Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt - Beet the bookie!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Projekt - Beet the bookie!

    V športne stave sem se vrgel bolj zahec, kot zares, ker sem potreboval malo odmora od pokra. Reskiral sem par €, ki sem jih naložil na betfair in mi gre kar dobro od rok. Zato sem si zastavil projekt "beet the bookie".
    Stavim samo single stave na fuzbal in na vsako stavo enako vsoto denarja (1 enoto). To se mi zdi ena takšna čista osnova in če na tak način ne moreš delat profita, potem ga tudi z raznimi sistemi ne moreš. Cilj je delati, dolgoročen plus, niti ni važno kako hitro bo (če bo) rasla banka, ampak glavno da nekaj je.
    Tukaj ne bom objavljal tipov, ampak samo svojo statistiko kako mi gre.
    Na betfair-u stavim zdaj približno 3 tedne in moji rezultati so sledeči:
    Število vseh stav = 50
    Število dobljenih stav = 20
    Odstotek dobljenih stav = 40% ( (dobljene / št. vseh stav) * 100%)
    Povprečna kvota zadetih stav = 3.4 (ta kvota je še malo višja, ampak sem že odštel BF-ovih 5% provizije)
    Dobiček = 18 enot ((dobljene * povprečna kvota zadetih) - celoten vložek)
    Procentualni dobiček glede na vložen denar = 36% (Dobiček / Vložek *100%)
    Upam, da bo šlo tako naprej.
    In še eno vprašanje za izkušene stavne mačke: Kako velik vzorec stav rabiš, da je statistika realna? Jaz si mislim, da vsaj nekje od 500 do 1000 stav, ali sem povedal prenizko cifro?

  • #2
    V ponedeljek ni bilo nobene pametne tekme zato nisem nič stavil.
    Torkov izkupiček je pa od štirih tekem, dve dobljeni (kvoti 3.66 in 3.33) in dve izgubljeni.
    Update:
    Število vseh stav = 54
    Število dobljenih stav = 22
    Odstotek dobljenih stav = 41% ( (dobljene / št. vseh stav) * 100%)
    Povprečna kvota zadetih stav = 3.41
    Dobiček = 21 enot ((dobljene * povprečna kvota zadetih) - celoten vložek)
    Procentualni dobiček glede na vložen denar = 39% (Dobiček / Vložek *100%)
    Edge = 11.7% (za koliko % bi lahko upadel delež dobljenih stav da bi bil na ničli)
    Gremo novim zmagam naproti.

    Comment


    • #3
      Kako pa analiziraš tekme, oziroma katere lige staviš? Ker ti gre super zaenkrat, glede na višino kvote.

      Comment


      • #4
        Stavim samo single stave na fuzbal in na vsako stavo enako vsoto denarja (1 enoto).
        Število vseh stav = 50
        Število dobljenih stav = 20
        Odstotek dobljenih stav = 40% ( (dobljene / št. vseh stav) * 100%)
        Ko boš na 80% +, takrat boš lahk to zamenjal za poker
        Drugač je pa za mene optimalna rešitev 4 liski po 3-4 pari z dvema fiksoma.
        Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

        Comment


        • #5
          ...
          ..........

          Comment


          • #6
            Mihahr: Stavim na večino evropskih lig, ker imam stroge kriterije glede izbora tekem. Tako na povprečen dan pride v ožji izbor nekje do 15 tekem, katere bolj podrobno analiziram. Pač iščem določene indikatorje, ki nakazujejo na to, da je določena stran podcenjena, kar je cel point športnih stav. Ključ do uspeha se po mojem mnenju skriva v tem, da znaš pravilno določit razmerja možnosti za določen izid in ne končnega zmagovalca. Če določiš, da ima določena ekipa 20% možnosti za zmago in kvoto višjo od 5 potem delaš dolgoročno profit če staviš na to ekipo, neglede na izid te tekme.
            PokerZZ: Z raznimi kombinacijami treh ali več stav po kvoti 1.2, kjer misliš da so fix tekme ponavadi ne prideš nikamor. Z kombinacijami si hitrej zbijaš oddse, kot se ti kvote množijo! In lahko bi vedel da % zadetih stav nima nobene veze z kvaliteto pickov, če v izračun ne upoštevaš kvote. Najbolj važna podatka sta LSP (Level stake profit = koliko enot imaš plusa, če na vsak dogodek staviš vedno po eno eno enoto) in ROI (Return Of Investment = Dobiček glede na vložen denar).
            ichiban: Ne razumem zakaj misliš, da sem jaz in pokerZZ ista oseba? Človek je samo citiral dele mojega posta in napisal svoje mnenje?!

