Announcement

Collapse
No announcement yet.

GOTOVI SMO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GOTOVI SMO


    še nekaj ur nas loči do konca sveta, zato je čas, da se počasi poslovimo.
    zbogom.
    upam, da se srečamo v enajsti dimenziji, kjer bomo mogoče spet prekrižali naše karte in prosili gospo fortuno za njeno naklonjenost.
    vsak, ki misli, da je sedaj pravi trenutek, naj ob igranju doorsov napiše svoje zadnje misli, preden se bomo sesuli v prah, ki ga bo vroč severni veter odnesel po dravski dolini......
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

  • #2
    kaj si pa ti kadiv?

    Comment


    • #3
      jez nevem za vas, sam sem pa še tuki xD...
      .. Count your (ways) out.

      Comment


      • #4
        ne se zajebavat, fantje.
        Pravkar so iz Ljubljane javili, da so opazili Srečka Katanca in Zlatka Zahoviča, ki sta na Šmarno goro skupaj nesla rešilni čoln.
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #5
          galzar wrote: kaj si pa ti kadiv?
          Pokadil sem dva Lucky strike v zadnjih 24 urah.
          In potem sem pred spanjem sedel pred TV in na NatGeo videl oddajo o vseh, ki so pripravili na konec sveta.
          In potem ugotovil, da jaz sploh nisem pripravljen.
          In če nisi pripravljen, je treba povedati zadnje besede pred koncem, ker ko bo konec nastopil, ne boš imel časa povedati.
          No, ja, po eni strani sem pripravljen.
          Zapufan do amena, brez prijateljev, brez ženske, brez pravega doma, bust na PS, bust FTP, bust na Party, avto umazan in razmetan, pa se mi ga ne da pospraviti, garaža v qrcu, pa se mi ne da, pospravljati, akumulatorja iz mopeda še tudi nisem ven vzel, še dobro, da ni snega, ker se mi ga ne da metati.
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            Luka 17,20-30. "Ko so ga farizeji vprašali, kdaj pride Božje kraljestvo, jim je odgovoril:
            »Božje kraljestvo ne pride takó, da bi zbujalo pozornost. 21 Tudi ne bodo govorili: ›Glejte, tukaj je‹ ali ›Tam je,‹ kajti glejte, Božje kraljestvo je med vami.« 22 Učencem pa je rekel: »Prišli bodo dnevi, ko boste želeli videti enega izmed dni Sina človekovega, pa ga ne boste videli. 23 In govorili vam bodo: ›Glejte, tam je‹ ali ›Glejte, tukaj je.‹ Ne hodíte tja in se ne zaganjajte za njimi! 24 Kakor namreč blisk posveti od enega konca neba do drugega, tako bo Sin človekov na svoj dan. 25 Prej pa bo moral veliko pretrpeti in biti zavržen od tega rodu. 26 Kakor je bilo v Noetovih dneh, takó bo tudi v dneh Sina človekovega: 27 jedli so, pili, se ženili in se možile do dne, ko je šel Noe v ladjo in je prišel potop ter vse pokončal. 28 Podobno bo, kakor je bilo v Lotovih dneh: jedli so, pili, kupovali, prodajali, sadili in zidali, 29 toda na dan, ko je šel Lot iz Sódome, sta padala z neba ogenj in žveplo in vse pokončala. 30 Takó bo tudi na dan, ko se bo razodel Sin človekov."
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment

            Working...
            X