1 :club:
            Naftan Novopolots vs BATE Borisov 02 :club:
            RoPS Rovaniemi vs Kuopio PS 1 :heart:
            Skupna kvota: 2.521,17
            Vplačilo: 0,50€
            Vrednost dobitka: 1.260,59€
            Davek na dobitek: -189,09€
            Za izplačilo dobitka: 1.071,50€ - kvota 1,65 zaradi predaje Petzschnerja 649,40€
            <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

            Comment


            • #7
              Mal ga serjete tuki, oziroma kar fajn. Matematika prav, da več kot pišete parov na enem listku bolj so oddsi proti vam in v vsakem primeru delate -EV potezo. Upam si trditi, da NE MOREŠ napisati listka, ki vsebuje 16 parov in ima pozitivno pričakovano vrednost!
              I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

              Comment


              • #8
                To danes je bolj kot ne za zabavo za začetek .. še vedno mi ostane 18,5€ .. od jutri naprej začnem "resno" kjer ne bo 16 parov ampak maksimum 7-8.
                <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

                Comment


                • #9
                  kolk je pa drgač te dni kej sedmica na lotu vredna :P
                  Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor

                  Comment


                  • #10
                    Sori, sam pomoje so trije pari že skor maximum. Mogoče kaka kombinacija 4-5 parov. Kar je pa več je pa po moje EV-.
                    Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor

                    Comment


                    • #11
                      Vse kar je več kot 1 par je ponavadi EV- :/

                      Comment


                      • #12
                        genius155 wrote: To danes je bolj kot ne za zabavo za začetek .. še vedno mi ostane 18,5€ .. od jutri naprej začnem "resno" kjer ne bo 16 parov ampak maksimum 7-8.
                        Tut 7-8 parov ne morš napisat s pričakovano pozitivno vrednostjo. NI ŠANS. Če ti rata napisat listek s 3 pari in je +EV si mojster, ker so takšne situacije blazno redke. Je pa res, da je realen EV pri stavah nemogoče ocenit. Mal poglej po forumu tuki, pa kuk vem maš stavnih forumov en mali miljon, pa vsi mojstri igrajo večino singlce. Tuki ozad je tuk ene matematike, da se ti pomoje še sanja ne in brez resnih analiz, rednega spremljanja in/ali insiderskih informacij ne morš bit v plusu. Vsake tolk se najdejo mojstri, ki mislijo, da bojo napisal par listkov pa delal plus, češ sej more it čez, itak da bojo zmagal ker se jim gre za obstanek/prvenstvo... BULLSHIT! Delati plus s športnimi stvami je blazno zahtevna zadeva, za večino nemogoča. Delati plus z listki, ki imajo več parov (vsaj 5) pa je NEMOGOČE.
                        P.S. Sorry, če zvenim rahlo nesramno, sam me jezi, ker ljudje kr ne vidte, da to matematično gledano ni možno
                        I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

                        Comment


                        • #13
                          Razumem kaj hočeš povedati .. verjemi .. šport spremljam že zelo dolgo časa prav tako skoraj vse tekme tujih lig in vem, da s stavami ne moreš kar tako zaslužiti .. ampak mislim, da 7-8 parov ni tako težko zadeti če se najdejo prave tekme .. glede singlc .. če hočeš igrati singlce in kaj zaslužiti more biti vložek 20€+ minimalno, ker če je kvota 2 in daš 2€ ni ravno velik profit .. sej je dost 2€ .. pa 2€, pa 2€ pa se nabere ampak to je potem dolgoročni plan...
                          Sploh se mi ne zdiš nesramen! Samo povedal si svoje mnenje za kar seveda imaš vso pravico.
                          <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

                          Comment


                          • #14
                            Prvi dan se ni začel dobro kar sem tudi pričakoval saj sem imel 3 listke s 16 pari .. najbližje sem bil na drugem kjer sem zgrešil 3 tekme.
                            Torej stanje po prvem dnevu:
                            BR: 20€ (-1,5€) = 18,5€
                            Od jutri dalje začnem resno in z največ 6 pari na listku.
                            <3<3 BLUE IS THE COLOUR <3<3

                            Comment


                            • #15
                              listk nej ma 3 pare od teh je ena tekma, ki si jo analiziru oz. od kje prekopiru in se ti zdi dobra ( kvota od 1,5 - 2) in 2 fixa od teh ma lahko en recimo kvoto 1,15 - 1,3 ... Če ti rata z 20e pridt s tako malimi vlogi do 500 sm js papež
                              ampak useen GL

                              Comment

                              Working...
                              X