Announcement

Collapse
No announcement yet.

mize za poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mize za poker

    Lep pozdrav!
    Zanima me, če mogoče kdo ve ali se da kje v Sloveniji dobit mizo za poker za 10 ljudi pa ne ravno najdražjo, oz. kje v bljižini(Avstrija, Italija) ali bomo morali naročit kar prek neta. Nekaj smo sicer iskali na internetu, ampak ne vem....Lahko tudi če poznate koga ki se s tem ukvarja in bi kar z njim kontaktiral.
    Hvala!

  • #2
    Kolk vam je limit za plačat?
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • #3
      biaggo wrote: Kolk vam je limit za plačat?
      tam nekje do 800€

      Comment


      • #4
        Nam jo je en "privatnik" naredu in oblazinil. Vse skupaj nas je pršlo okol 400 €. Če te zanima, ti lahk pošlem tud fotke. Bi ga pa tapru mogu prašat če je prpravlen še eno nardit. Mi smo ful zadovolni.

        Comment


        • #5
          freeglobe wrote: Nam jo je en "privatnik" naredu in oblazinil. Vse skupaj nas je pršlo okol 400 €. Če te zanima, ti lahk pošlem tud fotke. Bi ga pa tapru mogu prašat če je prpravlen še eno nardit. Mi smo ful zadovolni.
          No tole bi pa blo super! Daj pošlji mi kakšno fotko na moj mail svizec77@gmail.com da jo pokažem še prijatlom pa se odločimo če bo seveda tisti privatnik hotu še eno nardit. Hvala zaenkrat!

          Comment

          Working...
          X