Announcement

Collapse
No announcement yet.

Betfair trgovanje z kvotami.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Betfair trgovanje z kvotami.

    Lp.
    Zanima me, če na betfairu narediš še pred začetkom dogodka back/lay trade z equal profit, neglede na izid tekme ali ti skompenzira in izplača denar takoj, ali moraš počakat na konec tekme?
    Primer:
    Backaš 100€ eno tekmo z kvoto 3, potem pade kvota da jo layaš z kvoto 2 in zneskom 150€. Z takim tradeom narediš 50€ profita neglede na izid tekme. Zanima me ali moraš počakat do konca tekme na izplačilo, ali betfair izplača to takoj? Za zgornji primer sem si sam izmislil kvote in nisem upošteval betfairove provizije.
    Lp.
    Urban

  • #2
    čičat pa čakat :/

    Comment


    • #3
      Takoj maš ves denar na računu (vložek+profit)

      Comment


      • #4
        Kaj je zej res?

        Comment


        • #5
          Gusti wrote: Kaj je zej res?
          čičat pa čakat, da je konec tekme, da se naredi settlement
          seveda začetni vložek imaš takoj na računu, in je na razpolago za stave na ostale dogodke

          Comment


          • #6
            Ozigalkar wrote: [quote=Gusti]Kaj je zej res?
            čičat pa čakat, da je konec tekme, da se naredi settlement
            seveda začetni vložek imaš takoj na računu, in je na razpolago za stave na ostale dogodke
            Torej, če sem prav razumel, bi v zgornjem primeru dobil 250e vložka takoj nazaj, na ostalih 50e profita pa moram počakat na konec tekme? Sej meni se gre za začetni vložek, da ga dovim nazaj, da bi lahko potem tradeal že kr na naslednjo tekmo.

            Comment


            • #7
              ne v zgornjem primeru bi dobil 100 E vložka nazaj, ostalih 50 pa pocakat do konca tekme.
              tvoje stanje po backu tipa 1 po kvoti 3 za 100E
              tip 1= +200 E
              tip 0= -100 E
              tip 2= -100 E
              tvoje stanje po layu tipa 1 po kvoti 2 za 150 E
              tip 1= +50E
              Tip 0= +50E
              tip 2= +50E
              torej dobis 100E nazaj na racun ostalo pocakas, v tem primeru imas na vse tri moznosti enak zasluzek 50E
              minus provizija =47.5E ce si zacetnik, kasneje bos imel manjse provizije
              upam da je dovolj nazorno

              Comment

              Working...
              X