Announcement

Collapse
No announcement yet.

PT4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PT4

    zdj sm upgrade-u 3ko v 4ko pa me zanima ena info. K dam tmle convert pt3 db v pt4 db v nastavitvah mi pise da bo delal tole kr neki casa. A je mozno to nekak pospest? K trenutno mi dela tole ze 28ur pa naj bi delal se naslednih 35 mam pa 4m handov za importat

  • #2
    Nope sit & wait

    Comment


    • #3
      Kady wrote: Nope sit & wait
      hudo

      Comment


      • #4
        Kupi si HM2 ker importa 15x hitreje. PT4 je za fiše.

        Comment


        • #5
          ma sm mel 2ko pa 3ko zdj sm pa placu unih 30usd za 4ko. 3ka je bla cist ql, res pa traja kle 100let da importa. Sj vrjetn bi blo podobn pr hemu...

          Comment


          • #6
            A za 4ko je treba ekstra 30 doplačat? Ker mi namreč reg. code za 3 ne prime na 4ki??

            Comment


            • #7
              Odvisno kdaj si kupu licenco za PT3 če si jo pred 10 junijem 2011 pol moreš doplačat in maš 70 posto pousta. Če pa si jo kupu kasnej torej po 10 juniju 2011 pa maš free updejt. Vse kode in ostale informacije najdeš na njihovi strani v svojem računu ko se prijaviš. Če tm nimaš računa ga pač odpreš in moreš pol še linkat order v ta račun.
              Aja če hočeš popust moreš updejt narest do 25 novembra. Tako so poslal v mailu stvari

              Comment


              • #8
                Hvala collers..

                Comment


                • #9
                  Bom uporabil kar to temo kje oz kako se premakne hud pri pt4 ?

                  Comment


                  • #10
                    ctrl držiš pa premaknše kamor hočeš

                    Comment

                    Working...
                    X