Announcement

Collapse
No announcement yet.

ne dela HUD na Holdem managerju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne dela HUD na Holdem managerju

    A slučajno kdo uporablja HM in igra na Party Pokru pa je imel kakšne težave z HUD om? Ker men nikakor ne kaže statistike za mizo. Sicer mi hande importa, vendar ko sem za mizo mi kaže pri vsakem igralcu sam zvezdico. Drugače pa če pride do show dovna pokaže karte od igralcev ,ki so bili na koncu in karte na flopu same statistike pa ne. Sem pa že vse pregledal na uradni strani,forumi in FAQ zadnje 3 dni tok da se mi bo že strgalo, pa še nisem odpravil težave. Če ima kdo kašen predlog bi bil zelo hvaležen

  • #2
    A koliko ima player odigranih handov in koliko win-a ima ti kaze?
    Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

    Comment


    • #3
      jaz imam podobno težave, s tem, da mi HUD ne dela na ipokru, in to samo na turnirjih, mutlitable SNGji mi delajo lepo, Cash game tudi, navadni sngji tudi. Samo na turnirjih mi noče huda prikazat - a mam kaj v nastavitvah narobe narejenomogoče? Na drugih sajtih -pokerstars, itd, mi hud na turnirjih normalno dela :S
      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

      Comment


      • #4
        1wayman wrote: jaz imam podobno težave, s tem, da mi HUD ne dela na ipokru, in to samo na turnirjih, mutlitable SNGji mi delajo lepo, Cash game tudi, navadni sngji tudi. Samo na turnirjih mi noče huda prikazat - a mam kaj v nastavitvah narobe narejenomogoče? Na drugih sajtih -pokerstars, itd, mi hud na turnirjih normalno dela :S
        Meni isto :S.

        Comment


        • #5
          Končno je težava odpravljena. DELETE the prefs.xml file from C:Program FilesRVG SoftwareHoldem ManagerConfig folder zato da se HUD postavi nazaj na default in zdej dela.

          Comment


          • #6
            hud mi ne dela na goal winu na vseh ostalih ongame siteh pa dela.Je imel kdo podobne teževe
            Prosim za pomoč

            Comment


            • #7
              men dela bp na GW

              Comment


              • #8
                men na 4 drugih sijtih super tu mi pa ne kaže nič

                Comment


                • #9
                  še dva sajta probo dela sam ta ne

                  Comment


                  • #10
                    Sicer nimam pojma kako Holdem Manager deluje, ampak včasih je treba preverit tiste najbolj "neumne" možnosti.
                    1. Si screename vpisal pravilno
                    2. Si vpisal pravilno pot do HH folderja tega sita?
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      7 ongame sitov mi dela ta pa ne to ni res u...........................

                      Comment


                      • #12
                        A mi lahk mogoče kdo printscreen pošle jaz nimam več idej.Probo vse tak ko piše na holdem manager forumu.Nanovo widovse naložo sem mislil ,da so kaj zaplezan .Vsi drugi sajti ongame delalo ta ko da je zaklet .Nimam več idej .Shranjuje hande sam hud ne kaže ko pa v table managerju dam find table jo vidi sam jo noče dodat.PROSIM pomoč

                        Comment


                        • #13
                          uf komi zrihto dela

                          Comment


                          • #14
                            aligator wrote: uf komi zrihto dela
                            .. kaj je bil pa razlog, po tvojih postih sem videl da te je kar je.... ?

                            Comment


                            • #15
                              Jst sem danes si probal inštalirat,pa mi HUD za mizo ne dela,pa auto import tud ne,do not know why. (pokerstars)

                              Comment

                              Working...
                              X