Announcement

Collapse
No announcement yet.

PT3 statsi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PT3 statsi

    evo koncno sm si uzel cas in nalozo PT3 zdaj pa me zanima kako je z statsi zadnjih 3 dni in 14k handov,katere stevilke se da se izbolsat ??? statsi so iz SH 1-2 dobrodosli vsi komentarji...
    http://www.shrani.si/f/N/I9/48k5ldZ6...-feb-18-03.gif

  • #2
    matic_all-in wrote: evo koncno sm si uzel cas in nalozo PT3 zdaj pa me zanima kako je z statsi zadnjih 3 dni in 14k handov,katere stevilke se da se izbolsat ??? statsi so iz SH 1-2 dobrodosli vsi komentarji...
    http://www.shrani.si/f/N/I9/48k5ldZ6...-feb-18-03.gif
    ...mal si se mogu pohvalt ne ...
    Drgač pa,lepo ti daje zadnje čase, bravo!
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • #3
      Lepa majstr, teb tko ni treba kej dost izbolševat, jih že tko tolčeš ko norc. Keep up the good work!

      Comment


      • #4
        biaggo wrote: [quote=matic_all-in]evo koncno sm si uzel cas in nalozo PT3 zdaj pa me zanima kako je z statsi zadnjih 3 dni in 14k handov,katere stevilke se da se izbolsat ??? statsi so iz SH 1-2 dobrodosli vsi komentarji...
        http://www.shrani.si/f/N/I9/48k5ldZ6...-feb-18-03.gif
        ...mal si se mogu pohvalt ne ...
        Drgač pa,lepo ti daje zadnje čase, bravo!
        sej ves da sm zadovoln,ce bi slo sam za pohvalit bi ze zdavno trackerja nalozo ne pa po 4 letih sam me zanima kako je s ciframi 27,20,3 in ostalimi ce so dobre za SH

        Comment


        • #5
          Statsi so čist solidni, samo W$SD morš mal znižat, na ene 54%
          Vidm da ti dobr kema, edino agresijo bi lahko mal poveču, predvsem 3bet na 6%, ker si dokaj predvidljiv z rerejzi. Predpostavka je seveda da igraš z regularci, ki celo opazujejo kaj ti počneš.
          Samo upam, da ti bo še naprej tako dobro šlo, po mojih izkušnjah te potem sajt b*tchslepa na polno nazaj...
          "If you know the enemy and know yourself you need not fear the results of a hundred battles." - Sun Tzu

          Comment


          • #6
            XRay wrote: Statsi so čist solidni, samo W$SD morš mal znižat, na ene 54%
            Vidm da ti dobr kema, edino agresijo bi lahko mal poveču, predvsem 3bet na 6%, ker si dokaj predvidljiv z rerejzi. Predpostavka je seveda da igraš z regularci, ki celo opazujejo kaj ti počneš.
            Samo upam, da ti bo še naprej tako dobro šlo, po mojih izkušnjah te potem sajt b*tchslepa na polno nazaj...
            aha kaj pa pomeni ta W$SD ?? kaki so idealni statsi je verjetno tezko rect nekje 30,25,5 so verjetno ql ?? glede 3beta na blindih jih reisam nazaj od 66-AA, A10-AK pa tut kak suited connector (no use skup je odvisno od nasprotnika) iz zadnje poz.pa tut skor ni handa katerega nebi 3 betno ,mas ti vecji razpon handov 3beta al iz ostalih poz. odigras bol agresivno???
            drugac pa mal kema ja sm se glih pobral iz 3400 downswinga na 2-4 na 2000 plusa na 1-2 zadn tedn,kako te lahk pa site ubija sm pa spoznav lani ko 3 mesce ni blo kruha,sam prezivimo z BR-jem,zato tut zdaj ne grem visje ceprav bi lahk 3-6 igrav,ker za te limite je 5k cist normaln downswing
            vidim,da igras cist neke X site,kaki pa so tam nasprotniki,pa imas dost miz ??

            Comment


            • #7
              Se strinjam z XRay-em, da maš premal 3 beta. 4% pomen, da maš v rok 99+, AQs+, AKo t.j. 9 možnih hednov kar je za SH odločno premal. Jz mam dobrih 9%.

              Comment


              • #8
                Dajnomir wrote: Se strinjam z XRay-em, da maš premal 3 beta. 4% pomen, da maš v rok 99+, AQs+, AKo t.j. 9 možnih hednov kar je za SH odločno premal. Jz mam dobrih 9%.
                aha thx bom izbolso,mogoc je tut vzorec handov premali,ker reisam vecje stevilo handov kot kaze % . bola te lahk prosim za tvoje statse,da mal primerjam ??? a te lahk dodam na msn ?

                Comment


                • #9

                  Dej mi naslov za MSN

                  Comment


                  • #10
                    Dajnomir wrote:
                    Dej mi naslov za MSN
                    thx vidim da mama zelo podobne,edino 3bet pa res odstopa bom shurijo rek da mi ga da pa te dodal drugac pa usaka cast za tiste zelene cifre,upam da bo moja letna bilanca tu nekje

                    Comment


                    • #11
                      Jst mam na hu 3-bet 9% !! ampak jst sm itak nit tko da to je druga zgodba. Drgač pa Dajnomir kapo dol, sam to lahko rečem...

                      Comment


                      • #12
                        @matic
                        Jest mam rad "čudne" sajte, zato ker je tm "čudn" folk . Mam račune tud na FR, PS, PP, NoIQ, ... sam trenutno mam pač tako situacijo (beri: huuuuuge downswing) da bom mogu spet mal grindat bonuse, zato grem na Everleaf network.
                        Drugač se jest niti nebi preveč obremenjeval s temi PT statsi, ker ti bo verjetno vsak mal drugač povedu. Važn je da delaš plus konec meseca, pa če je to z čisto aggro igro al pa če si nit, itak je odvisno od tega, koga maš za mizami.
                        Če boš s tem rangom rerejzu, boš pa itak zelo kmalu PFR spravu na solidno cifro. Jest upam, da ti bo še naprej kemal in da jih boš tolku kot zajce
                        "If you know the enemy and know yourself you need not fear the results of a hundred battles." - Sun Tzu

                        Comment


                        • #13
                          Ko smo že pri rerejzanju, a ma kdo kakšen link na kakšno pameten članek oz. debato na to temo??
                          "If you know the enemy and know yourself you need not fear the results of a hundred battles." - Sun Tzu

                          Comment


                          • #14
                            XRay wrote: @matic
                            Jest mam rad "čudne" sajte, zato ker je tm "čudn" folk . Mam račune tud na FR, PS, PP, NoIQ, ... sam trenutno mam pač tako situacijo (beri: huuuuuge downswing) da bom mogu spet mal grindat bonuse, zato grem na Everleaf network.
                            Drugač se jest niti nebi preveč obremenjeval s temi PT statsi, ker ti bo verjetno vsak mal drugač povedu. Važn je da delaš plus konec meseca, pa če je to z čisto aggro igro al pa če si nit, itak je odvisno od tega, koga maš za mizami.
                            Če boš s tem rangom rerejzu, boš pa itak zelo kmalu PFR spravu na solidno cifro. Jest upam, da ti bo še naprej kemal in da jih boš tolku kot zajce
                            hehe ja glih sm tut 1200 down,pa nima veze use bomo vzeli !!!!! GL

                            Comment

                            Working...
                            X