Announcement

Collapse
No announcement yet.

stavni projekt- nperkooo5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stavni projekt- nperkooo5

    Ekola, tudi jaz začenjam svoj manjši projekt, le, da ne gre za poker projekt kot pri večini, ampak za stavni projekt.
    Za projekt se odločam predvsem zato, ker imam izjemno rad šport, rad tudi stavim, hkrati pa bom od oktobra dalje študent fakultete za šport in me bo projekt "prisilil", da se bom za šport še bolj zanimal, pogledal pe kakšno tekmo več, prebral kakšno ekipo več,..., saj mi bi to prav prišlo tako na faksu, kot izven njega, saj bom morda kasneje ali pa že sedaj opravljal kakšno delo, kjer mi bo to zelo prav prišlo. Zaslužek je nekako sekundarni cilj, vsaj na začetku le-temu ne bom posevčal največje pozornosti, kasneje pa morda, če bom videl, da se v tem poslu da uspeti
    Precej se spoznam na tenis, nogomet, košarko in odbojko, malo manj na hokej, rokomet in am. nogomet, ostalega pa tako ali tako nebom stavil. Težišče stav bo slonelo na tenisu, katerega spremljam že kar nekaj časa. Izjemno rad pogledam teniške tekme dobrih in malo manj dobrih igralcev, tako, da imam v okviru projekta, kar se tenisa tiče, namen pogledat čim več tekem in si tudi naredit kakšne zapiske glede igralcev.
    Stavil bom na 2 stavnicah in sicer Pinnacle in bet365. Pinnacle ponuja res najboljše kvote na tržišču, hkrati pa v primeru veliko uspešnih stav ne limitira posameznikov. Za bet365 pa sem se odločil, ker ponuja res ogromno izbiro dogodkov , tako, da se mi zdi kombinacija teh 2 stavnic res naboljša izbira za začetek.
    Stavil bom večino single, morda pa se med lističi najde tudi kakšen double.
    Začetni bankroll bo 199,14€, maksimalni vložek stave (10/10) pa ne bo presegal 5% banke, torej 10€. 1 enota (1/10) je torej 1€. Začetni bankroll je morda malce premajhen, toda kasneje bi v primeru uspeha nižal maksimalni vložek na 2%-3%, za začetek pa mislm, da bo maksimalna stava 10€ ravno pravšnja.
    Tako, tu, na forumu bom objavljal stavne napovedi in priložil stavnico, kvoto in vložek (x/10=x€). Morda bom kdaj zraven tipov na kratko napisal zakaj sem se za tip odločil.
    ZAČETNI BANKROLL: 199,14$
    <a href="http://www.tekmovalen.si"></a>

  • #2
    Danes sem napisal samo...
    Slovenia-Finland Under 142 (pinnacle 1,952) 5/10
    Slovenci igrajo konstantno dobro obrambo, mislim, da tudi Finci ne bodo problem in, če slučajno ravno sedaj ne bo našim stekel met oz. se razigralci, mislim, da bi tole moglo it čez...
    Statistika: 1W 0L, +4,76u
    Bankroll: 203,9€

    <a href="http://www.tekmovalen.si"></a>

    Comment


    • #3
      Tudi sam sem kar precej v teh stavnih vodah, tako da bom tole definitivno spremljal in ti želim velko sreče. Zelo dobro si zastavil cilje in MM (money management), priporočal bi ti le še kakšen stavni forum ali dva, da vidiš kakšen dogodek še iz druge perspektive, če ne drugega.
      GL
      "Money won is twice as sweet as money earned"

      Comment


      • #4
        Hvala ti, malogar Jaa, pozabil sem omenit, da bi mi vsak nasvet prišel še kako prav.
        In ja, nekaj forumov sem že našel, če še kdo pozna kakšnega pa mi lahko napiše na PM ali pa kar tukaj. Bom prebiral tudi tuja mnenja, tipe in ostalo, se da veliko informacij potegnat tudi od drugod
        <a href="http://www.tekmovalen.si"></a>

        Comment


        • #5
          Danes sem spet investiral par € v dve tekmi...
          Schoorel T. (Ned) - Prodon E. (Fra) TIP: 1 ( Bet365 2,00) 5/10
          Gre za turnir Challanger na pesku na Polsjkem. Včeraj sem imel kakšno urco preveč časa in sem si ogledal mal tekmi Schoorela in Prodona v prejšnjem krogu. Sicer gre za igralca, ki na ATP zasedata mesti 100+, a vseeno... Schoorel je sicer igral proti 700. igralcu sveta(P. Godomski(20 let)- menim, da sodi višje in ga tam kmalu tudi pričakujem!) , med tem, ko je Prodon premagal favoriziranega A. Becka, vendar je njuna igra občasno mejila na kar malce amatersko. Prodona veliko podrobneje ne poznam, zato upam, da čez noč ne bo drastično izboljšal igre, Schoorel pa je v preteklosti tudi že znal presenečati igralce kluba Top100 na ATP (zadnji je bil Jarkko Nieminen) in, če k temu dodamo še manšo utrujenost Prodana, menim, da bi se splačalo par enot stavit na Schoorela, ki na stavnicah sicer ni favorit. Sicer se mi zdi, da bi lahko naložil kakšno enoto manj (3-4)...
          Benfica - Man. Utd. TIP: 2 ( Pinnacle 1.826 ) 4/10
          Kvota je sicer že padla od včeraj iz začetnih 1,95 tako, da bi se verjeno za to tekmo dalo najti stavnico z boljšimi uslugami. Mislim, da bi se tu splačalo igrat na Man. Utd. Angleži so trenutno v zastrašujoči formi. Sicer v Lizbono ne potujeta Vidič in ferdinand, toda njuni rezervi Jones in Evans sta letos že dokazala, da se lahko ravno tako kosata z napadalci podobnega kova kot so Benficini. Na Športni Loteriji lahko stavite na Utd po kvoti 1,87!
          Slovenia - Finland (volleyball) TIP: 1 ( Pinnacle 2,60) 2/10
          Čast mi veleva, da poizkusim srečo pri naših...

          statistika: 3L 1W, -6u
          bankroll: 192,9€

          <a href="http://www.tekmovalen.si"></a>

          Comment

          Working...
          X