Announcement

Collapse
No announcement yet.

HEM2 na SSD disku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HEM2 na SSD disku

    Zdravo,
    No, saj že naslov bolj ali manj pove vsebino posta. Zanima me, če kdo uporablja omenjen program na Windows 7 (ali 8) in zadevo poganja z SSD diska namesto navadnega Hdd-ja. Zadeva bi v teoriji morala delovati veliko hitreje v vseh ozirih, posebno pa bi bilo zanimivo slišati izkušnje koga z 500k+ handov ali pa primerno velikega database-a. V glavnem bi rad izvedel, če je nadgradnja smiselna, glede na to, da so vsaj za laptope, tej diski dokaj dragi (cena vs. kapaciteta)
    No pa, če kdo že uporablja windows 8, bi bilo fino slišati kako se kaj obnese vse skupaj. Sam sem ravno včeraj uničil disk ko sem nalagal Win 8 Enterprise (download iz partis.si!), tako da ja..
    LP, Rok
    .. Count your (ways) out.

  • #2
    Win 7, SSD disk, ene +100mio handov v bazi.
    Razlika med navadnim trdim diskom in SSD-jem je ogromna
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Potem se pozna še kje drugje, kot samo na bootanju Windowsa? Kul
      Nič, potem bo pa to novoletno darilo sebi...
      Uporabljaš Holdem Manager 2? Program je zakon od poletja naprej, ko smo s skupnimi močmi prišli čez vse tiste buge - čeprav je marsikaj še pod vprašajem. Zadnji update recimo ("for Full Tilt MTT & SnG players") je bil porazen, zato nazaj na downgrade, pa ročno vnašat FTP rezultate.
      Mi lahko zaupaš še koliko si dal za disk, pa ostale specse računalnika? Samo osnove; CPU, RAM..
      .. Count your (ways) out.

      Comment


      • #4
        jaz lahka tudi potrdim, da je SSD nuts...Holdem manger je sicer še zmer občasno mal počasen,vendar v primerjavi z navadnim HDD, občutna razlika... boot in vse ostalo je dosti hitro...res je da mam čist novi računalnik (3 mesce)...ampak sem dal tudi v starega not,pa je občutna razlika...handov pa je not ene 15-20 mio...
        SSD -jev že ogromno na trgu..jaz sem vzel 128 gb, ker mam v laptopu not dva diska, enega SSD enega navadnega za kramo...dal sem pa 100€na amazanonu.co.uk...cene so precej padle,vendar so še zmer višje od navadnih...ampak vredno vsakega dnarja..

        Comment


        • #5
          KowKain wrote:
          Uporabljaš Holdem Manager 2?
          HM2, ja.
          KowKain wrote:
          Mi lahko zaupaš še koliko si dal za disk, pa ostale specse računalnika? Samo osnove; CPU, RAM..

          (so pa cene zdaj nižje)
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            KowKain wrote: ...V glavnem bi rad izvedel, če je nadgradnja smiselna, glede na to, da so vsaj za laptope, tej diski dokaj dragi (cena vs. kapaciteta)...
            ..a niso SSDji isti za PCje in prenosnike?
            Drugače pa ja, razlika je očitna

            Comment


            • #7
              Ja sam v desktop PC ti lahko še vržeš notri en 1TB trdi disk pa si kul, v prenosnik pa težko
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Eh, maš pa vse v cloudu ali pa na prenosnem disku :P

                Comment


                • #9
                  OK, sem prepričan
                  Okoli novega leta prihaja upgrade .. zaenkrat pa srečen ker so mi disk popravl.. nerealno kaj lah reinstalacija windowsa nardi hardwareu.. :P
                  .. Count your (ways) out.

                  Comment

                  Working...
                  X