Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stare PC igre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stare PC igre

    Malo me je začela nostalgija matrat, sam nisem ravno gamer, tako da zadnjih 5-7 let nisem skoraj nič igral niti nisem mel časa, ampak trenutno mam čas in se spomnim iz otroštva da smo nabijali vse živo, zato me zanima če se še kdo spomni kaj je pod to generacijo spadalo:
    Commandos Behind Enemy Lines
    Heroes Of Might And Magic 3
    Age Of Empires
    Medal Of Honour
    COD 1, COD 2
    Deluxe Ski Jump

  • #2
    Red Alert, Fallout 1&2, Baldurs Gate, Ultima,Wolfenstein 3D, Doom,...

    Comment


    • #3
      hvala legenda, sem se še spomnil na Golden Axe in Super Mario World

      Comment


      • #4
        Good old games za ideje (in nakupe)
        https://www.gog.com/
        Jest še vedno igram celo kopico teh starih špilov.
        Command&Conquer, Anno 1602, Z, Theme Hospital, Carmageddon, kak star Need For Speed, Settlers, Duke Nukem 3D, GTA1 in 2, Master of Orion II, Roller Coaster Tycoon, Railroad Tycoon II, Re-Volt, Tyrian 2000, Civ 2, Alpha Centauri, Sim City, Championship Manager 01/02, Raptor, Half Life, UT, Dungeon Keeper, Warcraft II, Dwarf Fortres, Worms, ... Cel dan bi lahk našteval
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Multiplayer še obsataj kaj pametnega? Včasih je UT, quake 3 (ki je zdaj quakelive, če prav razumem) in COD2 bil nabasan z ekipami. Oldschool RS se še igra vidim, sam na tem bi šlo preveč časa .
          HOM3 še tud igrajo, samo to so pomoje znadrkani v nulo strategije.

          Comment


          • #6
            Od vseh teh naštetih, sem nazadnje Multiplayer igral HOMM3 pred ene parimi leti.
            C&C in Red Alert se da igrat preko OpenRA: http://www.openra.net/
            Ostalo pa žal nimam pojma. Bi kdaj pasalo kaj ja, sam sem itak zanič
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              S kolegi smo igral Age of Empires 2, 2 na 2, prek dial upa. Igra se je končala, ko je teammate-ova mama hotela uporabljat telefon

              Comment

              Working...
              X