Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formatiranje računalnika-HMArchive

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Formatiranje računalnika-HMArchive

    Pozdravljeni,
    pred kratkim sem formatiral računalnik in si na ključek shranil file HMArchive. Sedaj bi rad spravil file nazaj v HM1. Sem prekopiral file iz ključka na računalnik nazaj v HMArchive, vendar mi v managerju ne kaže teh handov.
    Hvala za pomoč. LP

  • #2
    Ja sam ti jih avtomatsko ne bo bo zaznal iz arhiva. Jih boš mogu ročno importat. Greš pod import, import from folder in izbereš ta arhiv. Drugače pa v prihodnje v takih primerih taje naredi backup databasa, maš to opcijo nekje pod file ali pa options (sem že malo pozabu kje točno je pri HM1)

    Comment


    • #3
      Kolk je pa velik ta fajl? Ker je možno da ti hendov ni shranjevalo v HMArchive...hmmmm
      Ne blefiraj ovce!

      Comment


      • #4
        Če se dela format, ni tako napačno, da se reimporta hande iz HMArchive in ne baze.
        Če ne druzga, bo nova baza zato "čistejša", kar pri HM-ju in postgresql ni nikol slaba odločitev, ker se hitro kaj zatakne
        Je pa res počasnejše.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Najbolje je, da hande prekopiraš v folder, kjer imaš v hm naštimano, da autoimporta, ker če boš v hm importo direkt iz hmarchiva se boš zaciklo ie. import from pa save to je isti.

          Comment


          • #6
            rešeno, hvala vsem. LP

            Comment

            Working...
            X