Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmi, serije, nadaljevanke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    zakaj sranje?
    mogoče je res SoA preveč "ameriška",da pretiravajo z klišeji etc., zato tudi razumem, da ljudem ni bila všeč, ampak kot bajkerju mi je zadeva pasala, sploh, ker po wire in sopranovih niso posnel kakšno dobro serijo o organiziranem kriminalu...
    glede Warriorja pa ni debate! Film si zasluži oceno na IMDB-ju! Že dolgo nisem bil tolk pozitivno presenečen nad fajterskim filmom.
    The Fighter se mu je najbolj približal, a je še vedno daleč. kot sem rekel,tu ni debate ! žal. pa mi lahko nabiješ toliko minusov, da jih bo v serverju pokerproja zmanjkal za druge.
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • #47
      ne bom ti nabijal minusov.
      vsak ima pravico do svojega mnenja.
      meni kot bajkerju pa SoA niso všeč predvsem zato, ker so daleč od resnice.
      resnica o motorističnih tolpah je veliko drugačna, kotjo kažejo tukaj, naša realnost pa je tudi drugačna.
      na motozborih v zadnjih 8 letih samo en fajt. ko so člani nekaj MCjev v dupleku slekli člane Bears MC, potem, ko so jim odvzeli pravico biti MC.....
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #48
        maliprofi wrote:
        meni kot bajkerju pa SoA niso všeč predvsem zato, ker so daleč od resnice.
        resnica o motorističnih tolpah je veliko drugačna, kotjo kažejo tukaj, naša realnost pa je tudi drugačna.
        na motozborih v zadnjih 8 letih samo en fajt. ko so člani nekaj MCjev v dupleku slekli člane Bears MC, potem, ko so jim odvzeli pravico biti MC.....
        sej prav zato se gleda te nadaljevanke. zaradi dramatičnosti. jst glih ne bi gledal 10 delov o tem, kako se vsak vikend peljejo čez vršič.
        pravega motogang-a v slo od pokojnega Pilkota dalje pri nas še ni bilo.
        glede nasilja bajkerjev onkraj luže:
        http://www.vancouversun.com/news/Gan...139/story.html
        zda je pa večkratnik tega.
        sej hvala bogu ,da ni moto kriminalnih združenj pri nas. so zato zbori bolj družabni.
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #49
          Supernatural gleda kdo? Punca me je not spraula, pa me je kr potegl. Drugač pa trenutn gledam How I met your mother. Se mi zdi še najboljša od vseh humorističnih.

          Comment


          • #50
            Pirat wrote: Supernatural gleda kdo?
            sram priznat, ampak sem pogledu vse sezone teh babjih Xfajlov do 7.,zadnje . ko veš da je pocukran u 3pm, ampak vseen zalaufaš nov del....
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment


            • #51
              Pirat wrote: Supernatural gleda kdo? Punca me je not spraula, pa me je kr potegl. Drugač pa trenutn gledam How I met your mother. Se mi zdi še najboljša od vseh humorističnih.
              3.,4.,5. sezona so top pol pa rata tko k biaggov graf na ongamu :P

              Comment


              • #52
                Kady wrote: [quote=Pirat]Supernatural gleda kdo? Punca me je not spraula, pa me je kr potegl. Drugač pa trenutn gledam How I met your mother. Se mi zdi še najboljša od vseh humorističnih.
                3.,4.,5. sezona so top pol pa rata tko k biaggov graf na ongamu :P
                ti si pa nezgravžno nesramen. ti se še zavedaš ne, da sem zarad tiste avanture fasu išias pa slabokrvnost.
                The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                Comment


                • #53
                  CoreySteel wrote: Tale Justin mene kar preseneča zadnja leta. Odkar je šel stran od Britney je prou car
                  Pri nas se je cela dvorana začela smejat, ko je v tisti sceni, ko mu mama umre zajokal.. Sicer ni beden, ampak car mi pa tudi ni. Kot pevec pa..
                  Glede filma pa: zamisel je dobra, vendar premalo dodelana. Pa se mi zdi, da bi lahko velik boljšo zgodbo naredil, ne pa še enega izmed akcijskih filmov, ki nam bo ostajal v spominu le zaradi Kanala A
                  Še ena huda fora, ki bi jo lahko še malo bolj pomolzli pri filmu, maaaa se ne morem spomnit naslova. Zgodba gre tako, da pomaga FBIju, da ga "pošljejo" prek neke čudne tehnologijo v neko drugo osebo v preteklosti in na vlaku poskuša ugotoviti kdo je bombni napadalec, da prepreči napad.

                  Comment


                  • #54
                    edismah Source Code
                    A krek per day keeps the money away

                    Comment


                    • #55
                      edismah wrote:
                      Pri nas se je cela dvorana začela smejat, ko je v tisti sceni, ko mu mama umre zajokal.. Sicer ni beden, ampak car mi pa tudi ni. Kot pevec pa..
                      Nisem sicer imel v mislih to, da je car, ker ful dobr igra
                      Bolj zaradi njegovih vložkov v SNL skeče in The Lonely Island videospote.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #56
                        Risana parodija na risanke...
                        http://www.imdb.com/title/tt0386180/

                        Comment


                        • #57
                          biaggo wrote: več pa ni!
                          z kolegom k trenirava skupaj, sva tole pogledala včeraj . še predn sva prižgala, sva itak rekla, da so naredil spet eno skropucalo od fajta...ampak sva se motila ...in to ornk!
                          http://www.imdb.com/title/tt1291584/
                          Že po oceni na imdb ne moreš pričakovat slabega filma..
                          A must see movie!

                          Comment


                          • #58
                            http://www.imdb.com/title/tt0384766/
                            meni osebno ena najboljših zgodovinskih seriji. priporočam ogled.

                            Comment


                            • #59
                              galzar wrote: http://www.imdb.com/title/tt0384766/
                              meni osebno ena najboljših zgodovinskih seriji. priporočam ogled.
                              yp, obvezno. škoda ker so samo dve sezoni.
                              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                              Comment


                              • #60
                                Ratings: 7.9/10

                                Vsi smo enakopravni. Nekateri bolj, drugi manj...

                                Comment

                                Working...
                                X