            Comment


            • #7
              potemtakem boš danes stavil Arsenal-Olympiakos 2 kvota 8+

              Comment


              • #8
                Če lahko tehtno argumentiraš, zakaj ima Olympiakos več kot 12.5% možnosti za zmago, potem je to value bet, drugače delaš dolgoročni minus z to stavo (provizije stavnih hiš).

                Comment


                • #9
                  Gusti wrote:
                  ichiban: Ne razumem zakaj misliš, da sem jaz in pokerZZ ista oseba? Človek je samo citiral dele mojega posta in napisal svoje mnenje?!
                  :lol:
                  Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

                  Comment


                  • #10
                    @Gusti
                    PokerZZ: Z raznimi kombinacijami treh ali več stav po kvoti 1.2, kjer misliš da so fix tekme ponavadi ne prideš nikamor.
                    Ne vem, kje si slišal oz. prebral, da kvota 1,2 pomen fix...
                    Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

                    Comment


                    • #11
                      Včeraj izstrelil 4 prazne naboje
                      Update:
                      Število vseh stav = 58
                      Število dobljenih stav = 22
                      Odstotek dobljenih stav = 38% ( (dobljene / št. vseh stav) * 100%)
                      Povprečna kvota zadetih stav = 3.41
                      Dobiček = 17 enot ((dobljene * povprečna kvota zadetih) - celoten vložek)
                      Procentualni dobiček glede na vložen denar = 29% (Dobiček / Vložek *100%)
                      Edge = 8.7% (za koliko % bi lahko upadel delež dobljenih stav da bi bil na ničli)
                      @PokerZZ: o fixih vem samo to, da jih ni.

                      Comment


                      • #12
                        PokerZZ wrote: @Gusti
                        PokerZZ: Z raznimi kombinacijami treh ali več stav po kvoti 1.2, kjer misliš da so fix tekme ponavadi ne prideš nikamor.
                        Ne vem, kje si slišal oz. prebral, da kvota 1,2 pomen fix...
                        tekmam z zelo majhno kvoto se reče fix, npr. 1.05 (Barca da gol), uporablja pa se jih pri sestavljanju listkov na ŠL, ker tam ne moreš stavit singlov

                        Comment


                        • #13
                          ŠL je rop pri belem dnevu in mi res ni jasno zakaj bi v dobi interneta sploh kdo hotel stavit tam. Njihov edge pred igralcem je povprečno 12.5% !!! medtem ima pa pinnacle sports 2% edge.

                          Comment


                          • #14
                            Gusti wrote:
                            @PokerZZ: o fixih vem samo to, da jih ni.
                            V teoriji jih je veliko, v praksi pa dost manj, sam vidt jih moraš.
                            Ampak to je pač sam moje mnenje in vsak ima pravico do njega.
                            Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

                            Comment


                            • #15
                              Še dva slepa naboja.
                              Število vseh stav = 60
                              Število dobljenih stav = 22
                              Odstotek dobljenih stav = 36,6% ( (dobljene / št. vseh stav) * 100%)
                              Povprečna kvota zadetih stav = 3.41
                              Dobiček = 15 enot ((dobljene * povprečna kvota zadetih) - celoten vložek)
                              Procentualni dobiček glede na vložen denar = 25% (Dobiček / Vložek *100%)
                              Edge = 7.3% (za koliko % bi lahko upadel delež dobljenih stav da bi bil na ničli)

                              Comment

                              Working...
                              X