Announcement

Collapse
No announcement yet.

Morje 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morje 2012

    You
    Najprej bi prosil, da corey/kady/... pustite temo tukaj in je ne premikate v smetišče, HVALA!
    Torej, z druščino se menimo kam bi letos odrinili na morje in me zanimajo vaše izkušnje od bilokje. Gremo ga žurat, to je jasno...
    pa če kdo ve za kšn pametn aparma, hiško, karkoli, za 8 oseb..?
    že vnaprej se zahvaljujem za morebitne odgovore
    Do what you love and fuck the rest.

  • #2
    Če greš v grčijo na zakintos izberi hotel, v katerem je polno srbov ter ne tistega v katerem so angleži
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #3
      Zakintos zakon, ampak v zadnjem tednu septembra. ABSOLVENT! Pa ne it s collegiumom. Mi smo šli s kompasom, pa smo bili 2 noči več, na vseh collegiumovih žurih pa cenejše je. Letos repriza!

      Comment


      • #4
        Ibiza FTW!
        Žurke nepozabne, imas jih vseh vrst, od velikih diskacev ala Amnesia, Privilege, kjer vrtijo Tiesto&company, tocno dolocen dan v tednu, vsak teden. Pijaca not je nenormalno draga, drink, npr. Jack cola je cca. 12€ (govorim 2 leti nazaj)
        Pol mas v mestu San Antonio, West end, se rece delu mesta, sicer dost pijanih, smotanih anglezev, ampak v tem delu imas nocne lokale, lap dance lokale, pa razne restavracije hitre hrane (Subway, McDonalds, KFC,...). Fora tega dela je da je to lokal ob lokalu, pouno folka, zenske zrihtane, imas kej videt "Policajke" te vabijo v lokale, ti ponujajo akcije, ce se mal zmenis, dobis dejansko dobro stvar za relativno poceni Sam mal mores se zezat;D
        V San Antoniu imas tud Cafe del mar, lokal, sem pride folk gledat soncni zahod na morju. 1l sangrie 24€, za frej mizo mores prit kr precej prej, pride pa celotna stvar bol fancy smancy. V bistvu je to ob obali, pa je se ene par lokalov vzporedno ob obali in usi pol gledajo ta zahod. Ce gres po obali mal naprej, cca 20min hoje, prides k do ene konobe, cist po domace, na enmu velkemu kamnu, je sangria pou manj pa vec alkohola not
        Definitivno si mores pogledat lokal Bora Bora, pa obiskat Eivisso, to ej mesto kamor prletiš. Mas se ene 3 dobre plaze vredne ogleda.
        Kar se tice spanja, mi smo dali za 1 teden, 15min iz centra San Antonia 220€, apartma za 4 brez kakrsnekoli hrane. Sicer pa smo dol ugotovili, seveda mal drazje pride, hotel Ibiza Rocks, hotel k je nekak v krogu in ima vsak apartma balkon na sredino kroga, znotraj je pa plac za koncerte Zurka all day long!
        Aja, v Es paradis pride Aqua party, nenormalna zurka, lokal se nafila z vodo
        Dol se ti splaca it z Easy Jetom iz Benetk, 2h leta.
        Tako, upam da ti bo kej pomagalo

        Comment


        • #5
          No še to ja, mi smo na Rodosu dajal prav tako kot na Ibizi fuuul za pijačo, na Zakintosu je bila pa res ful cenej, tko da še enkrat sm jst za Zakintos
          Ma kaj komplicirat, pjte v KMŠja :lol:

          Comment


          • #6
            ))
            Sem se spomnu, na zacetku San Antonia je lokal Tulipan al Tulipano, neki takega, dobis dobre koktejle, cena se kr ql. Delajo same zenske, sezonsko
            Tako da prvo se ga nabijes v apartmaju, pol na koktejl alpa shooter v Tulipan, pol pa naprej) Preverjeno zmaga Za domov pa valda Twister v KFcja)

            Comment


            • #7
              andro hvala za ta obširen odgovor, zanima me kolk bi mi cca priporočal vzet s sabo denarja?
              Do what you love and fuck the rest.

              Comment


              • #8
                Lahko ti povem v mojem primeru in sicer, ce stejes letalo plus spanje (120€ + 220€=340€), sem vse skup pustu mal cez jurija za dopust. Tam okol 1100€. Torej cca 750€ smo zabili dol. V 1 tednu. Pa smo recimo v teh znanih diskacih malo pili, mogoce 1, 2 drinka Jedli smo malo zunaj malo doma, koker je zapasalo. Sli smo parkrat na Sangrio, ene 2x v Cafe del mar se ga nabit, kfc pa te neumnosti skor vsak dan, pol se ksna malenkost za domov Ce izpustim pijace v velikih diskacih, smo drugace, si privoscli kar dosti stvari.
                Tako da z jurija prides komot skozi, se da tudi na Ibizi. Ce pa racunal zapravit 2k€, pa ne bo nobenega problema alpa tudi vec. Ni pa receno, da se bos imel tolko boljse ce bos vec zapravu of course
                Ce se odlocite it, vam priporocam najem avta alpa skuterja. Ker si je vredno pogledat otok. Je pa hudic, ko prides ob 7h zjutri domov in se ob 3h sele zbudis, pol taksni tripi po otoku padejo ponavadi v vodo. Tako da kaksen dan razkirajte, da greste bolj na easy, pa mas pol vec od dneva drug dan Itq pa verjetno ves kako je to)

                Comment


                • #9
                  Bom še jaz izrabil to temo in vprašal saj gre tut za neke vrste morje.
                  Zanima me če je šel kdo že na tak trip v latinski oz. srednji ameriki oz. katere so lokacije v tem delu sveta za žur in uživanje. Predvsem me zanima če je kdo bil v mehiki in kje?
                  lp

                  Comment

                  Working...
                  X