Announcement

Collapse
No announcement yet.

advance turnirska knjiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • advance turnirska knjiga

    Mal bi rd naštudiru turnirsko igro, predvsem MTTje. Neki za prebrt na plaži... kera je zdej v tem trenutku najbl advance bukva... da ni neka začetniška literatura. LP HVALA
    You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

  • #2
    se priporočam če boš kj pametnga zvedu GL

    Comment


    • #3
      .
      ..........

      Comment


      • #4
        Ja saj če so vsi za mizo lagp potem je najbolje da smo še mi lagp
        Neki pdf sem zadnjič našel na travniku "The Raiser's Edge - Tournament-Poker Strategies for Today's Aggressive Game". Čist malo polistal pa se mi je zdelo nekaj skupaj nametano. Mogoče se ti bo zdelo vredo - vedno je dobro slišati second opinion :P
        Stay hungry. Stay foolish.

        Comment


        • #5
          gorencl wrote: Ja saj če so vsi za mizo lagp potem je najbolje da smo še mi lagp :P
          to pa ne drži....
          kaj pa kill phil in kill everyone?
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            saj raisers edge je ubsitvo nadgradnja kill phil in kill everyone. Vse 3 se mi zdijo uporabne.

            Comment


            • #7
              maliprofi wrote: [quote=gorencl]Ja saj če so vsi za mizo lagp potem je najbolje da smo še mi lagp :P
              to pa ne drži....
              kaj pa kill phil in kill everyone?
              Mene je pri Kill Everyone zmotil del, kjer govori o bubble factorjih in jih potem vleče še v celem nadaljevanju knjige. Sej ne da, da ne bi bile te cifre pomembne, ampak je težko sledit knjigo, če si ne znaš v glavi predstavljat, kolk je tvoj BF dejansko za mizo...

              Comment

              Working...
              X