Announcement

Collapse
No announcement yet.

Youtube

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HardGain wrote: ste že naleteli na simpatičnega britanca?
    zelo simpatičen
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • Švarci za isto poker mizo me tak praščon niti ne bi toliko motil, ampak če bi ga srečal v restavraciji bi nemudoma odletel na drugi kontinent

      Comment


      • [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=aBPuOQnEQ1I[/youtube_wide]
        A bi meli mogoče malo tatarske omake?
        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

        Comment


        • A se da komu za info izbrskat kolk ljudi je umrlo zaradi lakote leta 1997 kolk pa lani? Sam tko da vidmo kolko je bil uspešen svetovni kongres glede lakote leta 1996.
          Neki sem googlu sam ne najdem.
          FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

          Comment


          • Skor umrl
            [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=qnydFmqHuVo[/youtube_wide]
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • ahhahahahahhahah dobra ej!!!! flamingo!
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • Men je bil kit zakon
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • CoreySteel lepo sn se nasmejal ne, kr dobra!
                  Kaj pa Japonci face ... lepo so golmana naredli ne

                  Comment



                  • ..........

                    Comment


                    • modela ga raztrgata

                      Comment


                      • za praznik nekaj prazniku primerne muzike
                        škoda le, da niso potokli vseh belčkov, ko so imeli priložnost.



                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • kurba, stari, čaki mal, še vsejen so bli belčki slovenci, nahujskani s strani cerkve. mladi fantje, ki se se pridružl okupatorju, da so branil domačije pred plenjenjem. tko k niso partizani grozot izvajal in izvensodnih pobojev, ampak je to počel podaljšek ruskega in srbskega politbiroja. in med poboji niso bli samo domobranci, ampak ljudje,k si prihajal iz ruskih front, delavskih družin doma, ki niso sploh bili v vojni,... samo zato da se je lažje izvedla prisilna nacionalizacija in princip psevdo-komunizma.
                          nastradu je pa folk. tko kot sedaj, k se še vedno kregajo in delijo na rdeče in bele, pufa mamo pa za 56 miljard.
                          pa da ne boš mislu, pokojni dedek je bil odlikovan partizan, štajerski odred,pokojna stara mati po materi pa se je borila skupaj kot oficirka z posranim in strahopetnim dolancem in je vse vidla kaj se je dogajal. kolkrat sem poslušu zgodbe. njen mož, moj drugi star oče je bil pa likvidator. kramp sistem.
                          fali nam prava lustracija....itak gre pa vse u kurac, če folk obuja stvari, ki jih ni že 70 let in jih ni doživel na lastne oči.
                          stanovnika in stresa bi mogl dat v kletko 3x3m, pa ko se zmatrata, še eno steklo hijeno zravn
                          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                          Comment


                          • biaggo
                            moj dedek je bil v Wermachtu, 6. armada, preživel, prišel domov leta 48, ga je hotel lastni brat, partizan likvidirati, ker ga je sumil, da je ruski špijon.
                            kar se tiče povojnih likvidacij, pa je tako, da so jih izvajali vsi. francozi so samo v Parizu pobili več kot 60.000 kolaborantov, ženske, ki so se pečale z Nemci, čisto nepolitično, samo pečale so se z njimi, so ponižali, ostrigli, veliko so jih tudi pobili.
                            In imajo še danes mir.
                            Enako je bilo na Danskem, Nizozemskem,....
                            In zato se ne najde nekdo, ki bi rad spreminjal zgodovino, ker jih ni. ne njih, ne njihovih potomcev.
                            In ker pri nas dela niso vredu opravili, se danes namesto o tem, kako bodo iz dreka potegnili gospodarstvo, pogovarjajo o tem, kako bodo izkopali kosti.
                            sicer pa je moja pripomba zgoraj bila bolj provokatorske kot politične narave...
                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • sej o tem ti govorim. o krivicah. in teh je bilo ogromno. in folk k je doživel nekrivdno grozote, si zaslužijo omembo. tako kot si partizani, ki so vodili 5 let gverilsko vojno, priznanje. ampak to je max.
                              z temi OF jajci, pa velikonočnimi nebulozami je folk samo še bolj zdivjan, zato je žalostno , da tako cerkev kot veterani uporabljajo polpreteklo zgodovino v politične namene in delijo ter hujskajo narod.
                              pogrevanje teh zadev je strup za mentalni napredek in preskok.
                              in partizanske in cerkvene praznike bi moral ukint. tist k hoče praznovat to, nej med 4imi stenami.
                              dve tri drugačne (boljše?) odločitve na ruski fronti, pa bi mi mogoče govorili nemško in bi iz množičnih grobov namesto križev ob truplih izkopavali titovke .
                              zame je zgodovina je en sam coinflip.
                              sej vem da mal provociraš, sam so ljudje, in jih je dosti,k so pripravljen resno vzet orožje v roke in gremo tolčt po belčkih pa dolenjčkih (pa so stari manj k 30 let), z druge strani maš pa verske fanatike .
                              The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                              Comment


                              • dam plus, ker se da s tabo debatirat
                                The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                                Comment

                                Working...
                                X